iVelo.cz Články

Český cyklokros na prahu nové sezony

Český cyklokros na prahu nové sezony Cyklokrosová sezona se nezadržitelně blíží. Těsně před jejím startem proběhla v úterý 20. září dopoledne v restauraci U Medvídků v Praze tisková konference. Ta se celá nesla v optimistickém duchu, s důvěrou za lepší zítřky.


Nové vydání 53×11 v prodeji od pátku 23. 9.

Nové vydání 53x11 v prodeji od pátku 23. 9. Z obsahu ochutnejte zde


Nejen pro dívky je otevřený workshop cyklodílny v bajazylu

GRRRLZ TO GRRRLZ je název Open Bike Repair Workshopu, který se koná ve středu 21.9. 2016, 17–20 v Bajkazylu na Náplavce.


Barevný podzim otevře Oderská Mlýnice

Barevný podzim otevře Oderská Mlýnice Letos končí astronomické léto a začíná podzim ve čtvrtek 22. září v 16:20:41. V tu dobu už najede do Klokočůvku u Oder dvanáct plně naložených náklaďáků servisního týmu Kolo pro život, aby zde stočlenná sehraná parta postavila zázemí oblíbeného závodu a spolu s místními pořadateli z 2K-BIKE CLUB Odry přichystali na sobotu 24. září všechny skvělé služby pro účastníky předposledního podniku Kolo pro život 2016 – Oderskou Mlýnici České spořitelny.


Žacléřská 70 zve do Krkonoš už podesáté

Žacléřská 70 zve do Krkonoš už podesáté Silnice to není, ale takhle na konci sezony vyzkoušet bike třeba s Ondrou Cinkem a se servisem organizačního týmu z KRAKONOŠOVA CYKLOMARATONU… Co vy na to? www.zaclerska70.cz. Desátý ročník závodu opustí tradiční svatováclavský termín a přesune se na nejbližší sobotu před tím to svátkem. Účastníci si tak mohou v Žacléři či okolí naplánovat celý víkend a sobotu si užít s Žacléřskou 70 MTB a jejím doprovodným programem až do večera. Navíc závod jednotlivců bude rozšířen o více věkových…


České cyklomapy Dalmácie už v Chorvatsku

České cyklomapy Dalmácie už v Chorvatsku Se začátkem podzimní sezóny aktivních cest k Jadranu turisté právě dostali užitečný dárek: v Chorvatsku jsou nově v prodeji české mapy ostrovů a pobřeží Dalmácie. Cyklisté, pěší turisté a další aktivní cestovatelé nejen z Česka, ale z celého světa mohou odteď mapy koupit v síti pump INA přímo na cestě k moři – na dálnici směrem ke Splitu a pak v oblasti, kterou mapy pokrývají.


Novinky Cannondale a GT 2017 k testování i prodeji

Novinky Cannondale a GT 2017 k testování i prodeji Od úterý do čtvrtka (20. až 22. září) budou v prodejně Štěrba kola exkluzivní k vidění, testování a koupi novinky značek GT a Cannondale na rok 2017.


Tour de burčák láká na výlet s ochutnávkami

Tour de burčák láká na výlet s ochutnávkami Již tradiční cykloputování Tour de burčák po vinařských stezkách Znojemska se koná v sobotu 24. září. V terénu budou vyznačeny dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší a na každé bude vždy několik zastávek u místních vinařů. Start i cíl je v Louckém klášteře ve Znojmě, kde bude probíhat Burčákový den Znovínu Znojmo.


Kellys 2017: Mission na postupu

Kellys 2017: Mission na postupu Novoměstský hotel Sport byl na začátku září místem, kde slovenská firma Kellys předvedla svým obchodním partnerům kolekci s označením 2017 a mottem Every bike has a mission. Modelová řada začíná od dětských odrážedel a končí sjezdovými speciály, jedná se celkem o 115 modelů. Z tohoto množství vyberme jen rámcově základní novinky, ať se jde o typy kol, či jejich konstrukci.


Specialized odhaluje novinku vytrvalostních silničních kol

Specialized odhaluje novinku vytrvalostních silničních kol Firma Specialized Bicycle Components posílá na trh zcela nová kola řad Ruby a Roubaix, která mají vylepšený systém jízdních vlastností, který byl vyvinut ve spolupráci se společností McLaren Applied Technologies. Tato kola jsou všeobecně známa jako ta, která vytvořila kategorii vytrvalostních silničních kol, protože jsou osazena původními technologiemi, které změnily náhled na to, co je to pohodlí, rychlost a ovladatelnost.