iVelo.cz Články

VOLNÁ pracovní MÍSTA

VOLNÁ pracovní MÍSTA Hledáme kolegy do nové prodejny o velikosti 300m2 Praha – Hloubětín!


Nové trasy KPŽ v Jestřebích horách

Nové trasy KPŽ v Jestřebích horách V sobotu 30. května se v Úpici pojede již 12. ročník MTB maratonu Jestřebí hory České spořitelny, který je po páté také součástí největšího seriálu cyklistických závodů u nás – Kolo pro život.


V Jihlavě proběhl další Bikeclinic Cup, Teplice se chystají

V Jihlavě proběhl další Bikeclinic Cup, Teplice se chystají V pořadí už třetí závod série Bikeclinic Cup proběhl v sobotu 23. června v Jihlavě. Závodu tradičně předcházelo nejprve rozježdění na trati, které se tentokrát konalo už v pátek. Cyklistické závody určené primárně pro děti a mládež přilákaly mnoho sportovních nadšenců. Mladé sportovce přišla podpořit také jihlavská legenda Josef Augusta, držitel několika zlatých medailí z Mistrovství světa v ledním hokeji.


ČeMBA – v září proběhne školení s Tomem Pro!

ČeMBA - v září proběhne školení s Tomem Pro! V poslední době jsme o připravovaném školení trasování a plánování stezek příliš neinformovali. A to přesto, že červnový termín se již neúprosně přiblížil.


Cykloprohlídky na Plzeňsku mají nové okruhy

Cykloprohlídky na Plzeňsku mají nové okruhy Již dvanáctý ročník cykloprohlídek láká cyklisty k poznávání regionu. Každý druhý čtvrtek a druhou sobotu v měsíci od května do září mohou šlápnout do pedálů s cykloprůvodkyní Radkou Žákovou a poznat nové cesty i zapomenutá či opomíjená místa regionu. Dva nové okruhy, které budou mít premiéru v červenci a srpnu, zavedou k plzeňským mostům a lávkám a představí některé zajímavé památné stromy Plzeňska.


Geniální pružení není „na baterky“

Geniální pružení není "na baterky" Magura eLect, to je elektronika uvnitř pružícího systému, která dnes válcuje pole vývoje mountainbikové techniky. Kontrolka vám bliká na vidlici, na tlumiči i na ovládací jednotce na řídítkách, vše dobijete pomocí klasického mikro USB a dějí se věci. Jaké? Třeba 40 hodin provozu „pod proudem“. To další se dozvíte v novém Velu. Systém eLect jsme testovali několik měsíců!


Zelené červnové Velo v prodeji!

Zelené červnové Velo v prodeji! Ochutnejte z obsahu teď a tady


Giant Store Praha hledá mechanika

Prodejna Giant Store Praha hledá samostatného a šikovného mechanika pro klasický servis na dílně.


Cyklobusy do Českého lesa

Cyklobusy do Českého lesa Již druhým rokem jezdí do Českého lesa z Plzně dva cyklobusy, jejichž služby lze během jednodenních či víkendových výletů kombinovat. Šest obcí nyní společně láká cyklisty do Českého lesa na nové zajímavosti jako je rozhledna Havran, Tachovský zámek či krásnou přírodu podél loni doznačené Stezky železné opony.


Jihlavská 24 MTB

Jihlavská 24 MTB O uplynulém víkendu proběhlo v Jihlavě Mezinárodní mistrovství České republiky na 24 hodin MTB