iVelo.cz Články

OTVÍRAČKA V KOPŘIVNÉ JAKO BIKE FESTIVAL

OTVÍRAČKA V KOPŘIVNÉ JAKO BIKE FESTIVAL Začátkem června se rozběhne letní provoz v bikeparku Kopřivná a my bychom vás rádi pozvali na otvíračku – na víkend plný ježdění, zábavy, soutěží a také testování kol. Na bikový festival.


Sport pro všechny tuto neděli ve Stodůleckém centrálním parku!

Sport pro všechny tuto neděli ve Stodůleckém centrálním parku! Série sportovních beneficí pokračuje velice zajímavou akcí v centrálním parku Stodůlky.


V květnu Bike Festival, přehlídka cyklistiky pro celou rodinu

V květnu Bike Festival, přehlídka cyklistiky pro celou rodinu Největší pražská cyklostezka po roce opět ožije cyklistikou. Druhý ročník Bike Festivalu se odehraje 16. – 17. 5. 2015 v areálu Freestyle Park Modřany. Své novinky představí přes 50 předních cyklistických značek. Součástí akce bude bezplatné testování více než stovky jízdních kol a víkendový doprovodný program pro děti i dospělé cyklisty.


Rekola.cz v pěti českých městech

Rekola.cz v pěti českých městech Růžová kola se jmeny Křemílek, Karkulka, Železník a další si už mohou uživatelé půjčit nejen v Praze, ale i Brně, Pardubicích nebo Hradci Králové a Olomouci. Stačí se registrovat na webu rekola.cz. Kola lze zapůjčit i prostřednictvím SMS. První český bikesharing je unikátní, funguje na principu mobilní aplikace. Uživatelé proto nejsou limitováni rozmístěním stanic jako v ostatních evropských městech, ale mohou kolo zaparkovat a vrátit kdekoliv potřebují. I proto získal projekt ocenění v…


Dnes budou spuštěny příhlášky na Bike Adventure

Dnes budou spuštěny příhlášky na Bike Adventure Nejpopulárnější domácí letní orientační závod dvojic na horském kole – Superior Bike Adventure se letos uskuteční 18. a 19. července v regionu Toulava na pomezí středních a jižních Čech. Přihlašovat se je možné od 5. května. Centrum závodu bude v areálu Monínec. Pořadatelé Bike Adventure každý rok vybírají pro konání závodu nová neprozkoumaná místa – právě to závod odlišuje od podobných akcí, které začaly po jeho vzoru v Česku vznikat.


Exkluzivní publikace EDDY MERCKX

Exkluzivní publikace EDDY MERCKX k dodání na konci června 2015, objednat můžete již nyní


Pavel Boudný skóroval v Hustopečích

Pavel Boudný skóroval v Hustopečích Jak se jelo 950 bikerům v Hustopečích u Brna?


Projekt „Na kole jen s přilbou" vstupuje do páté sezóny

Tragické nehody se cyklistům nevyhnuly ani v loňském roce. Na jízdním kole zemřelo 57 osob. Čtyři z pěti usmrcených cyklistů nepoužili přilbu. Téměř u třetiny nehod zaviněných cyklisty asistoval alkohol. Vážné nehody se však cyklistům nevyhýbají ani při vyjížďkách mimo silnice – na horských či vinných stezkách. Zde za svou neopatrnost zaplatil životem jeden cyklista. Proto je zde společný projekt Týmu silniční bezpečnosti a Horské služby ČR s názvem „Na kole jen s přilbou.“ Ten si klade za cíl…


Velo camp 2015 zná trasy a program

Velo camp 2015 zná trasy a program Jen čtrnáct dnů před vypuknutím Velo campu 2015 byly projety poslední trasy, abychom eliminovali riziko nepříjemného překvapení. Nyní si je můžete stáhnout ve formátu GPX, na místě budou připraveny i tištěné mapy s popisem tras.


V Plzni opět triumfoval Jiří Nesveda

V Plzni opět triumfoval Jiří Nesveda Čtvrtý díl GIANT LIGY se jel v Plzni tentokrát za pěkného jarního počasí. Ve sportovním areálu SK Rapid Plzeň po týdnu opět zazářil Jiří Nesveda (AC Sparta Praha) a do dalšího závodu si udržel žlutý dres lídra seriálu.