iVelo.cz Články

Morava zve na dva cyklovýlety za burčákem

Morava zve na dva cyklovýlety za burčákem Na dva zářijové cyklovýlety můžete vyrazit po Moravských vinařských stezkách, kde budete moci burčáky okoštovat přímo z rukou vinařů!


Pražské cyklozvonění 2015

V sobotu 12. září si můžete přijít zazvonit s dalšími stovkami podobně smýšlejících cyklistů na smíchovskou náplavku. Nábřeží Vltavy u Jiráskova mostu se na jeden den promění k nepoznání. Z části nábřeží se stanou dráhy určené pro jízdu na elektrokolech, segwayích, městských kolech a dalších vozítkách.


Unhošť – Křivoklát: Benefiční cyklistika tuto neděli

Unhošť – Křivoklát: Benefiční cyklistika tuto neděli Cyklisté vyrazí z Unhoště na Křivoklát a zpět aby se utkali o titul nejlepšího vrchaře a tituly mistrů Unie amatérských cyklistů ve všech kategoriích. Fitnes jízda pro každého a dětské závody horských kol u Bulhara v Unhošti. Doprovodný program v místě startu a cíle.


Rekordní účast na Bikeclinic Cupu v Liberci

Rekordní účast na Bikeclinic Cupu v Liberci O víkendu se v libereckém areálu Vesec uskutečnilo další pokračování celorepublikového cyklistického seriálu Bikeclinic Cup. Závod, jenž je určený pro děti a mládež do 16 let, přilákal dvě stovky závodníků a nabídl profesionálně připravené tratě. Mladé sportovce přišli podpořit také čeští olympijští reprezentanti Martin Koukal, Aleš Razým a Antonín Hájek.


Znojmo dvojkolmo

Znojmo dvojkolmo Prázdniny jsou u konce, ale Kolo pro život jede dál a má pro vás přichystané ještě čtyři velké bikerské akce. Po loňském více než vydařeném závodě s účastnickým rekordem nad 2000 bikerů, letos seriál zavítá do Znojma podruhé. Hned první zářijovou sobotu, 5. 9. se můžete opět těšit na Znojmo Burčák Tour Kooperativy. Čeká na vás krásné město Znojmo, nádherná okolní příroda a samozřejmě i burčák a víno ve všech skupenstvích, jaké si dovedete představit. Zájemci o kteroukoliv ze tří tras nebo…


Král Šumavy 2015, sen nebo skutečnost

Král Šumavy 2015, sen nebo skutečnost Ještě pár dní před akcí to vypadá, že už nebude ani „oficiální“ vyjížďka. Nakonec se na stránkách webu Triatlon klubu objevuje diskuse s časovým návrhem a trasou po TOP TRASE : Hlavní trasa – Klatovy – Chlístov – Tržek (pár jedinců se zastavilo u prkna Františka )- Malonice – Velhartice – Zámyšl – Hlavňovice – Petrovice u Sušice – Hartmanice – Nové Městečko – Annín – Rejštejn – Čeňkova Pila – Srní – Prášily – býv.Zhůří – Čachrov – Luby – Lomec – Bezděkov. A pro ostatní je samozřejmě možná…


Benefiční závod Františka Raboně vyhrál Hudeček

Benefiční závod Františka Raboně vyhrál Hudeček Jezdec cyklistické stáje Symbio Cannodale Jiří Hudečekse stal na hlavní dlouhé trati celkovým vítězem 1. ročníku Porsche Plzeň benefičního cyklistického závodu Františka Raboně. Unikátní závod ale přinesl více radosti. Ze startovného se vybralo pětasedmdesát tisíc korun, které nyní poputuje do Centra Hájek.


Zářijové Velo v prodeji!

Zářijové Velo v prodeji! Po prázdninové pauze rádi oznamujeme, že je tu nové vydání časopisu Velo!


Benefiční závod Františka Raboně

Benefiční závod Františka Raboně Porsche Plzeň benefiční cyklistický závod Františka Raboně už tuto sobotu!


FOTOGALERIE BikeGolfu, titul obhájil Trčka

FOTOGALERIE  BikeGolfu, titul obhájil Trčka BikeGolf Championships se letos konal již podruhé na hřišti Čertovo Břemeno a v jihočeské krajině kolem Jistebnice. Nejprve se v sobotu 22. srpna jelo na kole náročných 44 kilometrů terénem s převýšením přes 1 000 metrů, v neděli následovalo 18 jamek golfového turnaje. Vítězství pro sebe stejně jako v loňském prvním ročníku vydobyl golfový profesionál a trenér GA Skopový z Hodkoviček Petr Trčka.