iVelo.cz Články

MS Tábor – Samolepky na tvář pro fanoušky

MS Tábor - Samolepky na tvář pro fanoušky Organizátoři nadcházejícího cyklokrosového MS v Táboře myslí opravdu na všechno. Do barevné mozaiky tak přibyl další detail. Fanoušci z cyklokrosových velmocí Belgie, ČR, Nizozemí, ale nejen oni, budou moci podpořit své týmy atraktivními samolepkami na tvář v podobě národních vlajek.


Únorové Velo v prodeji!

Únorové Velo v prodeji! Test řetězů pro MTB i MS Tábor a mnohem víc v novém Velu. Ochutnejte zde


Pozvánka na pražský Down Mall

Pozvánka na pražský Down Mall Nadcházející víkend se v obchodním centru Arkády v Praze uskuteční finálový závod série Downmall Tour 2015.


For Bikes 2015 opět větší

For Bikes 2015 opět větší Už po šesté se otevřou brány největšího sportovního a cyklistického veletrhu v České republice FOR BIKES. Třídenní program významné akce bude zahájen v pátek 27. března 2015 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Chybět nebude žádná z vlivných značek na našem trhu.


Vlakem na MS v cyklokrosu 2015 do Tábora

Vlakem na MS v cyklokrosu 2015 do Tábora Vydejte se s Českými dráhami ve dnech 31. ledna a 1. února na mistrovství světa do českého Tábora, kam se šampionát vrací po pěti letech.


Za týden startuje MTB Trans Andes Challenge

Za týden startuje MTB Trans Andes Challenge Přesně za týden odstartuje v rezervaci Huilo Huilo v jižní části Chille, na úpatí sopečných výběžků And jeden z nejprestižnějších MTB etapových závodů na světě. Šest dní v náročném terénu, kde singltreky pokrývají přes 20% loni notně prověřilo počasí. A to přesto, že v Chille v té době vrcholí letní období. Na startu bude i první Čech v historii tohoto závodu, zástupce časopisu Velo. Reportáž najdete ve Velu č. 3, průběžná reportáž bude na iVelo.cz jen za předpokladu, že se v etapových místech…


Gimondiho dres – 50 let od jeho vítězství na Tour

Gimondiho dres - 50 let od jeho vítězství na Tour Závod Granfondo Felice Gimondi-Bianchi oslavuje jeden z nejzářivějších úspěchů legendy Felice Gimondiho, k čemuž se přidává i tato speciální edice výročního dresu. 19. ročník Granfondo Felice Gimondi-Bianchi odstartuje 10. května v Bergamu, jakožto oslava nezapomenutelných úspěchů sportovní kariéry Felice Gimondiho. Letos totiž Italové slaví 50 let od jeho úspěchu na Tour de France v roce 1965.


Kluk z plakátu, v pořadí druhý, kdo nepojede

Kluk z plakátu, v pořadí druhý, kdo nepojede Už podruhé se v historii českého cyklokrosu stává, že jezdec, který je zobrazený na oficiálním plakátu mistrovství světa, pořádaného u nás, se neobjeví na startu. V roce 1987 to postihlo Slováka Petera Hrice, letos je hlavním motivem táborského plakátu Zdeněk Štybar


Frýdek-Místek a Hradec Králové hostí opět Cyklocestování

Cestovatelský festival Cyklocestování se ve Frýdku-Místku už podeváté tradičně uskuteční 16.‒18. 1.2015 v pros­torách Nové scény Vlast. Nakopak v Hradci Králové to bude nově v konferenčním sále Úřadu práce na Wonkově ulici a to v termínu 24.‒25. 1. 2015.


František Raboň oznámil ukončení kariéry

František Raboň oznámil ukončení kariéry Po osmnácti letech závodní kariéry, devíti letech v týmech Pro Tour, se sedmi účastmi v závodech Grand Tour a řadou dílčích úspěchů, včetně Mistra Evropy v kategorii do 23 let a se závěrečným pokusem v týmu Specialized na horských kolech František Raboň končí. „Nedostal jsem žádnou zajímavou nabídku. Loni se mi narodila dcerka a tak chci být víc s rodinou. A uznávám, za ta léta se cítím kolem unavený.“ Shrnul největší důvody. Na svém kontě má úctyhodných sedm domácích mistrovských titulů.