iVelo.cz Články

V Chcuchli se prášilo za koly reprezentantů, hobíků i dětí

V Chcuchli se prášilo za koly reprezentantů, hobíků i dětí „Karlštejn“ je jedním z velmi oblíbených závodů seriálu a proto se i v letošním roce celkový počet závodníků přiblížil k číslovce 1800. Popsáno bylo už hodně stránek o tom, jak bývají nepražští účastníci překvapení, jak krásná je příroda v těsném okolí největšího českého města, ba dokonce přímo v něm. Druhým pozitivem je i možnost rozvinout areál ve skutečně velkorysém areálu chuchelského závodiště; své místo zde mají jako obvykle dětské závody na tratích, které nikomu nepřekážejí a rodiče mají…


Jiří Ježek po čtvrté za sebou ovládnul SP

Jiří Ježek po čtvrté za sebou ovládnul SP Už čtyři křišťálové poháry pro celkového vítěze světového poháru má po dnešním dni nejúspěšnější handicapovaný cyklista světa, Jiří Ježek.Postaral se tak o další historický mezník, čtyři světové poháry v řadě za sebou totiž dokázal mezi handicapovanými cyklisty vybojovat pouze on.


BikePark Kopřivná pod Pradědem – oslava obce Malá Morávka

BikePark Kopřivná pod Pradědem - oslava obce Malá Morávka Oslavte den obce Malá Morávka, čekají na Vás testovací kola Lapierre s lanovkou zdarma. Využijte parádní poježdění v BikeParku Kopřivná, kterému dává jedinečnou podobu Kamil Tatarkovič. Pohodová a bezpečná zábava pro děti, rodiče, začátečníky i seniory je na několika tratích s označením Family a Single track. Pro velké a ještě větší „draky“ jsou zde tratě Freeride, Downhill. Na několika úrovních tras vyžití najdou všechny věkové kategorie a úrovně cyklistů. Součástí areálu Chaty Kopřivná pod…


S historickým velocipedem do Ždánic 23. srpna

Do letošního seriálu Krajem vína byla zařazena i jedna netradiční akce – Ždánický histopedál v zámeckém parku. Pokud vlastníte kolo s datem výroby do r. 1945, můžete se zúčastnit dopolední jízdy elegance v historickém kostýmu, nebo jen tak přijet s dětmi, pro které je připravena jízda zručnosti a další bohatý doprovodný program. Odpoledne pak čeká všechny cyklisty historické i současné společná jízda do Lovčic.


MEGAVALANCHE aneb zážitek na celý život

MEGAVALANCHE aneb zážitek na celý život Většina z vás si možná položí otázku: MEGA co? Megavalanche je extrémní hromadný závod na horských kolech, kdy v hlavním závodě jedete okolo jedné hodiny z kopce dolů společně s dalšími 300 závodníky.


Prázdninová Cykloturistika právě vychází

Prázdninová Cykloturistika právě vychází Pro páté vydání jsme připravili dámský cyklospeciál


Nová aero přilba Bell Star Pro

Nová aero přilba Bell Star Pro Na právě probíhající Tour de France byla představena novinka z produkce značky Bell, přilba Star Pro. Jejím zaměřením je stejně jako u konkurenčních značek, docílení minimálního odporu vzduchu, při současném zajištění potřebné ventilace.


V Rožnově se bude slavit 120. výročí založení KČT

Ve dnech 15.–17. srpna 2014 se bude slavit 120. výročí založení KČT v Rožnově pod Radhoštěm.


42. ročník koloběžkové Grand Prix v Bechyni

42. ročník koloběžkové Grand Prix v Bechyni Zveme Vás na cyklistický závod dětí Galaxy CykloŠvec pro děti od 2 let do 14 let – partnerský závod Galaxy série a 42.ročník Grand Prix koloběžek Bechyně 26.7. 2014


Přijďte si zazávodit s mistryní Evropy Terezou Huříkovou

Přijďte si zazávodit s mistryní Evropy  Terezou Huříkovou Dvě devítky si letos v sobě nese jeden z největších a nejnavštěvova­nějších závodů seriálu Kolo pro život: Praha – Karlštejn Tour České spořitelny. Populární závod, jehož centrem se opět stane prostorné a přitom útulné dostihové závodiště v Praze – Velké Chuchli, se jede 26. července pod pořadovým číslem devět a podeváté, navíc pod Záštitou starosty Městské části Praha – Velká Chuchle, Mgr. Martina Melichara. Ten se závodu zúčastní nejen podpisem na papíře, ale přijde osobně předat ceny vítězům.