iVelo.cz Články

Změna konání listopadového Cyklofestu

Změna konání listopadového Cyklofestu Tradiční velký promítací festival cyklistiky a cestování na kole Cyklofest 2014 proběhne v sobotu 29. 11. od 10 do 20 hodin nakonec neproběhne v kongresovém sále FTVS UK na Praze 6, ale v kině Hotelu Pyramida na Praze 6. Program ale zůstává stejný. Hlavní součástí jedinečného ryze cyklistického festivalu jsou filmy i živé prezentace z cest po celém světě.


Prosincové Velo v prodeji!

Prosincové Velo v prodeji! Témata zimní i nezimní, rozhovory, testy atd., prostě obvyklá nálož pro cyklistické nadšence, jakými jsme i my!


Sedlo WTB VOLT ČeMBA

Sedlo WTB VOLT ČeMBA Kupte sedlo WTB VOLT Team s designem ČeMBA jako vánoční dárek


Zelená Cannondalu asi přebije modrou Garminu

Zelená Cannondalu asi přebije modrou Garminu Další dresy týmů Pro Tour pro rok 2015 pomalu spatřují světlo světa. Kola Cannondale nahradila u Garminu Cervélo a prosazuje svou zelenou i do designu dresů. Přebije zelená Cannondalu typicky modrou Garminu? Jsou i takové návrhy, kde jsou obě barvy v rovnováze, ale vzhledem k tomu, že se americký výrobce kol stává titulárním sponzorem…


Honza Bárta v černém a na Argonu

Honza Bárta v černém a na Argonu Jezdci bývalého týmu NettApp Endura se oblečou do černé barvy. Další černá v balíku, chce se říci. Z našich to však postihne pouze Jana Bártu, který v nově přejmenovaném týmu Bora Argon18 zůstává. Leo Könog přestoupil do Sky (též do černé) a černé mraky se stahují nad kariérou Františka Paďoura.


Jezte jako Alberto Contador

Jezte jako Alberto Contador V polovině prosince se na domácích pultech objeví kniha Kuchařka Grand Tour, jejíž autorkou je dánská kuchařka profesionálního týmu Tinkoff-Saxo. Kniha popisuje jednadvacet dnů Tour jejím pohledem, přináší recepty na každý den od snídaně po večeři, vizitky jezdců, jejich komentáře. Koupit ji budete moci i skrze naše webové stránky. Při té příležitosti jsme vzpomněli na naši návštěvu v její pojízdné kuchyni v rámci přípravy loňského speciálu Tour de France, z níž vzešel následující článek.


Ernesto a trojice výročí

Ernesto a trojice výročí Velmi stylovou formu oslavy roční činnosti prodejny Colnago & Assos ProShopu zvolili Petr Benčík a Vladan Hájek.


Cyklo best nabízí to nejlepší od Bianchi a „Rocky“

Cyklo best nabízí to nejlepší od Bianchi a "Rocky" Nová prodejna Bianchi a Rocky Mountain právě otevřela v Rousínově.


Hradec Králové má speciálku značky Apache

Hradec Králové má speciálku značky Apache Značka Apache Bicycles 14. listopadu otevřela v Hradci Králové nový značkový obchod pod hlavičkou Barta.bike.


Cyklofest 2014 bude opět pestrý

Cyklofest 2014 bude opět pestrý Tradiční velký promítací festival cyklistiky a cestování na kole Cyklofest 2014 proběhne v sobotu 29. 11. od 10 do 20 hodin v kongresovém sále FTVS UK na Praze 6. Hlavní součástí jedinečného ryze cyklistického festivalu jsou filmy i živé prezentace z cest po celém světě – letos je v programu Portugalsko, Chorvatsko, závod Iditarod zimní Aljaškou (Pavel Richtr), závod 1000 mil napříč Česko-Slovenskem, nebude chybět svérázný cyklotremp Jan Vlasák ani zakladatelé Cyklofestu, Lucie a Michal Jonovi…