iVelo.cz Články

V Jihlavě proběhl další Bikeclinic Cup, Teplice se chystají

V Jihlavě proběhl další Bikeclinic Cup, Teplice se chystají V pořadí už třetí závod série Bikeclinic Cup proběhl v sobotu 23. června v Jihlavě. Závodu tradičně předcházelo nejprve rozježdění na trati, které se tentokrát konalo už v pátek. Cyklistické závody určené primárně pro děti a mládež přilákaly mnoho sportovních nadšenců. Mladé sportovce přišla podpořit také jihlavská legenda Josef Augusta, držitel několika zlatých medailí z Mistrovství světa v ledním hokeji.


ČeMBA – v září proběhne školení s Tomem Pro!

ČeMBA - v září proběhne školení s Tomem Pro! V poslední době jsme o připravovaném školení trasování a plánování stezek příliš neinformovali. A to přesto, že červnový termín se již neúprosně přiblížil.


Cykloprohlídky na Plzeňsku mají nové okruhy

Cykloprohlídky na Plzeňsku mají nové okruhy Již dvanáctý ročník cykloprohlídek láká cyklisty k poznávání regionu. Každý druhý čtvrtek a druhou sobotu v měsíci od května do září mohou šlápnout do pedálů s cykloprůvodkyní Radkou Žákovou a poznat nové cesty i zapomenutá či opomíjená místa regionu. Dva nové okruhy, které budou mít premiéru v červenci a srpnu, zavedou k plzeňským mostům a lávkám a představí některé zajímavé památné stromy Plzeňska.


Geniální pružení není „na baterky“

Geniální pružení není "na baterky" Magura eLect, to je elektronika uvnitř pružícího systému, která dnes válcuje pole vývoje mountainbikové techniky. Kontrolka vám bliká na vidlici, na tlumiči i na ovládací jednotce na řídítkách, vše dobijete pomocí klasického mikro USB a dějí se věci. Jaké? Třeba 40 hodin provozu „pod proudem“. To další se dozvíte v novém Velu. Systém eLect jsme testovali několik měsíců!


Zelené červnové Velo v prodeji!

Zelené červnové Velo v prodeji! Ochutnejte z obsahu teď a tady


Giant Store Praha hledá mechanika

Prodejna Giant Store Praha hledá samostatného a šikovného mechanika pro klasický servis na dílně.


Cyklobusy do Českého lesa

Cyklobusy do Českého lesa Již druhým rokem jezdí do Českého lesa z Plzně dva cyklobusy, jejichž služby lze během jednodenních či víkendových výletů kombinovat. Šest obcí nyní společně láká cyklisty do Českého lesa na nové zajímavosti jako je rozhledna Havran, Tachovský zámek či krásnou přírodu podél loni doznačené Stezky železné opony.


Jihlavská 24 MTB

Jihlavská 24 MTB O uplynulém víkendu proběhlo v Jihlavě Mezinárodní mistrovství České republiky na 24 hodin MTB


Dvaadvacáté pražské schody

Dvaadvacáté pražské schody Závod na jednu hodinu a jedno kolo se od začátku vyvíjel ve prospěch dvou českých jezdců, Kulhavého a Hynka. Jezdili spolu na čele až do tří čtvrtin závodu. V závěsu za nimi se střídali Hermida, Škarnitzl, Ulman, Boudný, Gutierrez a Lakata. Jarda ještě stihl vyhrát druhou láhev luxusního šampaňského Pierre Paillard na prémii v 10. kole, ale pak mu dvakrát spadl řetěz a nakonec ze závodu odstoupil. „Už to nemělo cenu, ztratil jsem s Kristiánem kontakt. Je to škoda, mohlo to být ještě zajímavé…


Fotogalerie: Joudové na dlažbě

Fotogalerie: Joudové na dlažbě Aneb „Jak jsme hoblovali Pavé“. Málo kdy musí tolik lidí z redakce vynaložit tak obrovské úsilí, aby vznikl jeden článek, tentokrát reportáž z Pavé Tour v Milovicích. A protože věříme, že článek ve Velu,které právě vychází bude opravdu chloubou naší novinářské práce, pochlubíme se ještě dalšími pěknými fotografiemi Michala Červeného, které se do časopisu nevešly.