iVelo.cz Články

Fotogalerie VCX: Bahenní lázně ve Slaném

Fotogalerie VCX: Bahenní lázně ve Slaném Před deseti dny se tu prášilo, že nebylo vidět na druhý konec plochodrážního areálu a teď, ve středu 7.10. s eod rána na Slný snášel déšť, který z VCX Cupu udělal pravý cyklokros.


Bláznivé sjezdy na kolech přivítá třetí říjnový víkend Monínec

Bláznivé sjezdy na kolech přivítá třetí říjnový víkend Monínec Areál Monínec se dočká o víkendu 17. a 18. října bláznivých jízd na kole. V sobotu se zde pojede tradiční Chainless Race, tedy sjezd na kolech bez řetězů. Součástí odpoledne pak bude navíc také i Whip Contest – závod v nejvyhrocenější otočce ve vzduchu. Neděle pak bude patřit volným jízdám.


Giant Store Praha hledá prodavače – mechanika

Giant Store Praha hledá prodavače – mechanika Prodejna Giant Store Praha hledá samostatného a šikovného prodavače – mechanika.


MS MTB, největší sportovní akce roku

MS MTB, největší sportovní akce roku Termínově nabitý kalendář, v kterém nechybí ani olympijský závod, ovlivnil plánování prvního mistrovství světa horských kol na českém území. Pětidenní nabitý program, jehož tváří bude úřadující olympijský šampión Jaroslav Kulhavý, odstartuje v Novém Městě na Moravě přesně za devět měsíců – 29. června 2016. S dostatečným předstihem proto bude ve čtvrtek 1. října zahájen i předprodej vstupenek.


Říjnové vydání časopisu Velo v prodeji!

Říjnové vydání časopisu Velo v prodeji! A v něm rozhovor s Gary Fisherem, test XTR Di2 a mnoho dalšího.


Cyklistická anketa ´15 HLASUJ A VYHRAJ

Cyklistická anketa ´15 HLASUJ A VYHRAJ Zúčastněte se podzimní cykloankety a vyhrajte jízdní kolo, cyklistické doplňky a vybavení na kolo!


Středeční cyklokrosy šokují velkým zájmem

Středeční cyklokrosy šokují velkým zájmem Středeční cyklokrosy jsou zpět a navazují na tradici nejlepších let českého cyklokrosu. Není tajemstvím, že především mládež nemá kde závodit, má málo závodních zkušeností, málo závodních dnů v roce. Žádný trénink nesupluje závodní zátěž tak dobře, jako závod sám. A ten první středeční se konal ve středu 23.9. v Klíčanech. A účast byla fantastická.


Ježkův bronzový Strahov

Ježkův bronzový Strahov Jiří Ježek se rok od vážného úrazu znovu vrátil na stupně vítězů, ve finálovém závodě Evropského poháru v Praze na Strahově obsadil třetí místo. Pražský Strahov byl už po šesté dějištěm výjimečné, integrační sportovní akce, finálového závodu Evropského poháru handicapovaných cyklistů a finálového závodu Českého poháru mládeže a žen na silnici.


Mistrovství Galaxy série v režii Kamlera

Mistrovství Galaxy série v režii Kamlera Opět po roce se sjeli vyznavači horských kol na předposlední závod Galaxy serie – Galaxy Kenda Zručský maraton do Kácova, který se letos jel jako mistrovství Galaxy série 2015. Sporthotel Kácov, který je zárukou výborného zázemí, nádherná podzimní krajina středního Posázaví, to jsou atributy, které každoročně přitahují bikery na tento závod. Suché počasí tohoto léta zajistilo rychlou a suchou trať. Na start se v jednotlivých kategoriích postavilo nakonec 225 závodníků.


Pells roztáčí rotory

Pells roztáčí rotory Domácí značka Pells, která příští rok oslaví čtvrt století svojí existence, představila svoji kolekci na příští rok. Spolu s řadou dílčích úprav dala najevo, že věří v budoucnost, spojenou i u silničních kol s hydraulickými kotoučovými brzdnými systémy. Pojďte s námi shlédnout trojici zbrusu nových modelů, které budou dráždit smyslností nejen na asfaltovém koberci, ale i cyklokrosových tratích. Jako třešničku na dortu připojujeme i novou řadu MTB se zdvihem 129 mm.