Nejtvrdší závod pro hobby cyklisty

23.7.2012

Profi i amatéřští závodnící už netrpělivě čekají na zahájení. Zvládnou legendární závod přes čtyři horské pasy a zaslouží si tak startovní dres a účastnickou medaili? Start i cíl je sice v Söldenu, ale mezi tím musí závodníci překonat 238 kilometrů dlouhou trať. Zabrat dají především 29 kilometrové stoupání na Timmelsjoch, během kterého cyklisté musí překonat 1.759 výškových metrů a pak také 18% stoupání při výšlapu z Ötzu na Kühtai.
Kromě samotného závodu je připraven zajímavý doprovodný program. Pro závodníky bude k dispozici dostatečný počet masérských stolů, cyklo novinky budete moci zhlédnout na bikerském veletrhu Bike Expo a těšit se můžete samozřejmě i na párty a koncerty.
Finální kontrolu trasy nedávno dokončil profi cyklista Thomas Rohregger. Parťák bratří Schlecků ze stáje RadioSchack Nissan projel silnice a horské pasy v Ötztalském údolí a po dojezdu prohlásil „Trasa Ötztalského cyklomaratonu je připravena.“ Pokud máte rádi výzvy, máte nejvyšší čas se přihlásit. Více informací a přihlášky najdete na oficiálních stránkách www.oetztaler-radmarathon.com

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu