Galaxy Kenda Zručský maraton již příští víkend

8.9.2016

Start je naplánovaný pro trasu A (všechny kategorie) na 11:30 hod a pro trasu B (všechny kategorie) na 12:00 hod, vložené závody dětí na 10:00 hod.

Trasa A celkem měří 72 km – dva okruhy, trasa B 36 km – jeden okruh, start a cíl je naplánovaný na Sporthotelu Kácov, cca 7 km od Zruče nad Sázavou. Občerstvení: Na každé občerstvovací stanici bude iontový nápoj Enervit G Sporta v účastnických taškách tablety Enervit GT Sport i duše Kenda aj. Na místě bude zajištěn prodej Enervit za zvýhodněných cen a je možné si objednat balíček Enervit na závod při přihlášení.

Trať je včleněna do údolí Čestínského potoka. 20% povrchu tvoří asfalt, zbytek jsou polní a lesní cesty. Na okruhu jsou dva brody přes potok a výjezdy na hřeben „Jordánu“.

Po závodě Vás čeká bohatá tombola, kde budou např. ceny od Galaxy, Progress, Kenda, R.S.P., Catlike, Trek, Enervit aj. Pro majitele odpružení Fox opět tradiční tombola o servis Fox od CYKLOŠVEC – www.cyklosvec.cz/

Pro návštěvníky závodu i hotelového areálu je připravena bohatá nabídka jídel i nápojů, závodníci mají občerstvení zajištěno v ceně startovného, ostatní návštěvníci mají možnost se občerstvit v hotelu, který připravuje na tuto akci nabídku mas a klobás z grilu, na restauraci je možné objednávat á la carte a z denní speciální nabídky. V tomto termínu je možné využít nejen nabídky stravování, ale také možnost navštívit další hotelová sportoviště jako je tenis, volejbal, minigolf, bowling a kulečník. Kdo by chtěl v areálu strávit více dní nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v nově rekonstruovaném hotelu nebo na srubech v areálu, večer posezení v restauraci, u bowlingu a kulečníku či v nově vybudované vinotéce hotelu, kde jsou pro vás připravena výborná tuzemská i zahraniční vína. Info: www.sport-hotel.cz

Více na webu www.galaxy-serie.cz

(tz)

foto archiv pořadatele

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu