Bike Prague do konce dubna za zvýhodněné startovné

29.4.2016

Pátý ročník ČEZ Bike Prague se nezadržitelně blíží! Největší MTB závod v Praze nabídne rozlehlé louky, několik brodů přes potoky, ale i náročnější sjezdy a výjezdy. Na své si přijdou ostřílení bikeři i naprostí nováčci.

Čekají tě opět trasy na 35 a 65 kilometrů s možností si vybrat délku trati až v průběhu závodu. Těšit se můžeš na nové zázemí závodu, díky kterému budeš ještě více v přírodě. Centrum závodu je přesunuto na travnatou plochu hned vedle Galerie Butovice, která nabídne mnohem lepší využití. Kromě toho, že se uvolní více míst k parkování, se můžeš v případě horkého počasí schovat do stínu pod stromy. Dětské závody proběhnou na přilehlé in-line dráze, takže se rodiče nemusí strachovat, své děti totiž budou mít téměř po celou dobu na očích.

A kudy vede hlavní trasa? Hned po startu sjedeme do Prokopského údolí. Místo, které protíná naučná stezka, patří mezi vyhledávané lokality díky přírodním úkazům a zajímavostem. Kromě jezírek, lomů se můžeš pokochat i krásnými skalními výběžky. Trasa závodu vede dále přes lesy a louky CHKO Český kras až na 19. kilometru dojde k rozdvojení tras. Ti z delšího závodu se dostanou až k vysílači Cukrák, na který je čeká náročný výjezd do výšky 411 m. n. m.

V zázemí tě čeká servis kol od Intersportu, volnočasové zóny pro děti i stage, kde proběhne doprovodný program. Můžeš se těšit například na trampolínovou show, rozcvičku od Pure Jatomi Fitness nebo si vyzkoušet, jaké to je jet na elektrokole.

Do 30. dubna probíhají ty nejlevnější registrace. Při přihlášení dvou a více osob v rámci jedné registrace, jedete všichni jen za 400 Kč. Více na www.bike-prague.cz nebo na Facebooku.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu