Ples pro Krtka

7.3.2013

Generálním partnerem akce je kultovní výrobce horských i silničních kol značka CANNONDALE. Hlavním partnerem je prodejce aut Renault – firma Renault Opportunity, dále výrobce cyklistických treter – značka SiDi a firma CHEMPEX – HTE, která působí v petrochemickém průmyslu.

Zvláštní poděkování patří Zdeňku Štybarovi, který věnoval své kolo Nadačnímu fondu, jež se vydražilo za 60 000 Kč. Příjemná atmosféra, hudební doprovod v podání skupiny Brand new Band a vystoupení skvělých gymnastek skupiny Womens – SK MG Mantila Brno-Emil´s, přispěly k získání jednoho z rekordních výtěžku z doposud organizovaných benefičních plesů a to částky 260 000,–Kč. Výtěžek ze všech ročníků konaných plesů dosahuje 1. 186.000,– Kč. Na základě vzájemné spolupráce s odborným personálem Fakultní nemocnice Kliniky dětské onkologie v Brně a rodičů onkologicky nemocných pacientů se splnila přání 15ti vybraných pacientů a také potřeby dalších dětí.

Celý večer moderovali herečka, zpěvačka Hanka Holišová a sportovní moderátor Pavel Mrázek. Čestnými hosty Benefičního plesu byli patroni projektu „Cyklisté dětem“ Ján Svorada a Pavel Padrnos. Stěžejní částí programu byla také dražba olympijských „Gumáků“ od olympijského vítěze v závodě horských kol Jardy Kulhavého a zarámovaný, podepsaný dres Zdeňka Štybara.

Ples se konal pod celkovou záštitou městské části Brno Královo Pole. Akce v kulturním centru Semilasso v Brně se účastnilo 240 hostů. Všem, kteří přijali pozvání na benefiční ples a nákupem vstupenky či sponzorským darem pomohli nemocným dětem, patří právem dík. V neposlední řadě děkujeme také všem účinkujícím a dobrovolníkům, díky nimž se tato akce mohla uskutečnit.

www.nadace.eu www.cyklistickyples.cz (tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu