EUROBIKE 2006 obrazem

31.8.2006

Kromě fotogalerie jsme připravili několik videí ke stažení:

KOMENTÁŘ K VIDEÍM: Podobně jako v případě Tour de France jsme vám chtěli přiblížit atmosféru místa i u Eurobiku – formou krátkých videí. Ta ve formátu .mov přehrajete pomocí softwaru Quick Time Player, .avi pak téměř všemi běžnými programy. 

ŠKUBAČE SVALŮ – Regenerace má mnoho forem, jednou z nich jsou i elektronické masážní přístrojky, které si bylo možné vyzkoušet na několika místech výstaviště. Pohled na škubající se svaly připomíná vše jiné než příjemnou a zdravou záležitost.

ZKOUŠENÍ LEHOKOL – Nejen na Eurobike, ale především třeba na výstavě IFMA můžete na vlastní kůži zkusit jak běžná kola, tak i speciální, například lehokola. Přiznáváme, že z nás šesti, co tu jsme, jeden nedokázal lehokolo ovládnout. Testovací park je ideálním místem pro krátkou relaxaci.

STÁNEK MARZOCCHI – Nejen u Kellysu, ale také u Marzocchi vládla prezentaci spoře oblečená žena. Na rozdíl od mládí ale Italové evidentně vsadili na zkušené a životem protřelé samice! Video ze stánku firmy Kellys najdete ve druhé části reportáže. 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu