Favorit představil Cronos v novém showroomu

22.2.2016

Cronos váží deset kilogramů a díky aerodynamické konstrukci a nízkému valivému odporu pneumatik má minimální odpor. Řemen místo řetězu a vyspělá převodovka poskytují snadnou, tichou jízdu bez mazání. Převodovka má osm stupňů v mechanické verzi a jedenáct stupňů v elektronické verzi. Hydraulické kotoučové brzdy zajišťují spolehlivé zastavení za každého počasí. Kola lze také vybavit blatníky a nosičem cyklistických zavazadel.

Tak jako ostatní modely Favoritu (Aviator, BigBoss a Diamante) má Cronos lehký karbonový rám, kožená madla i sedlo, které se tvarově přizpůsobí pozadí majitele či majitelky, a v konstrukci zabudovaná světla a zvonek pohání dynamo v předním kole.

Na designu Cronosu se opět podílel přední český designér Petr Novague. Cronos se vyrábí ve všech čtyřech nabízených barvách – perleťově bílé a červené a v modré a zelené metalíze. Majitelé budou mít na kole pod lakem vyvedený štítek se svým jménem.

„Cronos je univerzální kolo do města i do přírody se zvýšenou odolností při jízdě na špatných cestách. Technicky se shoduje s ostatními modely a přitom spojuje sportovnost krosových kol se spolehlivostí a bezpečností naší modelové řady,“ řekl Richard Galovič, ředitel firmy Favorit Czechoslovakia.

Favorit zároveň s představením Cronosu otevřel v pražském Pavilonu na Vinhoradech nový showroom. V moderním interiéru navrženém architektem Martinem Laho si zákazníci mohou prohlédnout i vyzkoušet všechny čtyři modely kol nebo nahlédnout do historie Favoritu. Ve „Favorit labu“ jej vyškolený Favorit tým odborně změří, pomůže objednat nové kolo nebo zajistí servis toho stávajícího.

Více informací naleznete na www.favorit.cz.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu