FESTIVAL CYKLISTIKY UŽ PŘÍŠTÍ VÍKEND!

19.6.2006
<p>Už za pár dní (23.- 25. června) se v Úpici uskuteční třetí ročník cyklistického festivalu Apache Jestřebí hory. Pro vás, kteří přemýšlíte o účasti na této ojedinělé akci, máme další várku důležitých informací.</p>

Začněme však rekapitulací toho, co vše se skrývá pod pojmem Festival cyklistiky:
Závod Českého poháru v MTB maratónu na 110 a 60 km, Buď fit jízda na 32 km, orientační závod dvojic, freestyle contest, MTB kritérium, silniční časovka, dětské závody, cykloturistická jízda, netradiční minizávody, freestyle a trialové exhibice, koncerty skupin Wohnout, Garage, Sto Zvířat a dalších, exhibiční utkání v boxu a thajboxu, projekce bikových filmů a fotek, internetová kavárna, stolní fotbálky, stánky s cyklistickým a sportovním vybavením, úschovna kol, fest camp, festivalová hospoda a vývařovna, kavárna Lavazza, Red Bull stan…

První aktuální informace se týká registrace na jednotlivé závody. Možnost přihlášky předem bude ukončena v neděli 18. 6., což je nejzazší termín pro její odeslání (razítko pošty, vyplnění on-line registrace). Poté se budete moci přihlásit až na místě v kanceláři závodu. To samé platí pro objednání účastnické karty a festivalového oblečení.

Pokud potřebujete objednat ubytování, nabízíme možnost on-line objednávky. Jejich příjem bude ukončen ve středu 21. 6. Doporučujeme však s objednávkou nečekat až na poslední chvíli a ubytování si zajistit včas.

Na festivalovém webu už najdete kompletní informace o trasách maratonu (finální verze mapy, profily, popisy tras 60 a 32 km). Doplněna už je téměř finální verze programu festivalu.

Maraton je mimo jiné součástí nové mezinárodní bikové série Glacensis Cup, která začíná již v sobotu 17. 6. závodem v polské Nowe Rudě.

Počasí už se snad definitivně obrátilo k lepšímu, v Jestřebích horách probíhají finální přípravy, a tak by nic nemělo bránit tomu, abychom si společně užili tuto jedinečnou bikovou pařbu, která odstartuje léto.

Kompletní a aktuální informace o festivalu, jednotlivých závodech a Glacensis Cupu najdete na www.festivalcyklistiky.cz.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu