Apache Jestřebí hory 2006, festival cyklistiky – Úpice – 23.-25. června 2006

23.6.2006
<p>FESTIVAL CYKLISTIKY – PRAKTICKÉ INFORMACE:</p> <p>Festival cyklistiky Apache Jestřebí hory je doslova za dveřmi. Už dnes se otevřou pomyslné brány festivalového centra na úpickém náměstí. Pro Vás, kteří se do Úpice chystáte, máme několik praktických informací.</p>

Doprava a parkování
Po příjezdu do města postupujte podle festivalového navigačního systému oranžové barvy. Svůj automobil nechte na vyznačených parkovištích v centru města nebo na odstavném parkovišti u fotbalového stadiónu. V žádném případě se nesnažte autem zajíždět na náměstí, které je pro motorová vozidla uzavřené. V případě parkování u krajnice silnic dbejte na jejich průjezdnost v obou směrech. Pokud chcete jet vlakem, směřujte se do stanice Malé Svatoňovice, odkud je to do Úpice zhruba 4 km z kopce.

Prezentace, přihlášky na místě a ubytování
Kancelář závodu, kde se můžete přihlásit k některému ze závodů nebo si vyřídit ubytování, je umístěna v divadle Aloise Jiráska kousek od náměstí. Kancelář je otevřena v pátek od 16 do 22 h a v sobotu od 6 do 10 h. Prezentace k maratónu končí hodinu před startem (v 8 h pro 110 km, v 10 h pro 60 km a 32 km). Prezentace k orientačnímu závodu dvojic je tamtéž v neděli od 7 do 9.30 h. Kancelář freestyle závodů je ve stanu v Monkey Area, otevřena od 10 do 11 h.

Vstupné na náměstí
Od letošního roku se na večerní program vybírá vstupné. Všichni závodníci, ať už se zúčastní jakéhokoliv závodu, mají vstupné po celý víkend zdarma. Ostatní si mohou vybrat mezi celovíkendovou vstupenkou za 150,– Kč nebo jednodenní vstupenkou (Pá 100,– Kč, So 70,– Kč, Ne 70,– Kč). Vstupné se vybírá v pátek od 17 h, v sobotu a neděli od 15 h. Proto doporučujeme jít nejdříve do kanceláře závodu, kde Vám po prezentaci předáme celovíkendovou vstupenku (od parkoviště po schodech ke škole – viz navigace). Pro diváky, kteří nebudou chtít zůstat na večerní koncerty, nabízíme možnost „zakoupit“ tzv. tranzitní vstupenku. V případě, že opustíte festivalové centrum do určité hodiny (pá 21 h, so 20 h, ne 18 h), bude Vám vstupné vráceno.

Pro nerozhodnuté ještě několik argumentů, proč se vydat do Úpice:
Závod Českého poháru v MTB maratónu na 110 a 60 km, Buď fit jízda na 32 km, orientační závod dvojic, freestyle contest, MTB kritérium, siliční časovka, dětské závody, cykloturistická jízda, netradiční minizávody, freestyle a trialové exhibice, koncerty skupin Wohnout, Garage, Sto Zvířat a dalších, exhibiční utkání v boxu a thajboxu, projekce bikových filmů a fotek, internetová kavárna, stolní fotbálky, stánky s cyklistickým a sportovním vybavením, úschovna kol, fest camp, festivalová hospoda a vývařovna, kavárna Lavazza, Red Bull stan…

Kompletní informace o festivalu a jednotlivých závodech a fotky z příprav najdete na www.festivalcyklistiky.cz.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu