Bikeři kralují na prkně

18.1.2002
<p>Víkendového dvojzávodu ve Špindlerově Mlýně se zúčastnila trojice závodníků našeho týmu – Michal Maroši, Michal Prokop a Petr Kraus. V sobotu si jindy nudnou kvalifikační jízdu pouze proti času MM zpestřil efektní gymnastickou vložkou, když se po pádu na cílovém skoku stylem „rotující lachtan“ snažil protnout fotobuňku.</p>

Vážení přátelé,
sbírání úspěchů sice nebylo hlavní prioritou při zakládání snowboardového týmu bikerů LTB-MTB, ale již po prvních dvou závodech eBanka Českého poháru AČS ve snowboardcrossu se zdá, že si budeme muset my i naši soupeři zvykat dokonce na podiová umístění:-)

Víkendového dvojzávodu ve Špindlerově Mlýně se zúčastnila trojice závodníků našeho týmu – Michal Maroši, Michal Prokop a Petr Kraus. V sobotu si jindy nudnou kvalifikační jízdu pouze proti času MM zpestřil efektní gymnastickou vložkou, když se po pádu na cílovém skoku stylem „rotující lachtan“ snažil protnout fotobuňku. Podařilo se to právě včas, takže všichni tři postoupili v konkurenci 85 riderů do 32-členného pavouka. Nebudu vás dlouho napínat: PK dokončil jako 17., MP o kolo později na 13. místě. Gymnasta MM se dokázal prosadit až do finále, kde si vybojoval fantastické třetí místo!!! Jeho přemožiteli tak zůstali jen polský specialista Skarbek-Malczews a juniorský vicemistr světa Michal Novotný… Not so bad.

Také nedělní závod měl tým LTB-MTB rozjetý skvěle. Michal Prokop zajel 4. čas kvalifikace. Michal Maroši nastupoval do závodu jako šestý. Díky výsledkům: 14. Maroši, 17. Prokop, 30. Kraus jsou nyní tihle tři seřazeni v průběžném pořadí ČP následovně: 5. MM – 9. MP – 13. PK.

Zdeněk Pól

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu