Skládejte s Velem 2015 – Velo 7-8/2015 a 6. kolo

18.6.2011
<p>HRAJTE O SET ODPRUŽENÍ FOX RACING ZA 36 000 Kč A DALŠÍ CENY! PÁTÝ ROČNÍK OBLÍBENÉ SOUTĚŽE POZNÁVÁME MÍSTA A TECHNIKU CYKLISTICKÉ SCÉNY</p>

Soutěž Skládejte s Velem začíná svůj pátý ročník, stává se tak již soutěží letitou. Za její další existencí, která vám přináší příležitost vyhrávat každý měsíc zajímavé ceny a ve finále pak i cenu nejzajímavější, je váš zájem, vaše chuť hrát. A poznávat, získávat nové znalosti. Dosud každý ročník byl tematický, loni jste například měli za úkol identifikovat známé tváře cyklistické scény. Letos budou témata hned dvě, budou se střídat – jedno se zaměří na známé lokality, druhé na techniku. Připravte se, začínáme!

Abychom nezůstali jen u prostého soutěžení, ale přidali i „vzdělávací“ rozměr, v každém dalším následujícím vydání Vela najdete správnou odpověď s podrobnými informacemi o objektu našeho zájmu. Samozřejmostí jsou ceny pro vylosované autory správných odpovědí. Hlavní, čekající na toho z vás, který dokáže určit minimálně sedm a bude vylosován, je letos set odpružení Fox Racing v ceně 36 000 Kč. Každý měsíc pak můžete vyhrát drobnější ceny: přilby, oblečení, cyklokosmetiku, komponenty… Možná čekají právě na vás, možná bude odpružení Fox už za deset měsíců právě ve vašem pokoji, tak neváhejte!

V TOMTO ČÍSLE CHCEME ZNÁT
VÝROBCE, NÁZEV A URČENÍ PRODUKTU NA SNÍMKU
Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz . Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.
UZÁVĚRKA TOHOTO KOLA JE 1. 8. 2015!

Ceny měsíce

4× pánské triko FOX RACING PEDAL BITE TECH TEE
Materiály značky Fox praví o tomto triku, že díky materiálu Dri-Release (kombinace 85 % polyesteru a 15 % bavlny) umí ochladit pokožku až o 6 °C a schne čtyřikrát rychleji než bavlna. Technologie Fresh Odor Guard nepropustí zápach potu. Co ještě zbývá doplnit? Gramáž 190 g, decentní a klasický potisk na hrudi, reflexní logo Fox tech na rukávu pro lepší viditelnost za zhoršených světelných podmínek.
Cena: 880 Kč [www.n1shop.cz]

3× sada světla BBB BLS-43 HighIntegrate a LED blikačky BBB BLS-36 HighLaser
Moderně navržené světlo HighIntegrate předvádí dokonalou integraci s řídítky. Výkonnou jednowattovou diodu doplňují dvě mikro LED pro optimální světelný kužel. Vodotěsné je světlo i spínač. Intenzita osvětlení na 10 m je 17 luxů (režim 1 a 3), respektive 0,35 luxu (režim 2). Součástí balení jsou čtyři AAA baterie. Kompaktní zadní světlo HighLaser pracuje s jednou půlwattovou supersvítivou diodou a dvěma standardními a nabízí tři režimy svícení: stálé, blikání a kombinace obou. Na vrchní části informuje o stavu baterií (2× AAA, součást balení) indikátor. Držáky obou svítilen jsou univerzální.
Cena: 1090 Kč (set) [www.jmctrading.cz]
 

VIDLICE A TLUMIČ FOX NA MÍRU VAŠEMU FULLU – hlavní cena pro rok 2015


Vidlice Fox F32 F100 CTD QR15 1.5 Taper
zdvih 100 mm
průměr kol 26″, 27,5″ nebo 29″
cena 23 890 Kč
stručný popis povrchová úprava vnitřních nohou Kashima pro minimalizaci tření, tři volitelné stupně útlumu nízkorychlostní komprese CTD (stoupání, trail, sjezd), vnitřní nohy o průměru 32 mm, regulace útlumu odskoku a tlaku vzduchu, pevná 15mm osa, tapered krk, hmotnost 1470 gramů
dodal [http://www.cyklosvec.cz/]

Tlumič Fox Float CTD-ADJ BV Kashima
cena 12 590 Kč stručný popis povrchová úprava vnitřních nohou Kashima pro minimalizaci tření, technologie Boost Valve (pozičně senzitivní ventil regulující úroveň tlumení komprese v závislosti na fázi zdvihu – cílem je rezistence proti pohupování spojená s neomezenou citlivostí), tři volitelné stupně útlumu nízkorychlostní komprese CTD (stoupání, trail, sjezd), regulace útlumu odskoku a tlaku vzduchu. dodal [http://www.cyklosvec.cz/]

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ NA MINULOU OTÁZKU
Olympijská XC trať v Londýně
Jen málokdo by zapomněl na euforii Jaroslava Kulhavého v cíli zlatého závodu na letní olympiádě 2012. Okruh tohoto závodu o délce 4,8 km a převýšení 172 metrů byl situován do hrabství Essex nacházejícího se severovýchodně od samotného Londýna. Farma Hadleigh (v současnosti v majetku armády spásy) rozkládající se na ploše 700 akrů poskytla ve dnech 11.–12. srpna roku 2012 spolu s prostorem pro stavbu náročných pasáží i místo na tribuny s kapacitou 3000 diváků. Potvrzení tohoto místa pro konání her proběhlo již v roce 2008, kdy nahradilo původně vybraný Weald Country Park. Doplňme, že při cestě za titulem musel Kulhavý tento okruh absolvovat sedmkrát a že fi nále drásalo nervy českých a rovněž tak švýcarských fanoušků – rozhodlo se doslova na posledních metrech.

GRATULUJEME VÝHERCŮM Z MINULÉHO KOLA!
kalhoty Craft Glow (cena 2890 Kč) – Robert Vrbka; publikace Eddy Merckx – Jiří zelený, Alena Schubert a Libor Novotný Všem držíme palce do dalších kol!

PRAVIDLA SOUTĚŽE Soutěž začíná ve Velu 2/2015 a končí ve Velu 12/2015, celkem tedy čítá deset kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – set odpružení Fox v hodnotě 36 000 Kč – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech deset kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány ceny měsíce, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu