Výhodná registrace na Genesis Bike Prague se chýlí ke konci

7.6.2013

Nyní máte startovné za 400 korun, navíc stovku ušetříte, když se do závodu nepřihlásíte sami. Na místě vás bude stát start už pětistovku. Získejte místo na startu včas a ušetříte. Navíc můžete získat účastnické tričko Craft za 299 korun.

Dostatek občerstvení Na trati budete mít až pět občerstvovacích stanic, na kterých najdete na posilnění iontové nápoje od Enervitu, energetické tablety, Müsli nebo čoko tyčinky. Chybět nebude ani ovoce a hrozinky. Veolia voda vám navíc umožní díky svým cisternám doplňovat si vodu do vlastních zásob.

Za odměnu teplé jídlo v cíli Až budete mít všechno za sebou, v cíli dostanete teplé jídlo a nápoj. A také si tam budete moci vyzvednout své děti, pro které je v cílovém prostoru zajištěno hlídání. Servis kola zdarma na trati i v cíli Bát se nemusíte ani o svého dvoukolového miláčka. Po těžkých sjezdech budeme připraveni s náhradní duší nebo lepením. V zázemí závodu ve stanu Intersport si pak můžete před i po závodě seřídit své kolo. Chybět nebude ani možnost umytí kola. Umývací žlaby pokryjí až 40 závodníku naráz. Vyhraj kolo za 36 tisíc A kromě pořádného zážitku si ze závodu můžete odvézt pěkný dárek, třeba kolo Genesis v hodnotě 36 tisíc korun. Stačí, když vyplníte lísteček do tomboly, který budete mít ve startovním balíčku, a při losování budete mezi šťastnými. Jednu jistotu vám dáme už nyní, vaší fotografii z trati. Tu si budete moci po závodě stáhnout zdarma.

Relax zóna Kdo bude potřebovat po dojezdu načerpat síly, může zavítat k Birrelu do relax zóny. Sedací vaky, relaxační zařízení a další vymoženosti pro načerpání nové energie budou připraveny.

Další informace k závodu Genesis Bike Prague, který startuje od Galerie Butovice, najdete na http://www.bike-prague.cz/.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu