O víkendu do Mostu

15.5.2012
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2012-05-15T10:31:52 --> <p>Jedenáctý ročník mosteckého maratonu je opět zařazen do seriálu Českého poháru MTB maratonů, to ale vůbec neznamená, že si extrémní trať po třech kopcích okolo Mostu nemůže zajet hobík, kterého prostě jen baví jízda po úzkých a technicky náročných stezkách.</p>

Zůstává i možnost výběru trasy během závodu. Na čtyřicátém třetím kilometru se může každý rozhodnout zda absolvuje celou trasu závodu nebo odbočí do cíle a bude klasifikován jen na kratší trase Extrém Junior. V tomto případě přijdete o přibližně jedenáctikilo­metrový úsek, který obsahuje dnes již známé sjezdy, jako jsou např. Kaskáda, Koryto, nejobávanější Moira, Rokle nebo Pohádka, připravíte se tím navíc také o možnost zařazení do výsledků ČP.

Pro ty, kteří si netroufnou na náročné singltreky Extrém biku, jsme opět připravili třicítku, která vede po širokých cestách od hipodromu k autodromu, po stezkách okolo vodní nádrže Matylda a zpět do cíle na hipodrom.

Trasy: Extrém – 67 km, Extrém Junior 56 km, HOBBY – 34 km, MINIBIKE – 6 km a Děti – 0,5 km.

Propozice http://www.klmost.cz/…avodu/27/17/

Velmi povedená videopozvánka

http://www.youtube.com/watch?…

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu