Skládejte s Velem 2015 – Velo 5/2015 a 4. kolo

10.4.2014
<p>HRAJTE O SET ODPRUŽENÍ FOX RACING ZA 36 000 Kč A DALŠÍ CENY! PÁTÝ ROČNÍK OBLÍBENÉ SOUTĚŽE POZNÁVÁME MÍSTA A TECHNIKU CYKLISTICKÉ SCÉNY</p>

Soutěž Skládejte s Velem začíná svůj pátý ročník, stává se tak již soutěží letitou. Za její další existencí, která vám přináší příležitost vyhrávat každý měsíc zajímavé ceny a ve finále pak i cenu nejzajímavější, je váš zájem, vaše chuť hrát. A poznávat, získávat nové znalosti. Dosud každý ročník byl tematický, loni jste například měli za úkol identifikovat známé tváře cyklistické scény. Letos budou témata hned dvě, budou se střídat – jedno se zaměří na známé lokality, druhé na techniku. Připravte se, začínáme!

Abychom nezůstali jen u prostého soutěžení, ale přidali i „vzdělávací“ rozměr, v každém dalším následujícím vydání Vela najdete správnou odpověď s podrobnými informacemi o objektu našeho zájmu. Samozřejmostí jsou ceny pro vylosované autory správných odpovědí. Hlavní, čekající na toho z vás, který dokáže určit minimálně sedm a bude vylosován, je letos set odpružení Fox Racing v ceně 36 000 Kč. Každý měsíc pak můžete vyhrát drobnější ceny: přilby, oblečení, cyklokosmetiku, komponenty… Možná čekají právě na vás, možná bude odpružení Fox už za deset měsíců právě ve vašem pokoji, tak neváhejte!

V TOMTO ČÍSLE CHCEME ZNÁT
VÝROBCE A MODEL, U NĚHOŽ JE POUŽIT TENTO SYSTÉM ODPRUŽENÍ
Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz . Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.
UZÁVĚRKA TOHOTO KOLA JE 10. 5. 2015!

Ceny měsíce

3× řetěz KMC X-10-L
Řetěz KMC X-10-L je určen pro desetipolohové kazety, přičemž si rozumí se systémy Campagnolo, Shimano i Sram. Stříbrná povrchová úprava napomáhá prodloužení životnosti, při šířce 6,2 mm a délce 112 článků pak tento produkt zatíží kolo pouhými 250 gramy. V balení naleznete i praktickou rychlospojku.
Cena: 819 Kč [www.cyklosvec.cz]

2× plášť MAXXIS IKON 27,5×2,2“
Univerzalitu využití dává plášti Maxxis Ikon kombinace použitých směsí cílících na příznivou úroveň valivého odporu a současně kvalitní adhezi nejen v zatáčkách. Tvarování vzorku předurčuje Ikon pro rychlou jízdu, což jistě ocení především sportovně založení uživatelé. Ve skládací verzi mu nechybí úprava Tubeless Ready, dodejme ještě hodnotu TPI 60 a hmotnost 565 gramů (27,5×2,2“).
Cena: 749 Kč [www.maxxis-tires.cz]
 

VIDLICE A TLUMIČ FOX NA MÍRU VAŠEMU FULLU – hlavní cena pro rok 2015


Vidlice Fox F32 F100 CTD QR15 1.5 Taper
zdvih 100 mm
průměr kol 26″, 27,5″ nebo 29″
cena 23 890 Kč
stručný popis povrchová úprava vnitřních nohou Kashima pro minimalizaci tření, tři volitelné stupně útlumu nízkorychlostní komprese CTD (stoupání, trail, sjezd), vnitřní nohy o průměru 32 mm, regulace útlumu odskoku a tlaku vzduchu, pevná 15mm osa, tapered krk, hmotnost 1470 gramů
dodal [http://www.cyklosvec.cz/]

Tlumič Fox Float CTD-ADJ BV Kashima
cena 12 590 Kč stručný popis povrchová úprava vnitřních nohou Kashima pro minimalizaci tření, technologie Boost Valve (pozičně senzitivní ventil regulující úroveň tlumení komprese v závislosti na fázi zdvihu – cílem je rezistence proti pohupování spojená s neomezenou citlivostí), tři volitelné stupně útlumu nízkorychlostní komprese CTD (stoupání, trail, sjezd), regulace útlumu odskoku a tlaku vzduchu. dodal [http://www.cyklosvec.cz/]

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ NA MINULOU OTÁZKU
Rychlebské stezky
Více jak sto deset tisíc jezdců, to je prozatímní bilance návštěvnosti lokality Rychlebských stezek, jejichž vznik je naplněním snu zakladatele a až do současnosti hlavní postavy Pavla Horníka. Ten se nechal inspirovat předlohou v anglickém Walesu, a tak není divu, že i doposud nejtěžší pasáž těsně pod vrcholem Sokolího vrchu jižně od obce Černá Voda, kde se stezky nacházejí, nese toto jméno. Mezi bikery jsou pojmem i další sekce, jako je Velryba, Superflow, Mramorový, Trail Dr. Wiessnera a další. Za více než pět let existence se zde za podpory mnoha dobrovolníků a kamarádů Pavlovi podařilo vybudovat na osmdesát kilometrů stezek a základnu s testovacím centrem. To vše nejen přitahuje každoročně desetitisíce jezdců, ale také inspiruje další stavitele v realizování podobných projektů. Není divu, že je Pavel často žádán o konzultace, rady a zkušenosti se stavbou pro nově vznikající „resorty“ v celé republice. A měli byste vědět, že letos jsou stezky už opět otevřeny, sezona zde začala!

GRATULUJEME VÝHERCŮM Z MINULÉHO KOLA!
cyklistická bunda Craft Tech Light (cena 3190 Kč) – Jiří Jureček; přilba Uvex Quatro (cena 2799 Kč) – Václav Cihla Všem držíme palce do dalších kol!

PRAVIDLA SOUTĚŽE Soutěž začíná ve Velu 2/2015 a končí ve Velu 12/2015, celkem tedy čítá deset kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – set odpružení Fox v hodnotě 36 000 Kč – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech deset kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány ceny měsíce, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu