Svěťák na Vysočině za dva měsíce, novinky už nyní

28.3.2012
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2012-03-27T09:41:04 --> <p>Květnový termín (11. – 13. května) letošní nejvýznamnější cyklistické události v Česku se kvapem blíží a pořadatelé začínají fanoušky zásobovat zajímavými novinkami.</p>

Na webu www.mtbworldcup.cz tak můžete sledovat zajímavosti z příprav „svěťáku” i praktické informace. Jednou z důležitých novinek je například spuštění online prodeje vstupenek. Jednoduchý a bezpečný nákup z pohodlí domova vám dokáže ušetřit vystávání ve frontách méně prozíravých fanoušků. Kdo v minulém roce vyzkoušel, určitě potvrdí, jak chytrý tah online nákup vstupenek je.
Další novinkou, kterou pro návštěvníky pořadatelé připravili, je program „Výživná cyklistika”. Ten přijde vhod sportovcům, kteří chtějí zlepšit svou výkonost na kole. Soubor přednášek a workshopů zabývajících se tréninkem, stravováním a regenerací je připravován ve spolupráci s Fakultou sportovních studií Masarykovy univerzity, sportovními odborníky a značkami Inkospor a Merida.
Živo je i na Facebooku „svěťáku”, kde až do startu závodu budou přibývat tipovací otázky, jejichž vítězové jsou odměněni zajímavými dárky. Facebook stránku světového poháru v novém Městě hledejte zde: http://www.facebook.com/mtbworldcup.cz
V minulém roce byl závod světového poháru v Novém Městě na Moravě vyhlášen jako nejlepší závod celého elitního seriálu. A na co se letos na Vysočině vlastně můžeme těšit? „Myslím, že to bude opět napínavé. Na startu se zase sejde absolutní špička, která bude chtít Jardu Kulhavého sesadit z trůnu. Olympijská sezóna navíc přidává na dramatičnosti. Vedle toho jsme připravili další vylepšení trati i diváckého zázemí. Věřím, že diváci si opět přijdou na své a poženou české jezdce ke skvělým výkonům,” připomněl technický ředitel závodu Jan Skřička.

(tz)
Foto: Lubomír Severin

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu