Hervis Bike festival Sušice 2007

17.10.2007
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2007-10-17T15:28:14 --> <p>Již třetí ročník akce zaměřené na podporu a rozvoj cyklistiky především u dětí a mládeže při příležitosti ukončení cyklistické sezony se koná v Sušici ve dnech 18. – 21. 10. 2007.</p>

Vzhledem k velkému zájmu o poslední cyklistickou vyjížďku pořadatelé tentokrát zařadili hned dvě a celé dění rozložili do několika dní. V pátek je na řadě projížďka na Svatobor a zpět, v sobotu se uskuteční zábavné sportovní odpoledne zaměřené především na nejmladší cyklisty (Hervis – dětské odpoledne plné her a závodů). Dále bude následovat závod pro všechny na jeden okruh s překážkami kolem náměstí a vyvrcholením bude rozlučkový závod s kariérou profesionálního cyklisty, našeho vynikajícího reprezentanta Tomáše Konečného (mj. vítěz etapy na Vueltě, mistr ČR atd.). V neděli se pak všichni můžete rozloučit s cyklistickou sezonou v sedlech kol na cestě ke Zlatému potoku a zpět. (Sobotní závod pro dospělé je určen pouze pro horská kola! V pátek a v neděli se dá jet v podstatě na čemkoliv.)
Součástí festivalu je již druhý ročník Hervis-kempu, určeného pro nejúspěšnější mladé nadějné cyklist(k)y ze seriálu Kolo pro život. Ti zde pod vedením bývalých i současných hvězd profi-pelotonu, lékaře, maséra a mechanika, sbírají cenné rady a zkušenosti pro svůj další výkonnostní růst. Kemp je pro ně odměnou za jejich kvalitní a stabilní výkonnost v seriálu.

Účast přislíbili František Raboň (T-Mobile)
Tomáš Konečný (Elk-Haus Simplon)
Ondřej Sosenka (B.E.I. Příbram)
Jiří Ježek (Fiat Smažík)
Tomáš Vokrouhlík (Michelin-Specialized MTB Team)
Milan Spěšný (Merida MTB team)
Pavel Zerzán (Česká spořitelna MTB Team)

zahraniční Peter Velits (Slovensko – mistr světa do 23 let 2007)
Ján Valach a Martin Velits (oba Slovensko)

legendy Ján Svorada
Josef Dressler

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu