Hvězdy OH v Letňanech

20.3.2014

Jarní veletrhy For Bikes a Sportshow navštíví olympijští medailisté včetně zlaté Samkové

Že bude příští víkend v Letňanech opravdovým sportovním svátkem je stále jasnější. Do Prahy na veletrh For Bikes a Sportshow se totiž chystají olympijské hvězdy, včetně zlaté snowboardistky Evy Samkové.

Knírková radost, která propukla po vítězství ve snowboardcrossu české reprezentantky Evy Samkové, se může přenést i do letňanských hal. Fanoušci se totiž s Evou budou moci setkat na stánku Specialized Women. Jako ambasadorka značky totiž v pátek 28.3. v 16:30 převezme zbrusu nové kolo a potom se bude věnovat autogramiádě a návštěvníkům.

Ještě než se na For Bikes objeví Eva, milovníci sportu se budou moci setkat s biatlonistkou Veronikou Vítkovou. Členka stříbrné smíšené štafety z olympiády v Soči bude na letňanském výstavišti rovněž v pátek 28.3. od 15:00 na stánku Aminostar.

Jedním z lákadel pro návštěvníky prvního ročníku veletrhu Sportshow zase bude setkání s patronkou Odznaku všestrannosti olympijských vítězů Šárkou Kašpárkovou. Právě na stánku projektu OVOV, který je určen pro žáky základních škol. Jeho zakladatelé Robert Změlík a Roman Šebrle, olympijští vítězové v desetiboji, si kladou za cíl přispět ke zvýšení osobní aktivity co největšího počtu dívek a chlapců a dát současné generaci školáků příležitosti zkusit sportovní začátky podobnou formou, jaká se osvědčila jim.

Se Šárkou Kašpárkovou se návštěvníci mohou setkat v pátek 28.3. mezi od 11:00 do 12:00, s Imrichem Bugárem mezi 13:00 a 14:00. Mnoho dalších zajímavých sportovců bude i v následující dny na stánku OVOV.

For Bikes 2014 – Sport Show 2014 – For Caravan 2014 28.-30.3. 2013
- Praha 9 – Letňany – PVA Expo Praha


Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu