iVelo.cz Články

KVĚTNOVÉ VELO V PRODEJI

KVĚTNOVÉ VELO V PRODEJI Z obsahu 184 stran květnového vydání časopisu Velo ochutnejte právě teď a tady.


Výhodné startovné na MTB Trilogy jen do pátku

Už máte najeté stovky kilometrů? Sedlo správně obtisknuté? Řidítka už vám nepadají z rukou?


Závody v Novém Městě na Moravě se blíží

Závody v Novém Městě na Moravě se blíží S blížícím se termínem závodů SP XC se zvedá i fyzická forma našich závodníků


600 kol testu už tuto sobotu ve Slaném

600 kol testu už tuto sobotu ve Slaném Moravský Test Fest 2015 potvrdil obrovský zájem o společné setkávání bikerů a zástupců značek. Ani psí počasí, kdy ráno v devět hodin v Jedovnicích mrholilo, poletoval sníh a vzduch měl teplotu tři stupně neodradilo nikoho. V Autocampu Olšovec se sešlo 600 kol a asi pětistovka přímých účastníků. Z předem přihlášených nedorazila jen hrstka.


Speciál Dovolená na kole 2015 již v prodeji

Speciál Dovolená na kole 2015 již v prodeji Ucelenější přehled cyklozájezdů nenajdete nikde jinde! Nabídky cestovních kanceláří Připravili jsme pro vás seznam zemí, do kterých cestovky tento rok pořádají zájezdy. Každá cestovka má v tomto portfoliu své číslo a vy se takto lehce seznámíte s tím, které cestovky jezdí do té vaší vysněné destinace. Můžete si snadno porovnat jejich ceny, podmínky, obtížnost, služby a lépe se tak zorientovat na trhu. Není totiž zájezd jako zájezd – takový např. do Toskánska může mít mnoho podob.


Více jak 5000 cyklistů projelo Blankou

Více jak 5000 cyklistů projelo Blankou Včera projela Prahou největší cyklojízda v její historii. Dav dlouhý několik kilometrů naznačil, kolik lidí by se po Praze rádo dopravovalo na kole, kdyby se na místních komunikacích cítili bezpečněji. Jednalo se o největší cyklojízdu v její 15leté historii (první česká cyklojízda po vzoru amerických Critical mass se jela v dubnu 2001). Podle prvních odhadů tu bylo až deset tisíc cyklistů.


V Teplicích startuje Český pohár bikerů

V Teplicích startuje Český pohár bikerů Již 24. ročník prestižního Českého poháru horských kol v cross country odstartuje již tuto sobotu 18. dubna tradičně v Teplicích. Od minulého roku jsou závody Strabag Cupu, tedy Českého poháru XCO zapsány ve vysoké kategorii UCI C1 a stejně tomu bude i v tomto roce. Nejvyšší domácí soutěž bikerů bude mít na programu celkem šest závodů.


Kolo pro život 2015 – „Co Čech, to cyklista“

Kolo pro život 2015 – „Co Čech, to cyklista“ Nejpopulárnější a největší seriál závodů na horských kolech pro širokou veřejnost u nás, Kolo pro život vstupuje do své 16. sezóny. Tu odstartuje v sobotu 25. 4. z nového zázemí v Dobřichovicích u Prahy tradiční „otvírák“ série, závod Trans Brdy České spořitelny, který ozdobí svojí účastí olympijský šampión z Londýna a čerstvý vítěz nejtěžšího závodu dvojic na světě Cape Epic, Jaroslav Kulhavý (SPECIALIZED RACING). V loňském ročníku se seriálu zúčastnilo rekordních 22.500 závodníků a…


Táborské okruhy pro dospělé i mládež

Táborské okruhy pro dospělé i mládež Již příští úterý se koná 1. závod pátého ročníku série cyklistických kritérií Táborské Okruhy – Velká cena ČEZ, který se bude i letos pořádat v areálu Komora v Táboře. Po prvním závodě v úterý 21.4. jsou naplánovány další závody na úterky 19.5. a 2.6. Start závodu hlavní kategorie je vždy v 17:30 hodin.


Přednáška o Madagaskaru na kole už zítra

Náš osudový Madagaskar, takový je název přednášky, která se koná už zítra, ve středu 15. dubna 2015 v 18:00 na Přírodovědecké fakultě na Praze 2. Známí externí dopisovatelé Cykloturistiky a autoři mnoha knih se ohlédnou za dvěma nezapomenutelnými cestami na tento unikátní ostrov v Indickém oceánu nedaleko afrického kontinentu.