Úvod » Zprávy » Bleskovky » Volná vstupenka na BIKE BRNO!
Bleskovky

Volná vstupenka na BIKE BRNO!

Sport life 2009Pouze pro návštěvníky serveru iVelo.cz jsme připravili možnost získání vstupenky na veletrh SPORT LIFE 2009 zdarma. Zaregistrujte se na www.sport-life.cz a získejte volnou vstupenku na veletrh.

Postup je snadný.

Přejděte na stránky veletrhu BIKE BRNO – www.sport-life.cz, a vyhledejte odkaz na registraci zvýhodněné vstupenky. Následuje 6 kroků:

  1. zadejte Váš e-mail, na který Vám bude zaslán voucher
  2. zadejte PROMO kód, ten zní: BIKE09VELO
  3. vyplňte požadované osobní informace
  4. odpovězte na krátký dotazník
  5. následuje shrnutí zadaných údajů
  6. a vlastní odeslání registrace

Po úspěšném odeslání registrace na Vás bude čekat ve Vaší e-mailové schránce e-mail, v jehož příloze naleznete již předvyplněný voucher s Vašim jménem. Voucher vytiskněte a při vstupu do areálu výstaviště se jím prokažte.

Na kávu do Vela

Vůně dobré kávy evokuje pohodu a přátelskou atmosféru. Přijďte si tedy přivonět nebo ochutnat šálek tohoto moku od značky Trombetta na náš stánek u příležitosti konání veletrhu Bike Brno. V naší kavárně můžete přisednout ke stolkům členů redakce nebo fotografky Markéty Navrátilové, která tu pokřtí a bude premiérově prodávat a podepisovat svoji zbrusu novou knihu plnou nádherných záběrů z tuzemského mountainbikového prostředí, kterou nazvala příznačně dvojsmyslně ´Kolove´. Markéta bude na stánku přítomna v pátek odpoledne a po celou sobotu, přece jen si jí její ještě ne roční potomek žádá víc než práce… Po všechny dny, tedy 5.-8. 11., bude v kavárně vysedávat hledač extrémních výzev Jan Kopka, který připravil reedici své knihy Ve spárech Aljašky a zcela nové, upravené a rozšířené vydání nedostatkového bestselleru Cesty sněhem a peklem. Obě knihy tu rovněž budou k podpisu a ke koupi. Přímo na stánku také bude možné seznámit se se všemi tituly našeho vydavatelství (znáte Cykloturistiku nebo silničářský 53×11?) a předplatit si je na příští rok. Pokud zvažujete předplatné, zopakujeme jeho tři hlavní výhody – je levnější až o 379 Kč, nic vám neuteče a časopis budete dostávat pravidelně až do schránky a navíc si můžete objednat originální dres se slevou 800 Kč. Stánek Velo najdete na tradičním místě, hned u vchodu do haly V.

Těšíme se a naviděnou, redakce časopisu Velo.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře