Z Italského Gira na kriterium do Plzně

1.6.2010
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2011-03-03T09:25:28 --> <p>GIANT LIGA Plzeň – šestý díl odstartuje McDonald's dětská TOUR 2010 a ceny nejlepším bude předávat účastník Giro d' Italia František Raboň (Team HTC Columbia).<br />  <br /> </p>

Do Plzně se chystá i Zdeněk Mlynář (Max Cursor) jeden z nejlepších spurtérů republiky. Na svém kontě má i dres juniorského Mistra světa z cyklokrosu. Mlynář si na Grand Prix do Plzně jede pro vítězství a jediný, kdo mu tentokrát bude stát v cestě, bude plzeňský rychlík Nesveda (AC Sparta), který zatím na Rapidu v letošním roce neprohrál. Na startu budou i dráhaři Dukly Praha, kteří by také mohli promluvit do celkového hodnocení.

V Plzni se tentokrát roztočí kola již od 16:00 hod, kdy startuje McDonald’s dětská TOUR 2010, která je určená pro děti od 6 – 14 let. Pro vítěze v jednotlivých kategoriích jsou připraveny dresy jak na Tour de France. Organizátoři tak díky sponzorům zajistili závod na nejvyšší úrovni i pro kategorii děti, které mají chuť sportovat.

Celý sportovní program pro děti tak proběhne v největším sportovním areálu SKP RAPID v Plzni na Doubravce, kde bude opět připravena cyklistická podívaná pro fanoušky a diváky cyklistiky.

Speciální akce pro diváky: Tipněte si vítěze a vyhrajte cenu pro nejlepšího „tipaře” GIANT LIGY – soudek piva Gambrinus. Více na www.gpplzen.cz
(jk)

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu