iVelo.cz Články

Zelené červnové Velo v prodeji!

Zelené červnové Velo v prodeji! Ochutnejte z obsahu teď a tady


Giant Store Praha hledá mechanika

Prodejna Giant Store Praha hledá samostatného a šikovného mechanika pro klasický servis na dílně.


Cyklobusy do Českého lesa

Cyklobusy do Českého lesa Již druhým rokem jezdí do Českého lesa z Plzně dva cyklobusy, jejichž služby lze během jednodenních či víkendových výletů kombinovat. Šest obcí nyní společně láká cyklisty do Českého lesa na nové zajímavosti jako je rozhledna Havran, Tachovský zámek či krásnou přírodu podél loni doznačené Stezky železné opony.


Jihlavská 24 MTB

Jihlavská 24 MTB O uplynulém víkendu proběhlo v Jihlavě Mezinárodní mistrovství České republiky na 24 hodin MTB


Dvaadvacáté pražské schody

Dvaadvacáté pražské schody Závod na jednu hodinu a jedno kolo se od začátku vyvíjel ve prospěch dvou českých jezdců, Kulhavého a Hynka. Jezdili spolu na čele až do tří čtvrtin závodu. V závěsu za nimi se střídali Hermida, Škarnitzl, Ulman, Boudný, Gutierrez a Lakata. Jarda ještě stihl vyhrát druhou láhev luxusního šampaňského Pierre Paillard na prémii v 10. kole, ale pak mu dvakrát spadl řetěz a nakonec ze závodu odstoupil. „Už to nemělo cenu, ztratil jsem s Kristiánem kontakt. Je to škoda, mohlo to být ještě zajímavé…


Fotogalerie: Joudové na dlažbě

Fotogalerie: Joudové na dlažbě Aneb „Jak jsme hoblovali Pavé“. Málo kdy musí tolik lidí z redakce vynaložit tak obrovské úsilí, aby vznikl jeden článek, tentokrát reportáž z Pavé Tour v Milovicích. A protože věříme, že článek ve Velu,které právě vychází bude opravdu chloubou naší novinářské práce, pochlubíme se ještě dalšími pěknými fotografiemi Michala Červeného, které se do časopisu nevešly.


Táborské okruhy vyhrál sparťan

Táborské okruhy vyhrál sparťan Zatažená obloha mohla některé závodníky druhého dílu pátého ročníku seriálu silničních kritérií s názvem Táborské okruhy – Velká cena ČEZ v úterý 19. května vystrašit, pršet ale začalo v odpočinkovém areálu Komora až při slavnostním vyhlašování vítězů. V mužské kategorii nenavázali závodníci CK Příbram Fany Gastro na své první úspěšné vystoupení, kdy obsadili zlatou i stříbrnou pozici. Z prvního místa se tentokrát radoval Tomáš Holub z AC Sparta Praha. Vítěz nasbíral 41 bodů a časem se při…


Bike Festival do třetice

Bike Festival do třetice Poprvé jej spláchla povodeň, podruhé přivaly vody shora, do třetice zbývalo snad už jen vyhořet. Počasí bylo ale minulý víkend přivětivé a tak se Bike Festival, pořádaný AVDK mohl v Praze Modřanech konečně uskutečnit. Na hodnocení a perspektivy této akce si počkáme, zatím alespoň pár fotografií.


Cyklisté pomáhají dětem

Cyklisté pomáhají dětem Za ideálních podmínek pro pobyt v přírodě a na čerstvém vzduchu proběhla v neděli za podpory Středočeského kraje i další z akcí benefičního seriálu Sport pomáhá.


Mladá Boleslav Tour, souboj domácí elity

Mladá Boleslav Tour, souboj domácí elity Třetí květnovou sobotu se v Mladé Boleslavi uskutečnil třetí, osobnostmi na startu i v zázemí nabitý a dlouho dopředu očekávaný podnik KPŽ – Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO.