Merida bike tour v polovině září

31.8.2004
<p>info od pořadatelů: Vrcholem podzimní části bikerské sezony bude tradiční jedovnický Merida bike tour (informace a přihlášky na <a href="http://www.galantbrno.cz">www.galantbrno.cz</a>). Závod, jenž se v minulých letech těšil velké přízni bikerů, má v letošním pátém ročníku nový podzimní termín. To ovšem nic nemění na jeho kvalitě a patřičné pozornosti pořadatelů při jeho přípravě. Od rybníka Olšovec se 18. září vydají závodníci na dvě tradiční tratě – 100 km a 54 km. V loňském roce si Meridu vyzkoušelo přes 1200 spokojených příznivců horských kol. To je přece výzva i pro nové účastníky.</p>

Jako jeden z mála bikerských maratonů nabízí Merida bike tour tratě s trvalým značením. To pořadatelé v průběhu sezony nově rekonstruovali. Navíc těsně před závodem bude značení na obou okruzích doplněno o další značky. Pro cyklisty tak pořadatelé z agentury Galant Brno nabízí nejen možnost kvalitní přípravy přímo na závodních tratích, což není vždy obvyklé, ale i pohodový trénink s vychutnáním si překrásné přírody lesů Moravského krasu.
Merida, jenž je součástí Velosérie i seriálu závodů Cykloservis, si své místo na výsluní mezi bikerskými maratony kvalitním pořadatelským zajištěním. To čeká na závodníky přinejmenším na stejné úrovni i letos. Na trati najdou cyklisté větší počet občerstvovacích stanic, kde se budou moci dostatečně a především kvalitně osvěžit. Pamatováno je i na bezpečnost a zdravotnické zajištění závodu. Na trati budou rozmístěny tři sanitky s lékařem a dvě terénní motorky se zdravotníky. Navíc na každé z občerstvovacích stanic bude přítomen zdravotník připravený poskytnout odbornou pomoc.
V cíli závodu se může každý závodník těšit na originální pohár, který spolu s rychlým výsledkovým servisem parádně doplní zážitek a radost z dobrého výsledku na trati. Pěkné účastnické tričko a diplom s výsledným časem a umístěním v závodě je pro Merida bike tour samozřejmostí. Navíc každý ze startujících dostane originální pláštěnku Merida bike tour. Praktický dárek, na konci léta přece je riziko dešťové přeháňky přece jenom větší.
Výsledky závodu budou k dispozici průběžně, každý se dozví svůj čas nejpozději půl hodiny po dojetí do cíle. Navíc pořadatelé nabízí rozesílání výsledků na maily závodníků. Kompletní výsledky na internetu do 12 hodin po skončení závodu jsou rovněž samozřejmostí.
Tradičně bohatá tombola s hodnotnými cenami bude letos doplněna novinkou v podobě SMS soutěže. V ní budou závodníci tipovat vlastní umístění a hrát o startovné. Zdůrazňovat, že večer po závodě se koná oblíbená Merida bike párty je snad zbytečné.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu