ČeMBA na Sportlifu ve velkém stylu

5.11.2007
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2007-11-05T10:00:26 --> <p>Českou mountainbikovou asociaci ČeMBA čeká v Brně při nadcházejícím sportovním veletrhu SportLife velká premiéra – bude zde mít vlastní stánek, její zástupci tak budou bikerům nejblíže, jak jen je možné. Není to ale vše. Kluci pečující o naši terénní budoucnost připravili i speciální trička.</p>

„Lépe než visačka by to nenapsal ani Karel Hynek. Myslete si o cyklostezkách a asfaltu co chcete, ale bajker patří do lesa a hotovo! Navlékněte se do nového ČeMBA trička, abyste už všem kolemjdoucím nemuseli třepat rukou a říkat: „Ahoj, já jsem bajker, mám to v lese rád.” Tenhle kus oděvu to stylově udělá za vás.” Takhle popisují nová trička slova na stránkách www.cemba.cz. „Vývojový tým ČeMBy chtěl za každou cenu udržet cenu v mezích slušného chování. Zaplatili jsme za to bezesnými nocemi s kalkulačkou a skicákem. Ale doufáme, že se to podařilo. Protože vy zaplatíte jen 390 Kč! Ale pozor! Pokud zároveň na stánku zaplatíte také členský příspěvek na rok 2008, dostanete balíček členství a trička za podezřele nízkou cenu 590 Kč!”

Přijďte si pro tričko Make love not asphalt na stánek Čemby na SportLifu! Stánek ČeMBy najdete v pavilonu A2, stánek 015. Na Sportlifu bude k dispozici pouze limitovaná série. Pokud se však do Brna nedostanete, nezoufejte. Brzy po skončení výstavy se na www.cemba.cz dozvíte, jak se k trikům dostanete i vy.

Veletrh SportLife proběhne ve dnech 8. 11. – 11. 11. 2007. Chybět zde samozřejmě nebude ani stánek Velo – přijďte k nám prohodit pár slov, zařídit si předplatné nebo cokoliv dalšího, těšíme se na vás!
Rudolf Hronza 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu