iVelo.cz Články

Závod Prague Downtown zrušen

Plánovaný 2. ročník sjezdu horských kol centrem Prahy Prague Downtown se bohužel neuskuteční.


Barbora Průdková má zlato z OH

Barbora Průdková má zlato z OH Barbora Průdková (Nutrend Specialized Racing) stylem start – cíl zvítězila v dnešním olympijském XCO v Nanjing.


Velo 9/2014 je v prodeji!

Velo 9/2014 je v prodeji! Po měsíční odmlce je tu další vydání, z obsahu můžete ochutnat právě teď.


TREK 2015: novinky v galerii

TREK 2015: novinky v galerii Přehled novinek v kolekci Treku 2015 najdete v zářijovém Velu, které vychází 21. srpna. Obrázky některých modelů, mezi něž patří například novinky jako silnička Émonda, 27,5“ trailbike Fuel EX s tlumičem RE:aktiv, karbonový Slash, karbonové 29“ Remedy, 27,5“ dámské trailbiky Lush nebo přepracované sjezďáky Session si můžete prohlédnout i v připojené galerii.


AVG Náměšťský cyklomaraton vyhráli Bubílek a Cesnaková

AVG Náměšťský cyklomaraton vyhráli Bubílek a Cesnaková Michal Bubílek /Kellys Bikeranch/ vyhrál s velkým náskokem 5.závod Galaxy série AVG Náměšťský cyklomaraton v Náměšti nad Oslavou. Mezi ženami přijela první do cíle Milena Cesnaková /UGO ALLIVICTUS Čistý sport/.


BikeGolf Championships přihlaste se

BikeGolf Championships přihlaste se Poslední srpnovou sobotu se v rámci Jistebnického Marathonu uskuteční mistrovství republiky v BikeGolfu. Pokračovat bude následující den na blízkém hřišti Čertovo Břemeno golfovou částí. Stále je možné zaregistrovat sebe i tým na www.bikegolf.cz


Manitou oslaví 18. narozeniny

Manitou oslaví 18. narozeniny Kdo z vás jezdí závody MTB už delší dobu, dobře ví, že „Manitou“ jako jediný závod spolu s holešovským Drásalem ani v jednom z 15 ročníků seriálu Kolo pro život nechyběl a dokonce je starší, než náš nejznámější a největší seriál závodů na horských kolech. Ano, zatímco Kolo pro život letos dostalo po 15 letech působení na naší sportovní scéně občanku, oblíbený chrudimský závod, který se proslavil sjezdem schodů ihned po startu, už letos slaví plnoletost. Je mu sladkých 18 a zve vás, abyste…


Naučte se trasovat traily pod dohledem odborníků z IMBA

Naučte se trasovat traily pod dohledem odborníků z IMBA Druhé IMBA školení trailbuildingu pořádané Čembou proběhne 20. a 21. září 2014 v Bike Aréně Vsetín. Předcházet mu bude legislativní seminář ČeMBA.


Průdková a Rajchart vítězí na Olympijských hrách mládeže!

Průdková a Rajchart vítězí na Olympijských hrách mládeže! Vynikajícím způsobem vstoupili do seriálu cyklistických soutěží na letních Olympijských hrách mládeže v čínském Nanjing naši junioři Barbora Průdková a Jan Rajchart (oba Nutrend Specialized Racing), kteří vyhráli úvodní disciplínu XC Eliminátor.


Video: Michalova Rutina č. 6

Video: Michalova Rutina č. 6 Michal Prokop dva dny před plánovanou operací zad na trailech „za bukem“, tedy za domem poblíž Klecánek, Bohnic, Troji…