iVelo.cz Články

Nový Rocky Mountain Element

Nový Rocky Mountain Element Kanadská značka Rocky Mountain představila novou generaci své celoodpružené vlajkové lodě Element.


Registrace na Krakokonošův cyklomaraton

Poslední červnový den, ve čtvrtek 30. června, skončí termín možnosti získat dárek a za dotovanou poloviční cenu i tričko při registraci na 3. ročník Krakonošova cyklomaratonu, který se pojede první srpnovou sobotu (6. srpna) od společenského centra UFFO v Trutnově. Přihlášky na závod lze však uskutečnit i poté, startovní listina bude uzavřena až tři dny před startem.


E-BIKING v Trentinu – Více zábavy, méně námahy

E-BIKING v Trentinu - Více zábavy, méně námahy Itálie láká elektro-cyklisty


Z Nového Města na Krossu domů!

Na mistrovství světa v Novém městě na Moravě máte možnost nejen zažít špičkovou atmosféru a ocenit výkony našich a zahraničních závodníků a závodnic, ale také se zúčastnit akce, kterou přímo na místě připravil pro fanoušky SRAM. U jeho stánku si nejen prohlédnete detailně novou dvanácti rychlostní sadu Eagle, ale také si můžete zasoutěžit a vyhrát kolo! Stačí vyplnit anketní lístek a být vylosován. Soutěž probíhá v sobotu a v neděli. (red)


Sportujte, fanděte, pomáhejte v Novém Městě

Jediné mistrovství světa v olympijské disciplíně na území ČR v roce 2016. To je šampionát horských kol v Novém Městě na Moravě. Od čtvrtku 30. června do neděle 3. července ale nepůjde jen o závodění. Každý, kdo si přijede do Nového Města zasportovat nebo se podívat na výkony profesionálních cyklistů, může zároveň pomoci Nezastavitelným. Tedy 11 handicapovaným lidem, se kterými se život nemazlil, ale kteří mají i přesto sílu žít znovu aktivně. K tomu potřebují vybavení, jako je třeba handbike či…


53×11 č. 5/2016 v prodeji od 1.7.

53x11 č. 5/2016 v prodeji od 1.7. Vše o silniční cyklistice a dalších zajímavostí najdete zde


Giant 2017 elektrifikuje nejvyšší patra nabídky

Giant 2017 elektrifikuje nejvyšší patra nabídky Giant v Rakousku představil nová elektrokola a my jsme je v okolí Kitzbuehelu pořádně prohnali. Největší světový výrobce jízdních kol, taiwanský Giant se opřel do nejvyšší kategorie elektrokol, spolu se Sanyo-Panasonic vyvinul originální baterii a s Yamahou elektromotor. A na tomto základu postavil celoodpružený bike se zdvihy 140 mm na kolech 27,5", hardtaily i ostrou silničku.


Multisportovec Spudich mistrem republiky v BikeGolfu

Multisportovec Spudich mistrem republiky v BikeGolfu Jiří Spudich dokráčel od bronzového, přes stříbrný až k nejvyššímu stupni při republikovém mistrovství v BikeGolfu. Jeho výkonnost je obdivuhodně vyrovnaná – na kole dokončil 45 km dlouý závod počítaný do Malevil Cupu třetí a v golfovém turnaji skončil druhý. Nebyl nikdo, kdo by jej letos mohl porazit.


Víno, ženy, kolo, zpěv a nepopulární hudba

Víno, ženy, kolo, zpěv a nepopulární hudba Troufáme si zpochybnit slogan „Brno je poslední zajímavá zatáčka před Vídní“, protože zajímavější než Brno je pro cyklisty rozhodně Mikulov, malebná bašta vinařů a cykloturistů, a také již poosmnácté příznivců nepopulární hudby z Česka i Evropy. Jestli plánujete navštívit Mikulov nebo Lednicko-valtický areál, proč se nezastavit právě 26.–27. 8. 2016? Festival nepopulární hudby Eurotrialog Mikulov zve na ryze nekomerční hudbu.


Zavadilka bude začátkem července opět patřit cyklistům

Zavadilka bude začátkem července opět patřit cyklistům Začátek prázdnin je v okolí Roudnice tradičně spojen se silniční cyklistikou. Nejinak tomu bude i letos, kdy jsou i díky státním svátkům připraveny hned čtyři závody v rozmezí pouhých čtyř dní.