Term novým distributorem italských cyklistických komponentů 3T

2.10.2012

Italská značka 3T byla založena už v roce 1961, má tedy ve výrobě cyklistických komponentů více než 50letou historii. Komponenty 3T si drží dominantní postavení ve světě silniční, dráhové cyklistiky a triatlonu. Najdete je na kolech legend silniční cyklistiky od Felice Gimondiho, Francesco Mosera, Maurizio Fondriesta až k dnešním týmům Garmin-Barracuda či Farnese Vini. Poslední velký úspěch slavil s komponenty 3T Ryder Hesjedal z týmu Garmin-Barracuda vítězstvím na letošním Giro d´Italia. Více na www.3tcycling.com.

Petra Valentová, vedoucí manažerka divize cyklistiky společnosti Term, říká: „Ve světě cyklistiky je značka 3T opravdový pojem. Hi-tech komponenty 3T stojí na špičkové kvalitě materiálů, pevnosti, minimální váze a skvělém designu. Italský cit pro design je znát i na obalovém materiálu jednotlivých komponent. Navíc jako první nabídla svým zákazníkům značka 3T 5letou garanci.“

Michal Umlášek, majitel společnosti Term, říká: „Po zkušenosti s distribucí světových značek jako třeba japonské Mizuno nebo americký Merrell jsme se v roce 2010 rozhodli zastupovat italské legendy cyklistiky Bianchi a Diadora. Letos jsme k nim přidali ještě značku 3T. Je to pro nás výzva. Boty a cyklistika je v podstatě úplně odlišný byznys. A to nejen charakterem zboží, ale i povahou zákazníků.” Více na www.term.cz.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu