Zažijte novou Eru ve finále

29.9.2014
  1. Urbanová Martina z Jesenice (37233)
  2. Kratochvílová Eva z Orlové (39697)
  3. Daňková Tereza z Hluboček (44613)

Dámy se tak mohou začít chystat na jedinečný den s Barborou Průdkovou, medailistkou letošních Olympijských her mládeže, pod odborným dohledem specialistů z Alltraining.cz, a s technickou podporou mechanika Specialized Europe B.V.

Součástí výhry je také:

  • startovné zdarma (trasa C 30 km)
  • sada doplňků na kolo Specialized Starter Kit
  • přilba Specialized Women’s Propero II
  • dres Specialized

Kola jsou vybavena Specialized Starter Kitem, obsahujícím podsedlovou brašnu, minipumpu, montpáky a košík, vše pěkně do růžova 🙂 Výbavu doplníme o náhradní duši, bombičku Air Tool CO2 pro rychlou opravu defektu a samozřejmě bidonem.

Nová Era byla koncipována jako nejrychlejší a nejlehčí celoodpružené kolo pro ženy. Její bratr Epic je jediným celoodpruženým 29″ kolem, které vyhrálo všechny dostupné tituly. Tým Specialized Women využil všech jeho silných stránek a přizpůsobil je potřebám ambiciózních cyklistek. Teď je jen na vás, jak vysoko míří vaše ambice. Era zrychlí cestu k nim, ať vede dlouhým stoupáním nebo klikatým sjezdem.

TEST THE BEST

Nad osobní zkušenost není.

Mohli bychom vás zahltit přívalem technických informací, ty si ale snadno najdete na www.specialized.com

Vždy tři bikerky mají šanci absolvovat závody seriálu Kolo pro život v sedle toho nejlepšího, co nová Era nabízí, a v doprovodu ambasadorek Specialized Women, s veškerým zázemím, jakého se dostává profesionálním závodníkům.

Kompletní informace o závodech Kolo pro život najdete na www.kolopro.cz

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu