Josef Dressler zvítězil v 3. závodě Mistrovství světa (10 – 11.8.2002 Kutná Hora)

20.8.2002
<p>Inforamace o 3.závodě čtyřdílného seriálu MS v cyklotrialu, která se konala o tomto víkendu 10.-11.8. v Kutné Hoře.</p>

Josef Dressler, mistr světa z roku 1998, pětinásobný vicemistr světa a 17-ti násobný mistr republiky se letos vrátil opět do kolotoče soutěží a opravdu se mu daří. V ČR vyhrál skoro vše a moc se těšil na seriál MS. Bohužel těsně před jeho startem si zranil kotník a místo závěrečné přípravy chodil o berli. Hlavně na prvních dvou soutěžích ve Francii a Španělsku byla znát nejistota a obavy o nedoléčený kotník a tak dvě osmá místa nebylo asi to, co si Josef Dressler představoval.

O víkendu 10.-11. srpna se ale kolotoč MS přestěhoval do Kutné Hory a domácí diváci a fanoušci byli živá voda na Dresslerův stav. V podstatě bezchybnou jízdou, kterou diváci často ocenili bouřlivým potleskem, získal první místo a posunul se v celkovém hodnoceni na průběžnou pátou pozici a šanci bojovat o některou medaili na závěrečné soutěži v Japonsku, která se koná 24.-25.8 v Japonsku.