Speciál Dovolená na kole 2014 již v prodeji

12.4.2014

Tipy na cykloturistiku u moře: divoké pobřeží Bretaně ve Francii, ostrov Rab v Chorvatsku na horách: svět korutanských jezer, Rakousko, nádherné silničky kolem Škofja Loka, Slovinsko podél řeky: romantická řeka Neckar, Německo

Je levná letenka opravdu levná? Jak lze nejvíce ušetřit, když chcete cestovat letecky? Jaké jsou podstatné minusy low-cost letenky? Jaké poplatky zaplatíte za kolo s vybranými leteckými společnostmi, a to i nízkonákladovými?

Právo v letecké přepravě Jaká máte práva, když vám je odepřen nástup na palubu? Co vám musí vám dopravce, který jej provozuje, poskytnout při: zrušení letu, zpoždění letu, změny třídy na vyšší nebo nižší, při poškození, zpoždění či ztrátě zavazadla, zranění a úmrtí při nehodách Jaká máte práva, když cestujete s organizovaným zájezdem? Pár tipů, co dělat, když jste uvízli na letišti.

Cestovní pojištění pro jízdu na kole v zahraničí Jak vybrat správnou pojišťovnu, co zahrnuje cestovní pojištění léčebných výloh. Rizikové země a válečné zóny Vyrážíme do zemí EU Zákonné pojištění versus komerční pojištění

Slavnosti se SHOCartem Náš partner – vydavatelství SHOCart ‒ pro vás připravil tipy na slavnosti, koncerty, historické hry. Zveme vás na: Burgundské války v Budyni, Festival nového cirkusu v Trutnově, Hračkobraní v Kamenici nad Lipou, Festival uměleckých projektů v Chebu, Open air festival ledového vína v Lednici, Meruňkobraní v Miroslavi, Cyklistický festival Město na kole v Praze, Řemeslnickou sobotu v Letohradu, Festival hudby, divadla a umění v Telči

trasy EuroVelo Evropou za kulturou, přírodou a historií Už před sedmnácti lety vypracovala Evropská cyklistická federace (ECF) návrh projektu pro vytvoření panevropské sítě cyklotras EuroVelo. Připravili jsme pro vás nabídku čtyř tras EuroVelo, které procházejí také Českou republikou, a jedné trasy, která sice naším územím neprochází, ale jako jediná je již prakticky – i díky podpoře Evropské unie – hotová. Sluneční trasa, Stezka železné opony, Trasa střední Evropou, Baltsko-jadranská stezka, Rýnská stezka.

Zkušenosti a zážitky s leteckou přepravou cestovatelů Pokud se rozhodnete cestovat s kolem letadlem, můžete, dříve než vám krásné stevardky popřejí šťastný let, zažít opravdové dobrodružství. Naši spříznění cestovatelé mají v dohadování s letištním personálem u odbavení značné zkušenosti, a tak vám jejich příběhy jistě vykouzlí na tváři úsměv nebo se z nich můžete poučit. Svoje zkušenosti vám přinášejí: Renáta Lorišová, Michal a Lucie Jonovi, Jiří Bína, Jiří Sázavský, Jirka a Monika Vackovi a Honza Galla.

Barevný výletník Užijte si dovolenou a léto v barvách. Na kole můžete spočinout třeba před Modrou kaplí na Liběšicku, u Černého potoka na Jesenicku, před Oranžovým klášterem v Borovanech, pod Duhovým mostem na Běchyňsku, v Zeleném údolí na Zlínsku, Červené louce na Rakovnicku, u Bílé řeky na Špindlerovsku.

Další informace ohledně obsahu Dovolené na kole zde www.cykloturistika.cz/…ole-special/

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu