BRÝLE Rudy Project Cutline – pro předplatitele Velo

3690 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: -

Popis

BRÝLE Rudy Project Cutline

ušetřete 1590 Kč

Legendární italská značka, která již přes 30 let určuje nejmodernější trendy v ochraně cyklistova zraku a vybavuje jezdce z nejužší světové špičky (letos například Bahrain Victorious) nabízí pro příští rok 11 variant rámečků a zorníků nového modelu Cutline. Pro předplatitele časopisu Velo jsme získali výhodněji čtyři z nich. Vyberte si barvu a typ zorníku přesně dle svého vkusu a potřeb.

Hranatý tvarovaný design, široká čočka štítu, odnímatelné nárazníky a nejintuitivnější systém výměnných čoček dělají z brýlí Cutline vynikajícího nováčka v oblasti brýlí se štítem. Díky kombinaci zorníku bez obrouček s renomovanými technologiemi nejmodernějších brýlí Rudy Project byl Cutline navržen s jediným cílem: zvýšit jezdcův výkon. Vylepšená je ventilace, nosník a koncovky stranic jsou nastavitelné a výměna čoček díky technologii Push Release je mimořádně snadná. Veškeré gumové komponenty jako je nosník, koncovky stranic a odnímatelné vsadky jsou snadno vyměnitelné a nabízejí široké spektrum možností přizpůsobení brýlí individuálním požadavkům.

Hmotnost: 36 g

Běžná maloobchodní cena: 5280 Kč

Cena pro včasné předplatitele: 3690 Kč

Vyrábí: Rudy Project

Více na: www.rudyproject.com

ušetřete 1590 Kč

barevná provedení:

MANDARIN FADE/CORAL MATTE/MULTILASER RED  RPSP633846-0011

Black Matte- RP Optics Multilaser Orange RPSP634006-0001

Black Gloss – RP Optics Multilaser Gold RPSP635742-0005
Pacific Blue (Matte) – RP Optics Multilaser Ice RPSP636849-0000

Další informace

Barva

Black Gloss – RP Optics Multilaser Gold, Black Matte- RP Optics Multilaser Orange, MANDARIN FADE/CORAL MATTE/MULTILASER RED, Pacific Blue (Matte) – RP Optics Multilaser Ice

oblast dotazu
Menu