iVelo.cz Články

Bikeclinic Cup 2015 odstartován, příští kolo za dva týdny

Bikeclinic Cup 2015 odstartován, příští kolo  za dva týdny V neděli 26. dubna v pražském Lesoparku Letňany začal druhý ročník cyklistického závodu pro děti – Bikeclinic Cup 2015. Závodu plného sportovního nadšení a příjemné atmosféry se zúčastnila sportovní legenda Jiří Holeček a designer Jan Čapek, mj. autor návrhu PET lahví Mattoni Sport. Oba tak podpořili závod, jehož další kolo se uskuteční 10. května v Kouřimi.


Rekordní účast na úvod seriálu KPŽ

Rekordní účast na úvod seriálu KPŽ V sobotu 25. dubna se uskutečnil otvírák 16. sezony seriálu Kolo pro život Trans Brdy České spořitelny. Na start některé ze 3 tras a dětských závodů se postavilo okolo 2000 bikerů, z toho více než 500 dětí!


Ještě tři dny levnější startovné na Bike Prague

Ještě tři dny levnější startovné na Bike Prague Bikerky a bikeři, více než třetina startovních čísel na letošní ročník ČEZ Bike Prague už je pryč! Registruj se do závodu co nejdříve, kapacita je jen 2 000 závodníků. Do 30. dubna máš nejlevnější startovné.


KVĚTNOVÉ VELO V PRODEJI

KVĚTNOVÉ VELO V PRODEJI Z obsahu 184 stran květnového vydání časopisu Velo ochutnejte právě teď a tady.


Výhodné startovné na MTB Trilogy jen do pátku

Už máte najeté stovky kilometrů? Sedlo správně obtisknuté? Řidítka už vám nepadají z rukou?


Závody v Novém Městě na Moravě se blíží

Závody v Novém Městě na Moravě se blíží S blížícím se termínem závodů SP XC se zvedá i fyzická forma našich závodníků


Speciál Dovolená na kole 2015 již v prodeji

Speciál Dovolená na kole 2015 již v prodeji Ucelenější přehled cyklozájezdů nenajdete nikde jinde! Nabídky cestovních kanceláří Připravili jsme pro vás seznam zemí, do kterých cestovky tento rok pořádají zájezdy. Každá cestovka má v tomto portfoliu své číslo a vy se takto lehce seznámíte s tím, které cestovky jezdí do té vaší vysněné destinace. Můžete si snadno porovnat jejich ceny, podmínky, obtížnost, služby a lépe se tak zorientovat na trhu. Není totiž zájezd jako zájezd – takový např. do Toskánska může mít mnoho podob.


Více jak 5000 cyklistů projelo Blankou

Více jak 5000 cyklistů projelo Blankou Včera projela Prahou největší cyklojízda v její historii. Dav dlouhý několik kilometrů naznačil, kolik lidí by se po Praze rádo dopravovalo na kole, kdyby se na místních komunikacích cítili bezpečněji. Jednalo se o největší cyklojízdu v její 15leté historii (první česká cyklojízda po vzoru amerických Critical mass se jela v dubnu 2001). Podle prvních odhadů tu bylo až deset tisíc cyklistů.


V Teplicích startuje Český pohár bikerů

V Teplicích startuje Český pohár bikerů Již 24. ročník prestižního Českého poháru horských kol v cross country odstartuje již tuto sobotu 18. dubna tradičně v Teplicích. Od minulého roku jsou závody Strabag Cupu, tedy Českého poháru XCO zapsány ve vysoké kategorii UCI C1 a stejně tomu bude i v tomto roce. Nejvyšší domácí soutěž bikerů bude mít na programu celkem šest závodů.


Kolo pro život 2015 – „Co Čech, to cyklista“

Kolo pro život 2015 – „Co Čech, to cyklista“ Nejpopulárnější a největší seriál závodů na horských kolech pro širokou veřejnost u nás, Kolo pro život vstupuje do své 16. sezóny. Tu odstartuje v sobotu 25. 4. z nového zázemí v Dobřichovicích u Prahy tradiční „otvírák“ série, závod Trans Brdy České spořitelny, který ozdobí svojí účastí olympijský šampión z Londýna a čerstvý vítěz nejtěžšího závodu dvojic na světě Cape Epic, Jaroslav Kulhavý (SPECIALIZED RACING). V loňském ročníku se seriálu zúčastnilo rekordních 22.500 závodníků a…