<p>Zájem o letošní Velo Camp pořádaný na Vysočině byl velký, takže musíme případným zájemcům bohužel oznámit, že kapacita 250 míst je již plně vyčerpána. Zbývá tedy pouze možnost využít vlastní stanu. Uzávěrka přihlášek je 6. 4. 2005.</p> MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT Orbea Oiz 2027: Nejambicióznější projekt značky je definicí výkonu Jižní Morava: adrenalinově i na pohodu s rodinou Vidlice Fox 38 Factory Grip X2: Nová generace plná top technologií
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT