iVelo.cz Články

Velofiala Praha hledá mechanika!

Hledáme nového kolegu do prodejny kol Velofiala v Praze 6 a nabízíme práci na HPP v zavedeném a kvalitně vybaveném cykloservisu.


Termíny Pražského MTB Poháru2017

Pořadatelský tým SK Cyklistů Praha Nutrend Specialized zveřejnil termíny Pražského MTB Poháru pro sezónu 2017. Populární volnočasový seriál v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie bude mít na programu 5 závodů a slavnostní večer spojený s vyhlášením všech svých 26 závodních kategorií.


Nástěnný kalendář záběrů z 53×11 Marathon Cupu pro dobrou věc

Nástěnný kalendář záběrů z 53x11 Marathon Cupu pro dobrou věc Stálý spolupracovník časopisu 53×11, fotograf Vít Kocián, vybral své nejlepší fotografie a sestavil z nich nástěnný tištěný kalendář pro rok 2017, který obsahuje 12 velkoformátových fotografií. Snímky, které vznikly na českých silničních maratonech ze série 53X11, se snaží na cyklistiku dívat trochu jiným úhlem pohledu. Na fotografiích nenaleznete elitní závodníky, ale lidi s láskou k cyklistice, kteří mnohdy na maratonech poráží svého nejtěžšího soupeře – sama sebe. Fotografie jsou proto…


Cyklošvec: připraveni na jaro

Cyklošvec: připraveni na jaro Firma Cyklošvec s.r.o., písecký dovozce řady známých značek, v uplynulých dnech odprezentovala obchodníkům kolekce pro rok 2017. Nás přilákala nejen řada novinek například Foxu, Kendy nebo Catliku, ale také kola hamburské značky Stevens, kterou Cyklošvec nově zastupuje na českém trhu. Zajímavých produktů jsme viděli celou řadu, výběr z nich najdete ve fotogalerii.


Prosincové vydání časopisu Velo v prodeji!

Prosincové vydání časopisu Velo v prodeji! Nahlédněte do obsahu právě teď


Kalas oblékne celou reprezentaci Velké Británie

Kalas oblékne celou reprezentaci Velké Británie V kuloárech se o tom šušká již týdny, dnes to ale bylo konečně oficiálně oznámeno – táborský výrobce uzavřel smlouvu s britskou cyklistickou federací o dodávání cyklistického i volnočasového oblečení pro celou reprezentaci ve všech cyklistických disciplínách a všech věkových kategoriích. Kalas se tedy bude muset poprat jak se zadáními bikrosařů a sjezdařů, tak se speciálním časovkářskými či dráhařskými kombinézami. Kalas střídá na postu technického partnera Adidas.


V Borkách se opět sejde cyklokrosový výkvět

V Borkách se opět sejde cyklokrosový výkvět Po deseti měsících se opět česká cyklokrosová elita vrátí na okruh v Kolíně – Borkách. Devátého ledna zde slavil Radomír Šimůnek mladší svůj první domácí mistrovský titul, v sobotu 12. listopadu se zde pojede již sedmý závod seriálu TOI TOI CUP 2016!


Listopadové vydání časopisu Velo v prodeji!

Listopadové vydání časopisu Velo v prodeji! Do jeho obsahu můžete nahlédnout zde


Jarda Kulhavý a Maserati

Jarda Kulhavý a Maserati Další dva roky s trojzubcem


Schindler s.r.o. výhradním distributorem SKS Germany

Schindler s.r.o. výhradním distributorem SKS Germany Domácí značka Schindler se od 1. ledna 2017 stává výhradním dodavatelem produktů SKS Germany pro Českou republiku.