iVelo.cz Články

Specialized Enduro serie pokračuje na Špičáku

Specialized Enduro serie pokračuje na Špičáku Předposlední zářijový víkend se na šumavském Špičáku již podruhé uskuteční další ze závodu Specialized Enduro Serie – Enduro Race Špičák, čtvrtý závod letošní série.


Kemp Pepy Dresslera s Markétou Navrátilovou

Kemp Pepy Dresslera s Markétou Navrátilovou Josef Dressler je učitelem techniky našeho časopisu, který má zrovna školní prázdniny než vás vyzve znovu do školních lavic s jeho lekcemi na paletách a prknech. Během sezony ale pořádá hlavně svoje Dressler Weekend Campy.


53×11 č.7/2014

53x11 č.7/2014 Z obsahu můžete ochutnat zde


Epic Israel startuje ve čtvrtek s veláckou účastí

Epic Israel startuje ve čtvrtek s veláckou účastí Po BC Bike Race to vypadá na další velké mountainbikové dobrodružství se zastoupením Vela a opět bez ambicí na umístění a s jediným cílem – podat zajímavou reportáž.


Plzeň bude žít horskými koly

Plzeň bude žít horskými koly Tuto sobotu 20. 9. 2014 se sjedou všichni vyznavači amatérské cyklistiky do Plzně na 15. závod 15. ročníku seriálu Kolo pro život. Přijeďte i vy s celou rodinou závodit na biku. Pro účastníky závodů je připravena celá řada překvapení a slev (ZOO, Dinopark, pivovar, historické podzemí…), vyvrcholením celodenního doprovodného programu bude odpolední koncert oblíbeného rodinného projektu Kašpárek v rohlíku.


KolOna kemp v Kruškách

KolOna kemp v Kruškách Před měsícem proběhl jeden z dalších kempů KolOna Terezy Votavové, tentokrát na západě v Hotelu Schwarz. Společnost Visionary Approach Production opět zpracovala krásné video, které boří mýty a tradice bikových videí a zároveň plní jednoznačný cíl – ukázat emoce. Snad se bude líbit. Každý KolOna kemp je jiný a ani tenhle v Krušných Horách nebyl vyjímkou. Holky odjely opět plny silných zážitků.


Dětský domov Rovečné na Kole pro život

Dětský domov Rovečné na Kole pro život Další zastávka Kola pro život znamenala další příležitost poskytnout dětem, které vyrůstají bez rodičů na jeden den netradiční zážitek. Tentokráte to bylo 7 dětí z Dětského domova v Rovečném, které se postavili na start závodu v Novém Městě na Moravě.


První kolo soutěže „Zažijte novou Eru“ zná vítěze

S radostí oznamujeme, že výherkyněmi druhého kola soutěže "Zažijte novou Eru“ při závodu Kolo pro život v Novém Městě na Moravě se stávají…


Pell’s MTB kritérium již za dva týdny

Pell’s MTB kritérium již za  dva týdny Zveme Vás na 6. ročník závodu Pells’S MTB kritérium, které se tradičně koná třetí zářijovou neděli, tentokrát 21. září 2014.


Jens Voight se pokusí o rekord v hodinovce

Cyklistika je na Eurosportu doma a Eurosport bude partnerem německého cyklisty Jense Voigta při jeho pokusu o překonání světového rekordu v hodinovce na velodromu Grenchen ve Švýcarsku. Při této příležitosti připravil Eurosport pro své diváky celodenní cyklistický program, který bude zahrnovat sestřihy toho nejlepšího z Tour de France, Vuelty a dalších cyklistických závodů.