iVelo.cz Články

Zličínské okruhy 2014

Zličínské okruhy 2014 Poslední záříjový víkend se kromě oslav dne českého piva a svátku Svatého Václava konaly také závody na Zličíně. Již 7. ročník tradičních Zličínských Okruhů byl letos obohacen o sobotní závody DUAL CUP a XC Eliminator, které se zde jely poprvé a díky svému úspěchu se i příští rok mohou fanoušci těšit na tento druh závodu.


Zažijte novou Eru ve finále

Zažijte novou Eru ve finále Výherkyněmi posledního kola soutěže "Zažijte novou Eru“ při Oderské mlýnici, závěrečném závodu Kolo pro život 2014, se stávají…


Derniéra jak se patří

Derniéra jak se patří Jízda o mlýnský kámen. Jak jinak nazvat dnes již kultovní maraton horských kol, jehož vítěznou trofej většina z nás doma nemá a pravděpodobně ani nezíská, ale přesto ji považujeme za jeden z nejvydařenějších počinů z celého spektra vítězných trofejí na českém maratonském poli. Klokočůvek u Oder přivítal v sobotu 27. září finále seriálu Kolo pro život a bezesporu jednu z nejoblíbenějších sportovních akcí v regionu.


Dámské silniční vyjížďky

Dámské silniční vyjížďky Na oblíbených Giant Křivoklátských okruzích se mohou díky patronům Jitce Škarnitzlové a Michalu Starkovi prohánět i holky. Proto holky, slečny, dámy a paní, udělejte si čas a připravte se, neboť na středu 1. října 2014 je pro vás po prázdninové pauze připravena další dámská vyjížďka, která se ponese v duchu nové cyklistické značky Liv věnované zcela výhradně ženám.


Táborskou bitvu ovládl Boroš

Táborskou bitvu ovládl Boroš Velká cyklokrosová rodina se letos poprvé sešla v kraji cyklistice zaslíbenému. Vítězi Velké ceny Olomouckého kraje a města Loštic – Memoriálu Emila Hekeleho staršího se postupně stali: žák Tomáš Ježek (IVAR CS – Author Team), kadetka Elizabeth Ungermanová (KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou), kadet Jan Gavenda (Nutrend Specialized Racing), žena Martina Mikulášková (TJ Stadion Louny), junior Martin Matějček a muž elite Michael Boroš (oba ČEZ CT Tábor).


Říjnové Velo je tu!

Říjnové Velo je tu! V prodeji bude od 29. 9. Podívejte se, co v něm najdete.


Zájem o cestování vlakem s koly roste

Potvrdil to letošní průzkum Českých drah. Denní průměr počtu přepravených jízdních kol stoupl z necelých deseti a půl tisíce na více než jedenáct tisíc. Růst o 6 % ukázal pravidelný dvouletý průzkum přepravy jízdních kol ve spojích Českých drah. Během celého srpnového týdne, kdy se tradičně průzkumy přepravy bicyklů konají, stoupl jejich počet ze 73 290 v roce 2012 na 77 532 kusů v roce 2014.


Ondřej Cink tváří Craftu pro podzim a zimu 2014

Ondřej Cink tváří Craftu pro podzim a zimu 2014 Ondřej Cink, jeden z nejlepších českých bikerů současnosti, reprezentant v olympijském cross country (XCO), potvrzuje spolupráci se značkou CRAFT a představuje nové koncepty cyklistické kolekce pro podzim a zimu 2014. „Vždy jsem věnoval velkou pozornost kvalitě vybavení, které používám,“ říká Ondra. „Měl jsem možnost otestovat více značek funkčního spodního prádla a doplňků. Moje představy a požadavky na kvalitu i komfort splnil jednoznačně CRAFT“, dodává. Ondra obléká funkční prádlo a doplňky…


Toi Toi Cup začíná v Lošticích

Toi Toi Cup začíná v Lošticích Za účasti 42 novinářů, fotografů, ČT a partnerů se dnes v Praze U Medvídků uskutečnila tisková konference k zahájení cyklokrosové sezóny a Toi Toi Cupu 2014/2015. Národní pohár v cyklokrosu nese jméno společnosti Toi Toi již poosmé a letošní pohár vyvrcholí mistrovstvím České republiky ve Slaném, kde společnost Toi Toi sídlí a její jednatel Karel Svoboda je zároveň ředitelem tohoto závodu.


Představení Ghost a Lapierre 2015

Představení Ghost a Lapierre 2015 Společnost Schindler s.r.o. nás pozvala do Nového Města na Moravě, kde předvedla kola Ghost a Lapierre, které dováží.