iVelo.cz Články

Beroun patřil o víkendu cyklistům

Beroun patřil o víkendu cyklistům V neděli 24. srpna 2014 se v Berouně konal sedmý ročník Cyklomaratonu Beroun, který byl už osmou zastávkou seriálu Mercedes-Benz Cyklomaraton. Vítězem hlavního závodu na 44 kilometrů se stal Martin Splítek, mezi ženami dominovala Milena Cesnaková.


Politické strany chtějí udržitelnou mobilitu

PRAHA – Iniciativa Auto*Mat v rámci projektu Vize 25 (1) obeslala politické strany s třemi otázkami ohledně dlouhodobější vize Prahy. Téměř všechny strany před komunálními volbami vzkazují, že o Praze uvažují nad rámec jednoho volebního období a vítají plán mobility, který by řešil všechny druhy dopravy společně. Iniciativa Auto*Mat bude cíle politických stran v oblasti dopravy a veřejného prostoru před volbami dále sledovat a vyhodnocovat.


Nový hardtail 27,5“ od Giantu

Nový hardtail 27,5“ od Giantu Těsně před začátkem výstavy Eurobike představila značka Giant novinku v nabídce na příští rok, model XtC Advanced SL 27.5“ na jehož podobě se podíleli jezdci tými Giant Pro XC.


Již tuto sobotu do Jistebnice

Již tuto sobotu do Jistebnice Galaxy Kenda Jistebnický Maraton, mistrovský závod Galaxy série 2014, bude hodnocen zvýhodněným bodováním do celkového pořadí. Jede se také jako Mistrovství České republiky v Bike-Golfu pro rok 2014 již tuto sobotu 30.8. v jihočeské Jistebnici.


Vylepšená přilba POC na Vueltě

Vylepšená přilba POC na Vueltě V neděli 24. Srpna byla na druhé etapě španělské Vuelty představena přilba POC Octal MIPS Eye Park. Ta byla vyvinuta na základě stávající přilby Octal s týmem Garmin-Sharp Pro Cycling.


Zlaté finále pro českou výpravu

Zlaté finále pro českou výpravu Historický úspěch dnes v čínském Nanjing zaznamenali naši mladí cyklisté, kteří vybojovali zlaté olympijské medaile v závodě štafet.


Cannondale spojil síly s Garminem

Přestože tým Cannondale letos opouštějí některé z jeho opor (Sagan, Basso), není důvod k panice. Pro příští rok totiž bylo ohlášeno velmi silné spojení tohoto výrobce kol s týmem Garmin Sharp. Více informací a složení týmu bude k dispozici v nejbližší době. (tz)


BikeGolf Championships přihlaste se

BikeGolf Championships přihlaste se Poslední srpnovou sobotu se v rámci Jistebnického Marathonu uskuteční mistrovství republiky v BikeGolfu. Pokračovat bude následující den na blízkém hřišti Čertovo Břemeno golfovou částí. Stále je možné zaregistrovat sebe i tým na www.bikegolf.cz


Velo 9/2014 je v prodeji!

Velo 9/2014 je v prodeji! Po měsíční odmlce je tu další vydání, z obsahu můžete ochutnat právě teď.


Felt 2015 – kotouče na silnici, elektriku do terénu

Felt 2015  - kotouče na silnici, elektriku do terénu Na prezentaci modelů Felt pro sezonu 2015 pozval dovozce, firma JMC Trading, obchodní partnery do přerovského hotelu Jana. Kromě základních informací o kolekci a novinkách zde byla ještě možnost využít testování kol díky přítomnosti zástupců firmy z Německa. Na tři dny tu rozbalili svůj stan, se kterým se nyní potulují Evropou. Tři akce během týdne, to je daň, kterou platí každý konec léta a která vrcholí Eurobikem.