iVelo.cz Články

Kulhavý zahájí sezónu na Kypru

Kulhavý zahájí sezónu na Kypru Český biker zvolil osvědčený způsob přípravy a ve Středomoří se chystá k prvním startům. Po loňské nucené odmlce způsobené prasklou čéškou, se Jaroslav Kulhavý bude snažit na Kypru navázat na své úspěchy z předešlých let, kdy tu vyhrál několik etap a v roce 2012 i celkově.


Dvanáctka v Plzni

Dvanáctka v Plzni V sobotu 21. února se v Plzni uskutečnil třetí ročník spinningové 12hodinovky, kterou opět organizoval Spinning & Heat Plzeň. Akce přilákala i takové hvězdy, jakými jsou mistr světa a český šampion v 24hodinových MTB závodech Tomáš Kozák a Ondřej Krejčík, další úspěšný český MTB ultra maratoncem.


První výsledky ze City Downhill World Tour

První výsledky ze City Downhill World Tour Tomáš Slavík po těsném souboji s Filipem Polcem končí na 2.místě.


Cykloturistická offline mapa Evropy

Cykloturistická offline mapa Evropy Vyjet na Lago di Garda a mít s sebou v mobilu nebo tabletu offline mapu. Projet si evropskou dálkovou cyklotrasu a mít stoprocentní kontrolu své trasy. Nebo se zorientovat na kole ve velkých zahraničních městech či na soustředění na Mallorce? S tím vším vám může pomoci SmartMaps OSM, offline cykloturistická mapa celé Evropy.


Bikové kempy pro holky

Bikové kempy pro holky I letos bude ve čtyřech víkendech pokračovat projekt KolOna kemp, kde nebudou chybět nové programy, hry, cvičení a doprovodný program věnovaný servisu kola, stravě, zdravému životnímu stylu a cvičení, aby dámská část bikerstva obohatila svou všeobecnou zdatnost.


53×11 č.1 / 2015

53x11 č.1 / 2015 Z obsahu prvního letošního vydání můžete ochutnat zde


POŘADATELÉ, POZOR!

POŘADATELÉ, POZOR! Kdo z pořadatelů má zájem být zařazen do kalendáře závodů, který vyjde jako každý rok ve Velu č. 4/2015, ať svoji akci zadá do webového formuláře na stránce www.iVelo.cz/…va/kalendar/ nebo pošle informace na mail pinkava@vpress.cz nejpozději do 27. 2. 2015. Po tomto datu nelze zajistit přidání akce do seznamu.


Výstava fotek – ispirace pro vaši dovolenou na Jadranu

Výstava fotek - ispirace pro vaši dovolenou na Jadranu Výstav, kde by se prezentovali cyklistické fotky, není příliš. Rádi bychom vám jednu inspirativní doporučili. Inspiraci najdete především pro svou dovolenou, v tomto případě na Jadranských ostrovech.


Ghost Lector – návrat legendy

Jako tradiční výrobce hardtailů představuje GHOST novou verzi legendárního kola Lector.


Březnové Velo v prodeji!

Březnové Velo v prodeji! Ochutnejte, co jsme pro vás na 184 stranách připravili