Rubena Tours podruhé

20.5.2002
<p>Tomáš Doležal v barvách Rubena Merida MTB Teamu zvítězil i ve druhém závodě seriálu městských závodů na horských kolech Tours 2002 v Teplicích. V průběžném pořadí má před druhým Milanem Spěšným náskok již 20 bodů. Spěšný skončil stejně jako v prvním závodě v Litomyšli na druhém místě. Závod dlouhý 27 km za horkého letního počasí Doležal pro sebe rozhodl tři kola před cílem, kdy se svým soupeřům vzdálil a až do cíle udržoval náskok přibližně 15 vteřin. Rychlý závod se jel na 18 okruhů o délce 1.500 m. V souboji o druhé místo byl úspěšnější Milan Spěšný před Stanislavem Hejdukem z České spořitely. Další místa obsadili Trunschka a Ježek z Authoru. Závod žen vyhrála Ilona Bublová (Rubena Merida) a vede i průběžnou klasifikaci.</p>