iVelo.cz Články

Představení Ghost a Lapierre 2015

Představení Ghost a Lapierre 2015 Společnost Schindler s.r.o. nás pozvala do Nového Města na Moravě, kde předvedla kola Ghost a Lapierre, které dováží.


Pražský Strahov se chystá na cyklistický svátek

Pražský Strahov se chystá na cyklistický svátek Více než sto závodníků ze 17 států, včetně zámořských zemí – USA, Venezuely a Spojených Arabských Emirátů je v tuto chvíli přihlášeno k finálovému závodu Evropského poháru handicapovaných cyklistů, který se uskuteční v posledním zářijovém víkendu (27. – 28.9.) v Praze na Strahově.


V Odrách vyvrcholí 15. sezóna seriálu Kolo pro život

V Odrách vyvrcholí 15. sezóna seriálu Kolo pro život Chcete v sedle svého biku zažít stejnou atmosféru jako profíci na závodech světového poháru nebo na Tour de France? Pokud ano, máte jedinečnou šanci. Přijeďte 27. 9. na poslední závod série Kolo pro život 2014, Oderskou Mlýnici České spořitelny. Tady, v místě s klokotavým názvem Klokočůvek u Oder, se v přátelsky bouřlivé atmosféře definitivně rozloučí s letošní sezónou všichni bikeři.


Rychlebské enduro již tento víkend

Rychlebské enduro již tento víkend Čtvrtý ročník akce Rychleby MTB challenge se uskuteční už tento víkend, konkrétně v sobotu 27. září. Hlavním bodem programu je vyhlášený závod Falcon ultimate enduro. V loňském roce se ho zúčastnilo 183 závodníků a zatím se zdá, že i letos to bude enduro závod s největším počtem startujících u nás.


Zličínské okruhy již tento víkend

Zličínské okruhy již tento víkend V neděli 28.9.2014 se na pražském Zličíně uskuteční již 7. ročník tradičního XC MTB cyklistického závodu pod názvem „Zličínské Okruhy“ o putovní pohár starostky MČ. Závody jsou určeny pro širokou veřejnost.


Druhé kolo soutěže "Zažijte novou Eru“ zná vítěze

Druhé kolo soutěže "Zažijte novou Eru“ zná vítěze Na víkendovém Kole pro Život v Plzni proběhlo druhé kolo soutěže „Zažijte novou Eru“.


Rozjeď to s úsměvem na Kole pro život v Plzni

Rozjeď to s úsměvem na Kole pro život v Plzni Plzeňská padesátka letos přivítala přes 1000 závodníků včetně 14ti dětí z Dětského domova Domino Plzeň a vychovatele Jirky a Ivany. Průvodce celým dnem jim dělala ambasadorka Specialized Tereza Votavová, která je mimo jiné i spoluautorkou celého Rozjeď to s úsměvem.


Fotogalerie a videa Epic Israel

Fotogalerie a videa Epic Israel Druhý ročník MTB etapového závodu Kia Epic Israel zná vítěze, přestože drtivá většina pěti set účastníků byla místních, v mužích vyhrála dvojice španělská a v ženách holandsko srbská. A protože jsou podobné akce otevřené i amatérům, mohla být na startu i dvojice v barvách časopisu Velo. V příštím vydání najdete podrobnou reportáž, nehledejte ale jak se jim dařilo – jsou v cíli. Nechme to tak… Protože „a winner is a finisher“, jak hlásí sami pořadatelé na svých stránkách. A protože během tří…


Pražský MTB pohár míří do finále

Pražský MTB pohár míří do finále Už jen jediný, finálový závod zbývá účastníkům Pražského MTB poháru 2014. Uskuteční se v neděli 21. září v Praze 17 Řepích, v lokalitě, kde se v tomto roce jelo i Mistrovství České republiky horských kol.


Specialized Enduro serie pokračuje na Špičáku

Specialized Enduro serie pokračuje na Špičáku Předposlední zářijový víkend se na šumavském Špičáku již podruhé uskuteční další ze závodu Specialized Enduro Serie – Enduro Race Špičák, čtvrtý závod letošní série.