7 nocí zdarma v Schladming-Dachstein

20.4.2010

SCHLADMING DACHSTEIN

Soutěž o výhru

7 nocí pro 2 dospělé a 2 děti (do 12 let) v 3* hotelu včetně polopenze v regionu Schladming-Dachstein (platí pro sezonu zážitkové karty Sommercard 2010 od 28. 5. 2010 do 26. 10. 2010)

Soutěžní otázka

(odpověď na ni najdou čtenáři
v textu)

Kolik kilometrů mountainbikových tras mají cyklisté k dispozici v regionu Schladming-Dachstein?

  • a) 50 km
  • b) 930 km
  • c) 290 km

Správné odpovědi zasílejte mailem na ssd@vpress.cz, do předmětu zprávy napište heslo „Soutěž Schladming Dachstein“.

Odpovědi můžete posílat také poštou na V-Press s.r.o., Velo, P.O.Box 34, Pošta 618, Praha 6, 163 00, na obálku napište heslo „Soutěž Schladming Dachstein“.

Výherci budou vylosováni redakcí Cykloturistiky a zveřejněni v Cykloturistice č. 7–8/2010 a ve Velu č. 7–8/2010 Výherci budou informováni předem individuálně.

Ragion Schladming Dachstein nabízí 20 mountainbikových okruhů, které pro bikery navrhli bikeři místní. Spolu s 3 downhillovými tratěmi na hoře Planai a areálem Dirt park ve Schladmingu mohou cyklisté překonávat 930 kilometrů bikových tras a 25.000 výškových metrů. Nabídku doplňuje vynikající turistická infrastruktura, například speciální hotely určené bikerům. Uvedených 20 okruhů je rovněž možné zdolávat s navigací GPS – digitální data jsou ke stažení na www.schladmingdachstein.at

Celkově se mohou cyklisté v regionu Schladming Dachstein vydat na 48 túr ve všech stupních obtížnosti. Počínaje cyklostezkou Ennsradweg, která vede souběžně s pěší trasou podél řeky, a náročnými montainbikovými trasami v různých výškách konče. V konstrastu s přehlednými cyklostezkami jsou nejdelší stálé downhillové trasy na hoře Planai ve Schladmingu. 

Pádný důvod pro dovolenou –
zážitková karta Sommercard 

Spoustu radovánek ve volném čase v regionu poskytuje karta Schladming Dachstein Sommercard. Pokud provedete rezervaci ubytování u některého z partnerů této Card, dostanete při příjezdu svou Sommercard zdarma. Díky Sommercard můžete využívat více než 100 zařízení volného času kdykoli po libosti a bez nákladů navíc – dokonce i v den příjezdu a odjezdu – např. jízdy lanovkou, mýtné, koupaliště a plovárny u jezer, autobusy pro pěší turisty, linkové busy, a mnoho dalšího. Kolem 70 bonusových partnerů nabízí navíc až 50% slevy na sportovní aktivity jako rafting, paragliding, půjčování kol, atd 
www.sommercard.info

Kontakt:

Region Schladming-Dachstein
Tel.: +43(0)3687/23310
E-mail: info@schladming-dachstein.at
www.schladming-dachstein.at

Mapka

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu