OCHUTNEJTE NOVÝ ČASOPIS MTB FREE RIDE!

18.4.2008

Czech Around

Czech Around je ucelené video prezentující českou bikovou scénu: domácí ridery na nejlepších domácích lokalitách. Snažili jsme se ukázat, co všechno nám kolo nabízí, a také to, kde všude a jak se dá jezdit. Jsou zde zachyceny velmi zajímavé lokality v ČR a jedna na Slovensku – většina z nich je tedy snadno dostupná i pro vás. Stačí si jen vybrat, která je pro vaše ježdění ta nejvýhodnější. Zda je to bikepark Špičák, okolí Božího Daru, Liberecko, Velké Karlovice, Děčínsko, Brno – Bystrc nebo slovenské středisko Jasná.

Každá z lokalit je vyzkoušena některým z předních českých jezdců, jakými jsou bezesporu Adam Vágner, Kamil Tatarkovič, Damjan Siriški, Filip Matuš, Rosťa Štencl, Petr Heiník, Honza Šavr, Kuba Fišer a Rob Trnka.

Také ježdění je velmi různorodé. Přijdou si na své vyznavači rychlých i poklidných sjezdů či freeridů, je zde zastoupeno i v poslední době se hodně rozvíjející backcountry a nechybí ani pár freestylových triků. Pro začátečníky, kteří by se rádi něčemu přiučili, je v bonusové části připravena sekce Škola jízdy, kde najdete názornou formou prezentováno pár nejzákladnějších rad, které vám pomůžou ve zlepšení jízdy na kole.

Kvalitní a jedinečné záběry od kameramana Johnny Vee jsou doplněny muzikou od českých kapel. Také zde jsme se snažili o různorodost, aby i hudba oslovila každého. Uslyšíte díla od Hazydecay, Skapollo, Free Fall, Gate Crasher, Dark Gambale a komponovanou hudbu má na starosti Pavel Raclavský.

Fotodokumentaci celého videa měl na starosti Rob Trnka.

Nemůžeme prozradit vše. Jen na ochutnávku tu máte krátký teaser, který vám alespoň trochu nastíní, o co jsme se v minulém roce pokusili.
Celé video bude k dostání 14. května 2008 jako příloha nového časopisu MTB FreeRide, v němž najdete ještě více informací a zajímavé počtení.


Video ke stažení do svého počítače naleznete v sekci STAHUJ (formát WMV, 20 MB)


Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu