iVelo.cz Články

Školení trailbuildingu

Školení trailbuildingu Za podpory společnosti Lesy České republiky, s.p., asociace ČeMBA v září 2015 pořádala druhé IMBA školení trailbuildingu v Čechách, tentokrát zaměřené na trasování a plánování trailů pro MTB. Pozvali také speciálního hosta Toma „Pro“ Procházku z Whistleru, celosvětově uznávaného stavitele nejen bikeparkových tratí, s nímž bylo velkou ctí a vzpruhou se při této příležitosti setkat. Níže se můžete podívat na krátké video ohlédnutí za celou akcí.


Slavnostní ukončení Becker Cupu 2015 v Chrástu

Slavnostní ukončení Becker Cupu 2015 v Chrástu Posledním zastavením za závody letošního Becker Cupu se stalo slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen v Chrástu u Plzně. Místní Lidový dům praskal ve švech a v okolí zavládla dopravní kalamita. Uvnitř nezůstala z 270 židlí ani jediná volná.


U holek letí Canyon

U holek letí Canyon Na stroje Canyon jsme si při sledování závodů World Tour série již stihli zvyknout. Vždyť kdo by si v živé paměti nevybavil souboje Quintany, Vaverdeho a dalších jezdců stáje Movistar v nejtěžších etapách Tour de France a dalších známých podniků. Nyní však značka zaměřila svoji pozornost na ženskou cyklistiku, a opět do nejvyšších pater.


Kola Boardman s novou tváří

Kola Boardman s novou tváří Jméno Chrise Boardmana není fanouškům cyklistiky třeba připomínat. Zejména ti, kteří se zajímají o silnici, mohou mít v paměti jeho úspěchy z devadesátých let, etapová vítězství na legendární Tour de France, nebo překonání rekordu v hodinovce na kole klasických tvarů, který držel celých 28 let před ním Eddy Merckx.


Dámská noční MTB vyjížďka

Dámská noční MTB vyjížďka KolOna kempy se sice již ubraly k zimnímu spánku, avšak KolOna jako taková se snaží udržovat dámskou komunitu i mimo sezónu kempů. Ve středu 11.11.2015 jsme společně se Ski & Bike Centrum Radotín a Specialized uspořádaly „Dámskou noční MTB vyjížďku“, která byla pořádána ženami, přesněji tedy naším triem Téra & Romča & Dádul.


Futurististický kalendář cyclopassion

Futurististický kalendář cyclopassion Německá modelka Anke Wilken ve spolupráci s padesáti modelkami připravila další kalendář, v kterém hlavní roli jsou krásné ženy a kola. Letos vsadila Anke na futuristické téma. Dívky v modelech budoucnosti. Kromě nástěnného kalendáře lze objednat ale i plakáty a pohlednice. Inspirovat budoucností se můžete zde https://www.youtube.com/watch?… Zakoupit kalendář fotografa Kai Stuhta lze na těchto stránkách http://www.bike-eshop.cz/…passion-2016. www…


Buď vidět! Jezdi na kole bezpečně!

Buď vidět! Jezdi na kole bezpečně! Jezdíte do práce a domů na kole za šera? S novým webem iniciativy Bezpečně na kole (www.BezpecneNaKole.cz) přichází předvánoční klání o zajímavou trofej, díky které budete zářit do dáli. Nestaňte se noční můrou, buďte vidět!


Tábor hostitelem ME v cyklokrosu 2017

Tábor hostitelem ME v cyklokrosu 2017 Během konání mistrovství Evropy v cyklokrosu 2015 v holandském Huijbergenu padlo rozhodnutí o pořadateli evropského šampionátu v roce 2016 a 2017. Mistrovství Evropy v roce 2016 se bude konat ve francouzském Pont Chateau a v roce 2017 se stane pořadatelem jihočeský Tábor. Po mistrovství světa v cyklokrosu 2015 je to další významná sportovní událost, která se bude konat v táborském sportovním areálu Komora.


Dámská noční vyjíďka UŽ DNESKA

Dámská noční vyjíďka UŽ DNESKA Holky vyrazí v noci na Svatého Martina 11.11. na svou noční jízdu. chlapi jsou ale vítáni!


Sagan chystá svatbu

Slovenská média spekulují o tom, že Peter Sagan chystá svatbu se svou přítelkyní Katarínou Smolkovou, měla by se prý uskutečnit už příští týden nejspíš ve středu 11.11. v kostele v Dolném Kubíne. Utajovanou svatbu měla provalit Peterova sestra Daniela.