Kalas Racing letos ve výrazných barvách

28.1.2013

Kalas Sportswear na konci minulého roku zveřejnil na svých stránkách, že hledá nové závodníky do svého týmu Kalas Racing Team. Nejedná se o profesionální tým, ale spíše o komunitu lidí, kteří rádi vyráží o víkendech na hobby a amatérské závody. Přihlásilo se přes 230 lidí a z nich se vybírala padesátka, která letos dostane oblečení zdarma (kraťasy se šlemi – čapáky, dres s krátkým rukávem, návleky na ruce a bidon).

Oproti loňskému roku se kompletně změnil desing, použili se fluorové barvy, takže závodníci budou v pelotonu určitě nepřehlédnutelní. Společnost Kalas Sportswear ale nabídne na vybraných závodech i zázemí a možnost se navzájem potkávat na jednom místě, vyměňovat si zkušenosti, povídat si o úspěších atd.

„Peníze na marketing raději investujeme do lidí, kteří mají rádi cyklistiku, než se prezentovat pouze s prodejním stánkem v místě závodu. Chtěli bychom vytvořit fanklub Kalas Racing Teamu, který se, doufám, bude každý rok rozrůstat. když jsme snížili ceny v rámci Kalas Racing Teamu, na kvalitě jsme neubrali. Jedná se o špičkové materiály pro profesionály, ne jen imitace.“ Říká manažerka marketingu našeho největšího výrobce cyklistického oblečení Ivana Průchová

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu