Nový distributor značek Gaerne a Cratoni pro ČR

19.10.2001
<p>Brněnská firma PELL'S má v druhé polovině sezony výrazný apetit, rodinka distribuovaných značek se rozrostla o další dva významné členy. Do této doby byla firma výhradním distributorem značek Mongoose, Ciclosport, WTB, DaBomb a produktů dodávaných pod vlastní značkou, od 1. 10. 2001 přibyly nové distribuční kontrakty v podobě značek Cratoni a Gaerne. Firma PELL'S tak realizuje stupínek po stupínku svou strategii pokrýt potřeby cyklistických prodejen komplexním způsobem, ovšem vždy jen kvalitním sortimentem. Obě značky mají pod jejími křídly šanci výrazněji se prosadit na českém trhu, kde dosud spíše živořily.</p>

Německá firma Cratoni je jedním z největších světových výrobců cyklistických přileb. Na rozdíl od většiny ostatních evropských výrobců je úspěšná celosvětově, včetně trhů USA, Kanady, Austrálie a Japonska. V řadě zemí Evropy jsou přilby Cratoni nejprodávanějšími přilbami na trhu, získaly mnoho ocenění v odborném tisku a jsou populární nejen u široké cyklistické veřejnosti, ale i u špičkových profesionálních závodníků v čele s osminásobným mistrem světa ve sjezdu Nicolasem Vouillozem. Kromě nových modelů přileb budí v kolekci 2002 pozornost i ucelená nabídka cyklistických brýlí Cratoni, která je u této firmy novinkou. Všechny přilby Cratoni jsou vyráběny v Evropě, v továrnách v Německu a Itálii.
Druhý benjamínek u PELL’Su, italská firma Gaerne, má již pětatřicetiletou tradici ve výrobě outdoorové obuvi. Světovou proslulost však získala zejména jako výrobce špičkové obuvi pro motocyklisty a cyklisty. Při vývoji a výrobě vždy kombinuje zkušenosti šampiónů v jednotlivých disciplínách s nejnovějšími technologiemi, materiály a tradiční virtuozitou italských obuvníků. Díky tomuto vývoji mají nové tretry kolekce 2002 ultra tenkou karbonovou podešev umožňující uchycení tretry těsně u pedálu. Tato podešev vyniká také extrémně nízkou vahou a skvělou aerodynamikou. Další novinkou je sofistikovaný systém s jemně nastavitelnými hliníkovými přezkami a s tlačítkem pro automatické uvolnění, a také nový Q.C.R.. systém umožňující snadnou výměnu západky. V tretrách Gaerne závodí po celou svou kariéru olympijský vítěz a mistr světa v XC Miguel Martinez, silniční mistr světa roku 2000 Romans Vainteins a celá řada dalších cyklistických hvězd.
 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu