Informace pro účastníky Velo campu 2005

27.4.2005
<p>Všichni účastníci Velo campu by již měli mít doma dopis s potvrzením účasti a s několika základními informacemi. Pokud jste se na Velo camp přihlásili a dosud jste tento dopis neobdrželi, ozvěte se prosím do redakce! Níže najdete zmíněné informace.</p>

Několik organizačních záležitostí:

1.) PŘÍJEZD

Odbočku na obec Sedlice, blízko které se nachází areál Želivka, místo konání Velo campu, najdete u Pelhřimova na trase Pelhřimov-Humpolec.

Z Humpolce pojedete směrem na Pelhřimov, těsně před ním je na levé straně čerpací stanice K-Tank (jediná na trase Humpolec-Pelhřimov vyjma Benziny těsně u dálnice) a naproti ní, po pravé ruce, autobazar. Kolem jeho plotu odbočíte doprava – směr obec Sedlice. Po této menší silnici pojedete bez odbočení až do Sedlic. V obci již najdete odbočku přímo na areál Želivka.

Příjezd na kemp bude značen u zmíněné čerpací stanice, respektive autobazaru, a dále v obci Sedlice – v obou případech cedule s nápisem Velo camp.

2.) PREZENTACE

Přihlášení účastníků bude probíhat na označeném místě u hlavní budovy v areálu.
Vezměte s sebou doklad o zaplacení pro případnou potřebu kontroly.
U prezentace Vám bude přiděleno ubytování podle Vaší objednávky a dostanete zde veškeré další instrukce a informace.
U hlavní budovy také najdete informační tabuli se všemi potřebnými údaji.

3.) PROGRAM

V platnosti a beze změn zůstává program uvedený v posledních dvou číslech Vela (4/05 a 5/05).
Upozornit bychom Vás chtěli především na vyjížďku Night Ride (pátek, 20:30 hod) – zveme vás, abyste okusili kouzlo nočního ježdění. Důležitá je však vlastní odpovídající výbava, tedy kvalitní osvětlení pro noční pohyb v terénu. Běžná svítilna pro tyto potřeby nestačí.

VELO CAMP se blíží, těšíme se na Vás!

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu