Přehled kategorií
Jak si zajistit předplatné
Nejsnadnější způsob – web
V našem e-shopu vyberte požadované tituly, vyplňte základní osobní údaje a odešlete objednávku. Obratem Vám budou vygenerovány údaje pro bezhotovostní platbu, kterou provedete Vám obvyklým způsobem.
Na Slovensku
Sjednání předplatného na Slovensko je možné pouze přes agenturu Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. (sjednání přes web ani poštovní složenkou nebude akceptováno). Kontaktujte prosím:
Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a. s. oddelenie inej formy predaja
P.O. BOX 183
Stará Vajnorská 9
830 00 BRATISLAVA
Infolinka: 0800 188 826
E-mail: info@ipredplatne.sk,
objednavky@ipredplatne.sk
V případě nejasností – telefonicky
Zavolejte do redakce Lenku Blechovou na tel. 604 763 835 nebo mailujte na predplatne@vpress.cz
CO SE DĚJE NA FACEBOOKU
6 hodinami
Dnes je Den Země, tak přispějte i vy malou špetkou k úklidu okolí jako to udělali kluci a holky z Trutnov Trails.Den Země na TT.
Jako již tradičně jsme přispěli svojí špetkou k úklidu okolí. Spolu s kamarády jsme uklidili Lhotu a parkoviště na Sedmidomí. 9 pytlů bordelu - plechovky, stavební suť, hasičáky, cigára, květináče a další spousta typicky bajkerského odpadu v příkopech a různých odstavných plochách. Všechno se nahromadilo během zimy, kdy jsou traily zavřené. 🤔
Ale zase ruku na srdce, blb se najde všude, takže přestože na trailech je pořádek, je dobré si připomenout pár pravidel:
Kde jsou koše, drobný odpad vyhoďte, kde se dá třídit, třiďte!
Kde není koš, odpad si odvez včetně banánových slupek, je to hnus!!!!
V lese se nerozdělává oheň, kde tě napadne. Když už blb u Jeskyňky ohniště udělá, neznamená to, že se tam pak nahází vajgly, slupky a ubrousky. Je to hnus a my to po vás uklízíme!!!!
Díky, že se v lese chováte jako zvěř, ta totiž bordel nedělá!
Parádní víkend na TT nebo jinde. ... VíceMéně
- Likes: 28
- Shares: 0
- Comments: 0
11 hodinami
Grimsel Pass, 12 km výjezd s průměrný stoupáním 6,5%, ne příliš strmé ale i tak náročné s odměnou v podobě jezera na konci výšlapu. Jedno z nejlepších švýcarských stoupání leží přímo v srdci fenomenální oblasti pro cyklistiku.
Po projetí průsmykem Grimsel, sjezdem k průsmyku Susten a poté přes vrchol k dalšímu průsmyku Furka. Tato epická smyčka tří vrcholů je jednou z nejlepších jízd v Evropě.
📷 @ thomas.luisier ... VíceMéně
To vypadá přímo epicky 😲😎
Paráda,tam chci. 👍🚴♂️
Je to parádní okruh přes tři průsmyky 🥰
Syn nedávno výjezd na Sa Calobru 🤩
Krása,jen roztočit nohy....