NOVÝ DRES VELOUNI KLUBU!!

26.5.2004
<p>V novém čísle Vela s číslem 6/2004 budete moci vidět nový dres klubu VeloUni. Již nyní, s předstihem, jej umisťujeme na náš web, abyste měli více času objednat si jej. Poprvé totiž nabízíme klubový dres formou objednávky v časově omezeném prostoru. Čtěte dále!</p>

Dresy budou vyrobeny pouze na objednávku, nebude je možné volně zakoupit. Proto neváhejte a pokud máte zájem, včas objednávejte! POZOR! Uzávěrka objednávek je 20. 6. 2004!
Výjimečná cena dresu určeného výhradně členům klubu je pouhých 490 Kč. Navíc získáte zdarma i dva dárky v ceně 300 Kč jako bonus – spirálový zámek Author ASL-21 (prvních 200 objednávek) a čelenku Infit vybavenou vrstvou funkčního materiálu Moira (prvních 100 objednávek).

Dres je vyroben z lehkého funkčního 100% polyesteru Picollo, vybaven krátkým předním zipem a třemi zádovými kapsami, má anatomický raglánový střih rukávů a nabízen je v klasickém sportovním cyklistickém střihu.

Že ještě nejste členy VeloUni klubu? Neváhejte! Stačí jen málo. Kontaktujte nás na adrese velouni@vpress.cz nebo přímo na adrese klubu. Pro vstup do klubu stačí uvést své jméno a adresu a zaplatit vstupní členský poplatek ve výši 200 Kč (pouze složenkou typ „C“, další prodlužovací roční poplatek člena je 100 Kč). Své přihlášení můžete provést současně s objednávkou dresu a uhradit 690 Kč najednou. Více informací najdete i na samostatném odkazu klubu VeloUni na stránkách www.iVelo.cz

Klub je otevřen všem, kdo mají blízko k časopisu Velo, kdo mají rádi cyklistiku ve všech jejích podobách. Svým členům nabízí členství v originálním klubu, jehož činnost mohou sami ovlivnit, řadu stálých výhod – 10% slevy na předplatné časopisů Velo, Cykloturistika a Outdoor, stejně tak i na kompletní kolekci Velo design, možnost získání originálních klubových dresů za výjimečné ceny, jednorázové zajímavé slevové akce, náhodné soutěže i dárky, výhodnější účast na Velo Campu, možnost vystavení licence ČSC a mnohé další.

Postup objednání:
Vyplněný kupon zašlete nejpozději do 20. 6. 2004 na adresu klubu (VeloUni, Lásenice 139, 37801). Koncem července můžete očekávat svůj dres zaslaný na dobírku (je zahrnuta v ceně). Později obdržené objednávky již nelze uspokojit!
OBJEDNÁVKU JE MOŽNÉ PROVÉST I MAILEM NA ADRESU VELOUNI@VPRESS.CZ

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu