iVelo.cz Články

Giant Store Praha hledá prodavače – mechanika

Giant Store Praha hledá prodavače – mechanika Prodejna Giant Store Praha hledá samostatného a šikovného prodavače – mechanika.


MS MTB, největší sportovní akce roku

MS MTB, největší sportovní akce roku Termínově nabitý kalendář, v kterém nechybí ani olympijský závod, ovlivnil plánování prvního mistrovství světa horských kol na českém území. Pětidenní nabitý program, jehož tváří bude úřadující olympijský šampión Jaroslav Kulhavý, odstartuje v Novém Městě na Moravě přesně za devět měsíců – 29. června 2016. S dostatečným předstihem proto bude ve čtvrtek 1. října zahájen i předprodej vstupenek.


Říjnové vydání časopisu Velo v prodeji!

Říjnové vydání časopisu Velo v prodeji! A v něm rozhovor s Gary Fisherem, test XTR Di2 a mnoho dalšího.


Cyklistická anketa ´15 HLASUJ A VYHRAJ

Cyklistická anketa ´15 HLASUJ A VYHRAJ Zúčastněte se podzimní cykloankety a vyhrajte jízdní kolo, cyklistické doplňky a vybavení na kolo!


Středeční cyklokrosy šokují velkým zájmem

Středeční cyklokrosy šokují velkým zájmem Středeční cyklokrosy jsou zpět a navazují na tradici nejlepších let českého cyklokrosu. Není tajemstvím, že především mládež nemá kde závodit, má málo závodních zkušeností, málo závodních dnů v roce. Žádný trénink nesupluje závodní zátěž tak dobře, jako závod sám. A ten první středeční se konal ve středu 23.9. v Klíčanech. A účast byla fantastická.


Ježkův bronzový Strahov

Ježkův bronzový Strahov Jiří Ježek se rok od vážného úrazu znovu vrátil na stupně vítězů, ve finálovém závodě Evropského poháru v Praze na Strahově obsadil třetí místo. Pražský Strahov byl už po šesté dějištěm výjimečné, integrační sportovní akce, finálového závodu Evropského poháru handicapovaných cyklistů a finálového závodu Českého poháru mládeže a žen na silnici.


Mistrovství Galaxy série v režii Kamlera

Mistrovství Galaxy série v režii Kamlera Opět po roce se sjeli vyznavači horských kol na předposlední závod Galaxy serie – Galaxy Kenda Zručský maraton do Kácova, který se letos jel jako mistrovství Galaxy série 2015. Sporthotel Kácov, který je zárukou výborného zázemí, nádherná podzimní krajina středního Posázaví, to jsou atributy, které každoročně přitahují bikery na tento závod. Suché počasí tohoto léta zajistilo rychlou a suchou trať. Na start se v jednotlivých kategoriích postavilo nakonec 225 závodníků.


Pells roztáčí rotory

Pells roztáčí rotory Domácí značka Pells, která příští rok oslaví čtvrt století svojí existence, představila svoji kolekci na příští rok. Spolu s řadou dílčích úprav dala najevo, že věří v budoucnost, spojenou i u silničních kol s hydraulickými kotoučovými brzdnými systémy. Pojďte s námi shlédnout trojici zbrusu nových modelů, které budou dráždit smyslností nejen na asfaltovém koberci, ale i cyklokrosových tratích. Jako třešničku na dortu připojujeme i novou řadu MTB se zdvihem 129 mm.


Mr. Quix, překážky schválně postavené do cesty

Mr. Quix, překážky schválně postavené do cesty Tento rok se naše redakce stala partnerem dovednostní soutěže Mr. Quixe, která je součástí série cyklo závodů pro děti s názvem Bikeclinic Cup. Od jara do podzimu měli všichni, kdo rádi jezdí na kole a není jim víc jak 16 let, možnost vyzkoušet si, co na kole zvládnou, jak ho ovládají a jak si spolu rozumí. Co čeká každého mladého bikera a co by ten, kdo se chce vydat na pořádné horské trasy vydat, umět, nám Michal Šťovíček, který na Bikeclinic Cupu v roli Mr. Quixe vystupuje.


Cykloblešák každou poslední sobotu v měsíci

Cykloblešák každou poslední sobotu v měsíci Bajkazyl vás zve 26.9. od 11 hodin na další díl previdelného cykloblešáku. Vemte cokoli, co byste rádi ukázali ostatním, byznys může a nemusí následovat. Vstup pro prodejce zdarma.