Seriál MarathonMan – Syncros hlavním partnerem

23.1.2011
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2011-01-26T16:29:02 --> <p>Syncros se stává titulárním sponzorem největšího seriálu MTB maratonů v Evropě. Pořadatelé série zveřejnili informaci o spolupráci s firmou Syncros uplynulý víkend v rámci prezentace oficiálního dresu. Společně se značkou Syncros se bude seriál dál úspěšně rozvíjet. MarathonMan je určen především pro bikery z řad amatérských a hobby sportovců, kteří hledají výzvy na delších tratích. Dosud je evidováno skoro 200 přihlášek z 11 zemí.</p>

Příznivá výše startovného a dres značky Eleven zdarma
Vysokokvalitní trikot z produkce společnosti Eleven Sports obdrží každý, kdo se přihlásí alespoň ke třem závodům. Podmínkou je přihláška do poloviny dubna. K tomu každý získá výhodu v podobě výhodného startovného. Účast na třech závodech včetně dresu stojí 109 Euro.

 

Syncros nabízí produkty pro maratony
Syncros byl založen v roce 1986 jako malá high end kovárna ve Vancouveru (Kanada) a od té doby je známa svými nadčasovými, krásnými, kvalitními a lehkými komponenty. Také dnes jsou vyráběny ušlechtilé díly pro všechny oblasti mountainbikového sportu. „Freak´n Light“ – FL produkty byly vyvíjeny Syncrosem speciálně pro cross-country a maratony a vyznačují se i přes svou nízkou váhu velkou pevností a trvanlivostí. „Syncros by chtěl tuto oblast dál rozvíjet a z tohoto důvodu bude podporovat mezinárodní seriál jako titulární sponzor,“ říká marketingový ředitel Roland Breinlinger k aktivitě Syncrosu.

(tz)

 

Termíny Syncros MarathonMan-Europe 2011
30. 4. 2011 Rocky Mountain Bike Marathon, Garda Trentino (ITA)
12. 6. 2011 Rocky Mountain Bike Marathon, Willingen/Hochsau­erland (GER)
18. 6. 2011 Malevil Cup, Jablonné v Podještědí (CZE)
16. 7. 2011 Salzkammergut Trophy, Bad Goisern (AUT)
7. 8. 2011 Erzgebirgs-Bike-Marathon, Seiffen (GER)

www.syncros-marathonman.com

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu