iVelo.cz Články

Benefiční závod Františka Raboně

Benefiční závod Františka Raboně Porsche Plzeň benefiční cyklistický závod Františka Raboně už tuto sobotu!


FOTOGALERIE BikeGolfu, titul obhájil Trčka

FOTOGALERIE  BikeGolfu, titul obhájil Trčka BikeGolf Championships se letos konal již podruhé na hřišti Čertovo Břemeno a v jihočeské krajině kolem Jistebnice. Nejprve se v sobotu 22. srpna jelo na kole náročných 44 kilometrů terénem s převýšením přes 1 000 metrů, v neděli následovalo 18 jamek golfového turnaje. Vítězství pro sebe stejně jako v loňském prvním ročníku vydobyl golfový profesionál a trenér GA Skopový z Hodkoviček Petr Trčka.


Věnujete se cyklistice dětí a mládeže? Dejte o sobě vědět!

Věnujete se cyklistice dětí a mládeže? Dejte o sobě vědět! Získáváme děti pro cyklistiku a vybavujeme je základním povědomím o bezpečné jízdě na kole. Za čtyři roky fungování ve školách, při výstavách, v obchodních centrech, na nejrůznějších dětských akcích, oslovil projekt Bezpečně na kole přes dvě desítky tisíc dětí! Rodiče mnoha nadšených malých cyklistů odchází často z našich akcí se zdánlivě prostými otázkami…


Točná odhalila, kdo bude na stupních BikeClinic Cupu

Točná odhalila, kdo bude na stupních BikeClinic Cupu Cyklistická série závodů Bikeclinic Cup pokračovala v neděli 16. července na letišti Točná v Praze. V příjemném prostředí letiště závodilo přes dvě stovky mladých bikerů a bikerek a někteří z nich jsou po tomto závodě jasnými favority celé série, která se zanedlouho slavnostně zakončí v září v Praze. Sportovní část programu doplnila možnost prohlídky historických letadel a vystoupení kouzelného profesora Zlomtužky.


KolOna v září míří mimo civilizaci

KolOna v září míří mimo civilizaci „Poslední letošní kemp se odehraje v dřevěné hájence stranou od civilizace, posazenou přímo u trailů nad Vsetínem. Bike resort Valašsko bude tedy jen náš.“


5. závod Galaxy série vyhrál Vít Papež

5. závod Galaxy série  vyhrál Vít Papež Vít Papež /Symbio+ Cannondale/ časem 1:49:57 hod. zdolal domácího Ivana Rybaříka /UGO ALLIVICTUS


Zásadní změny v distribuci Rubeny

Zásadní změny v distribuci Rubeny Těžko si budeme zvykat na změnu jména našich českých pneumatik. Rubena se tak trochu plíživě a potají přejmenovala na Mitas, aniž by o tom světu dala moc vědět. Na co si ale český biker zvykne snáze, to je distribuce. Tu převzala společnost Levelsportkoncept, která se u nás etablovala značkami SH+, Maloja, POC, Kjus a řadou dalších. Můžeme být hrdi na to, že se po bok těchto věhlasných a prestižních log postaví i náš domácí výrobce.


Bikerky z Veltěže válely na Mistrovství Evropy

Bikerky z Veltěže válely na Mistrovství Evropy V týdnu od 10. srpna se uskutečnilo v rakouské obci Stattegg (Graz/Štýrsko) Mistrovství Evropy v MTB Cross Country. Barvy národního týmu České republiky hájily také bikerky z cyklistické líhně Sokola Veltěž. Během 5 dnů čekaly na naše reprezentantky velmi náročné závody v alpských kopcích, a to nejenom díky velkému převýšení a technické obtížnosti tratí, ale také díky nabitému startovnímu poli, kde se sešlo téměř pět desítek nejlepších bikerek z celé Evropy.


Ortlieb zvesela, s unikátním potiskem

Ortlieb zvesela, s unikátním potiskem Německá legenda mezi cykloturistickým vybavením, značka Ortlieb, představila českým cyklistům zábavnou verzi svých nesčetněkrát otestovaných a oceňovaných zadních brašen. Jedná se o řadu s názvem Back-Roller Design, která vykouzlí úsměv na rtech a rozzáří i deštivý den.


Španělská Vuelta opět na Eurosportu

Španělská Vuelta opět na Eurosportu Eurosport bude od 22. srpna do 13. září 2015 vysílat 70. ročník španělské Vuelty – poslední cyklistické grand tour sezóny. Všech 21 etap bude Eurosport vysílat ŽIVĚ v nativním HD, celkem se mohou diváci těšit na téměř 50 hodin přímých přenosů.