Chytrý a odolný mobil Cat B15

15.4.2013

Poprvé představil výrobce Bullitt Mobile nový smartphone značky Cat (Caterpillar) na veletrhu v Barceloně a dnes přichází také na český trh. Už jste se s ním mohli setkat i v testu na stránkách časopisu Velo. Cat B15 se řadí do kategorie robustních odolných telefonů nejen pro pořádnou práci, ale i aktivní životní styl. Telefon je vybaven Androidem 4.1, certifikací odolnosti IP67, tedy voděodolností a prachuvzdorností a zárukou plné funkčnosti při pádu z výšky 1,8 metru. Model Cat B15 je přímým nástupcem modelu Cat B10, který výrobce představil v říjnu 2012.

„Cat B15 je od základů navržen proti tradičním smartphonům, které nejsou schopny odolat náročným podmínkám aktivního životního stylu. Kombinuje přitom nejnovější mobilní technologie s vysoce odolným šasi. Jsme přesvědčeni, že telefony Cat odstartují růst globálního trhu s maximálně odolnými přístroji. Naší ambicí je být v tomto segmentu superodolných telefonů do roku 2015 celosvětovou jedničkou,“ říká Dave Floyd, technologický ředitel Bullitt Mobile.

Nový model Cat B15 je určen nejen uživatelům, kteří se pohybují v nejrůznějších průmyslových odvětvích nebo v terénu, ale i těm, kteří vyhledávají outdoorové dobrodružství, při němž se nechtějí strachovat o bezpečí svého smartphonu při nárazu nebo pádu do vody. Cat B15 je tak vhodný pro milovníky pobytu v přírodě, rybaření, vodních sportů a dalších venkovních aktivit. Na své si ale přijde každý, kdo hledá telefon, který odolá pádům, nárazům, vodě a prachu. „Předchozí model Cat B10 se v prodejních číslech ukázal jako správná cesta. Pevně věřím, že nový model na tento úspěch naváže a najde si spokojené zákazníky nejen v segmentu průmyslových pracovníků a řemeslníků, ale i mladých aktivních lidí se vztahem k extrémním sportům,“ říká Kamil Vacek, ředitel distributorské společnosti TCCM.

Cat B15 je certifikován standardem IP 67, který zaručuje extrémní odolnost vůči vodě, prachu a dalším mikročásticím. Odolné šasi telefonu je vyrobeno z anodizovaného hliníku a kvalitní pryže. Díky tomu telefon bezpečně vydrží pád z výšky 1,8 metru na tvrdý podklad. Novinka je vybavena operačním systémem Android 4.1 (Jelly Bean), dvoujádrovým 1GHz procesorem a 4palcovým dotykovým displejem s možností ovládat jej mokrými prsty.

  • TZ-

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu