Festival cyklisty slaví kulatiny

13.3.2008

Novinkou v programu je MTB sprint, který letos vystřídá MTB kritérium. Tento vyřazovací závod bude jistě oživením pátečního večera nejen pro jeho aktéry, ale i přihlížející diváky. Změn v pravidlech dozná také orientační závod dvojic. „Rádi bychom se letos více přiblížili klasickým MTBO závodů, ale stále zůstali přístupní široké „laické” veřejnosti. Tradiční závody – silniční časovká, dětské cross country a freestyle jam, mají opět své místo na festivalovém programu a dotvoří tak celkový koloryt festivalové atmosféry,” tvrdí pořadatelé.
„Vedle těchto závodů se můžete těšit na nejrůznější exhibice, minizávody, soutěže apod. Domluvená je beseda s Martinem a Renátou, kteří na přelomu roku projeli křížem krážem Austrálií a přijedou se s vámi podělit o své nevšední zážitky. A jak je již na festivalu cyklistiky zvykem, připravena bude pořádná porce muziky. Momentálně se tvoří dramaturgie a se jmény hlavních hvězd budete brzy seznámeni. Každopádně to bude opět pořádnej tanec.”
Tento týden byl spuštěn zbrusu nový festivalový web, kde jsou již zveřejněny rozpisy jednotlivých závodů a v provozu on-line registrace na maraton a orienťák. Vše pod starou doménou www.festivalcyklistiky.cz. Další informace budou postupně přibývat.
Pokud vás zaujal už tento povrchní vzorek toho, co se bude v Úpici ve dnech 20.-22. června dít, pak si tento termín zapište do svéo diáře a TRÉNUJTE, TĚŠTE SE, BUDE TO OPĚT JÍZDA!

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu