Cyklo Point otevřel v Brně naproti univerzitě

4.3.2011

První tři Cyklo Pointy již byly zprovozněny v Táboře, Valašském Meziříčí a v Jihlavě a do dvou měsíců by měly být otevřeny další dva. Celý projekt byl prezentován na veletrhu Bike Brno loni v říjnu a sklidil, jak jinak, obdiv i kritiku. Jeho podstatou je především nabídka stávajícím dealerům Meridy, především těm, jejichž rozvoj a situacenekore­sodnuji se skutečnými možnostmi oboru, místa a značky.

Otevření brněnského obchodu takzvaně „na zelené louce“, tedy v místě, kde cykloobchod nebyl, reaguje na to, že Merida ukončila spolupráci s obchodem Kola Šírer na Víděňské ulici. Franšízantem Cyklo Pointu v Bohunicích také je bývalý vedoucí Šírerovy prodejny Jan Bodnár, kterého se svým bývalým zaměstnavatelm pojilo i dlouholeté přátelství a původ v Berouně.

Síť Cyklo Pointů bude fungovat stylem franšízy, kdy obchodníci získají jednak finanční jistotu, zázemí a marketingovou podporu, ale hlavně hotový moderní koncept. Spolu s Meridou jsou tu nabízeny značky Biemme, Laser, Icebreaker, Shimano a další.

Více informací na www.cyklopoint.cz.

Na obrázku zleva Jan Bodnár, Petr Vaněk, Jaroslav Štefánik

(mr)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu