Mistr světa Maurizio Fondriest otevře For Bikes

22.3.2012
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2012-03-23T08:06:47 --> <p>Bývalý slavný italský profesionál a mistr světa na silnici Maurizio Fondriest slavnostně otevře třetí ročník cyklistického veletrhu For Bikes v Praze v Letňanech, který začíná již příští pátek.</p>

Přesně v jedenáct hodin v pátek 30.3. bude slavnostně přestřižena páska a odstartuje tak třetí ročník největší cyklistické výstavy v Praze. Symbolicky tak zahájí sezonu kol, výletů a aktivního trávení času v přírodě. Souběžně s For Bikes se také můžete těšit na výstavu outdoorového vybavení a karavanů, tedy veletrhy For Outdoor a For Caravan.
Hlavní postavou letošního ročníku bude bývalý italský profesionál Maurizio Fondriest. Mistr světa na silnici z roku 1988 bude veletrh v hale č. 2 zahajovat, spolu s předsedou Komise Rady hlavního města Prahy pro sport a tělovýchovu Petrem Břízou, generálním ředitelem ABF Ing. Jaroslavem Čížkem a hlavním manažerem veletrhu For Bikes Pavlem Hájkem.
Sedmačtyřicetiletý Ital se dnes zabývá výrobou špičkových silničních kol značky Fondriest. Tato kola budou k vidění ve stánku Kolokram.cz, kde se navíc s bývalým členem stáje Lampre a Cofidis můžete osobně setkat při autogramiádě. 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu