Manitou R7 – lanko zamykání

20.12.2012
Zdravím, chci se zeptat, jestli je třeba speciální lanko s bovdenem na uzamykání z řidítek?
kategorie dotazuMTB odpružení

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu