Michal Prokop TWELVE: June 2010

23.7.2010

Poté se ale biková pouť poprvé vydala do rakouského Leogangu. Depo ve sluncem rozžhaveném bikeparku ještě v první den tréninku příjemně osvěžoval vodopád ze střechy přilehlého hotelu. V kvalifikaci Michal jede svou jedinečnou stopou a… vítězí! 

V den závodu jsme už ale zpátky ve starých, rezavých, kolejích. Šumění vodopádu vystřídal déšť bubnující na střechu Airstreamu. Pláště přezout, pláštěnky navléct, je tu den D! S přibývajícími kily bahna, ubývá soupeřů a Michal jede čtvrtfinále. Přichází „torpédo manévr“ komika Cédrica a z pohodlného prvního místa je rázem stíhací jízda o postup do semifinále. Ta ale končí příšerným pádem a cesta k pódiu se znovu stáčí spíše směrem nemocnice… 

Michal Prokop

Následky naštěstí nejsou tak vážné, jak mohly být, a tak je čas na chvíli opustit horskou dráhu závodů a bez stresu provětrat AGang Rocknrolla na známých pražských spotech na Točné a trailsech v Modřanech. 

Michal Prokop

„Příště beru bag a jdu na golf“ byla Michalova reakce na nekonečné hodiny čekání na trénink v rozvleklém programu Světového poháru. Jak řekl, tak udělal… Přesvědčte se sami v červnové epizodě seriálu TWELVE. 

VIDEO: Michal Prokop TWELVE June 2010

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu