Informace z ranče

4.2.2004
<p>Milí přátele, protože dnes již nezbývá do startu letošního „Malevil cupu“; ani sto dní, konkrétně tato číslovka ukazuje dnes 3. února devadesáčtyři. Chci vás informovat o pár aktualitkách. Stejně jako loni se i letos na start maratonu na 100 a 60 km bude moci postavit limitovaný počet startujících. O povoleném počtu se stále jedná, nebude to méně než loni, ale asi také ne o mnoho více ( v r. 2003 1200 star­tujících ). Proto se zasláním přihlášek neotálejte, k dnešku je již přihlášeno cca 250 startujících a jejich počet docela rychle stoupá. Připomínám možnost přihlášení on-line na našich <a href="http://www.paklisport.cz">www.paklisport.cz</a> .</p>

Trasa, její délka i profil zůstávají letos beze změny. Beze změny zůstává i přechod ( přejezd ) státní hranice, ač některé noviny psaly jinak. I po prvním květnu bude pro Čecha jediný uznávaný doklad totožnosti v Německu cestovní pas. Proto na něj nezapomeňte.

A teď něco novinek.
Jedna ze zásadních je změna poskytovatele časoměřičských služeb.
Pro celý seriál Kolo pro život je nasmlouvána fa SPORTIS a její nová čipová technologie. Její aktivní čipy umožní nejen rychlé zpracování výsledků, tajné průjezdní kontroly, ale i zpracování celkového žebříčku ( rankingu ) Kolo pro. Z tohoto důvodu došlo k dohodě mezi všemi pořadateli seriálu a vypsání jednotných kategorií na všech závodech. Na žádost a četné připomínky také došlo ke zrovnoprávnění ženských i mužských kategorií. Takže, milé ženy a dívky, do sedel !

Jako pořadatele jsme se nechali inspirovat systémem DRÁSAL a jejich měnou.
Připravujeme vlastní bankovky a bude jen na Vás, jak s nimi naložíte.
Pro letošek bude možno si vybrat z více jídel. Vávrovkama bude možné platit i na stáncích za klobásy či stejky a také v restauracích Ranče Malevil, můžete je také třeba jen propít v desítce Budvaru.

Nezapomínáme ani na doprovodný program, necháváme si trochu prostor k improvizaci.
Jistě ale víte, že se v sobotu 8. 5. budou odehrávat v Praze semifinálové boje Mistrovství světa v hokeji. Nechceme vás o ně ochudit. Pokud budete mít zájem, připravujeme pro vás velkoplošnou projekci a případně upravíme celý program podle aktuální situace v turnaji.

Vidět se chce nechat hlavní sponzor závodu, jenž je uveden v názvu.Tedy Náchodská Rubena, která se k nám chystá v plné síle i se svým gumařským servisem. K dispozici bude také servis od Park Toolu, speciálka na brzdy z Cykloprofi Hořice i servisáci od Sramu Jardy Žitného.
Mám vás upozornit, že na těchto stáncích bude práce pro vás zdarma.

Zásadní novinkou ale je.

Došlo k dohodě mezi námi pořadateli Rubena Malevil cupu 8. 5., Holešovského DRÁSALA 3. 7. a Chrudimských Manitou Železné hory 31. 7. na společném postupu. Neklademe si za cíl suplovat Český pohár. Pod ještě zatím pracovním názvem TOP 3 se tedy skrývá nová soutěž (série) určená pro všechny MTB maratonce s dotací 2.000,–EUR (cca 65.000,–Kč). Podmínka účasti. Soutěž je určena pro závodníky starší 18-ti let, který absolvuje tyto tři závody na dlouhé trase, dojede do cíle a bude klasifikován. Vítězem série bez rozdílu kategorií bude vyhlášen ten (ta) závodník (ce), jehož prostý součet časů na dlouhé trase na uvedených závodech bude nejnižší (bude nejrychlejší ). Nebudou se tedy přepočítávat žádné koeficienty, převýšení atd.. Bude to jasné, průhledné a hodně o štěstí. Defekt může připravit o tuto tučnou prémii již skoro jasného vítěze.Vyhrát s trochou sportovního štěstí tak může v podstatě každý.
Vítěz bude vyhlášen i ohodnocen v rámci finálového večera Kolo pro život České spořitelny v listopadu 2004. Podrobnější informace budou zveřejněny na našich webovkách i na stránkách ostatních pořadatelů.
Obdobnou soutěž chystáme i u námi pořádaných cykloakcí tedy společné bodování a vyhodnocení RUBENA Malevil cupu a Česká spořitelna Ralsko MTB maratonu, který připravujeme na neděli 13.června. U těchto dvou závodů chceme vyhlásit společného vítěze (ku) krátké trasy z MC a Ralska. Podrobné propozice a přihlášky na Česká spořitelna RALSKO MTB maraton již brzy zveřejníme na našem webu www.paklisport.cz.

Co tomu říkáte ? Napište nám své názory, rádi je vyslechneme.

S pozdravem
Radek Patrák a pořadatele z Pakli sport klubu Jablonné v Podještědí

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu