iVelo.cz Články

Začíná dráhové MS handicapovaných

Začíná dráhové MS handicapovaných Ve čtvrtek bude v nizozemském Apeldoornu slavnostně zahájeno mistrovství světa handicapovaných cyklistů na dráze.


Top lákadla FOR BIKES 2015

Top lákadla FOR BIKES 2015 V Hale 2 bude na stánku firmy Progress Cycle k vidění závodní stroj XC LIV Lust Advanced, tedy dámské karbonového fulla na 100 mm zdvihu přední české bikerky Jitky Škarnitzlové, která bude od letošního roku jezdit v dresu LIV Cycling. Bike je osazen vidlicí Manitou, sadou Shimano XTR, zapletená kola a komponenty jsou od Giantu, pneu Vittoria Barzo, sedlo fi'zi:k Gobi, pedály crankbros šlehače nebo karbonový košík na lahev LIV. Značku LIV na celosvětové úrovni propagují největší současné hvězdy…


Dva v Giantu startují sezonu

Dva v Giantu startují sezonu Jitka Škarnitzlová a Michal Stark jsou dva závodníci, podporovaní firmou Progress Cycle, oficiálním dovozcem značek Giant a jeho dámské varianty Liv, do ČR. V pražské restauraci Kolonial představili jak svoje zbraně do letošní sezony, tak své plány.


Zkuste jednokolku!

Zkuste jednokolku! Brněnská škola jízdy na jednokolce Try One v čele s Adamem Geržou (Adama můžete mimo jiné znát z rozhovoru pro časopis Velo) vás o víkendu 17.-19. dubna 2015 zve na víkendové soustředění zaměřené pro začátečníky, ale i pokročilé jezdce na jednom kole.


Pavel Richtr dojel mezi čtyřmi z 11 závodníků Iditarod Trail

Pavel Richtr dojel mezi čtyřmi z 11 závodníků Iditarod Trail Prvního března se Pavel Richtr již potřetí postavil na start Iditarod Trail Invitational. Letos znovu na vzdálenost 1000 mil (1600 km), na kterou se přihlásilo 11 závodníků (z toho 7 bikerů). V roce 2014 se na tutéž trať nejtěžšího a nejnebezpečnějšího zimního závodu na světě vydal společně s Honzou Kopkou. Nyní zastupoval české barvy už jen Pavel. Vloni Pavel obsadil čtvrté místo a letos tomu je stejně. Hlavní však je, aby závod vůbec dokončil – 14 let od vzniku závodu dorazilo do cíle pouze…


Dubnové Velo v prodeji!

Dubnové Velo v prodeji! Než se k němu dostanete, můžete ochutnat z obsahu 164 stran právě nyní


Bikeclinic cup startuje již v dubnu

Bikeclinic cup startuje již v dubnu Bikeclinic Cup 2015 je určený hlavně pro mladé cyklisty a cyklistky ve věku od 1 do 16 let. Zábava, sportovní nadšení, trocha zdravé rivality a víkendová pohoda, to vše je Bikeclinic Cup. Po úspěchu prvního ročníku, na kterém startovalo více než tisíc závodníků, přichází ročník druhý, obohacený o novinky v programu a podporu ze strany radnic celé České republiky. Pořadatelé tak mladým závodníkům připraví ideální podmínky pro co nejlepší sportovní výkon.


Časopisy V-pressu každému zúčastněnému Do práce na kole

Časopisy V-pressu každému zúčastněnému Do práce na kole Každý, kdo se zúčastní kampaně Do práce na kole, dostane do schránky jeden z časopisů našeho vydavatelství. Velo, Cykloturistiku a 53×11 dostanou v pátém ročníku soutěže na Do práce na kole někteří z obyvatel 25 českých a moravských měst.


D.Ride – jarní švihy s Pepou Dresslerem

D.Ride - jarní švihy s Pepou Dresslerem D.Ride je název pro nepravidlené společné projížďky s Pepou Dresslerem a jeho lektory, kde se bude trochu učit, ale hlavně se bavit s kolem.


Kolo roku: Amerika vítězí nad Evropou

Kolo roku: Amerika vítězí nad Evropou Tříměsíční internetová bitva přinesla nejvíce kladných bodů zámořským výrobcům, podělily se o ně značky Specialized a Trek, které také v součtu získaly nejvíce umístění na symbolických stupních vítězů.