iVelo.cz Články

Fotogalerie a videa Epic Israel

Fotogalerie a videa Epic Israel Druhý ročník MTB etapového závodu Kia Epic Israel zná vítěze, přestože drtivá většina pěti set účastníků byla místních, v mužích vyhrála dvojice španělská a v ženách holandsko srbská. A protože jsou podobné akce otevřené i amatérům, mohla být na startu i dvojice v barvách časopisu Velo. V příštím vydání najdete podrobnou reportáž, nehledejte ale jak se jim dařilo – jsou v cíli. Nechme to tak… Protože „a winner is a finisher“, jak hlásí sami pořadatelé na svých stránkách. A protože během tří…


Pražský MTB pohár míří do finále

Pražský MTB pohár míří do finále Už jen jediný, finálový závod zbývá účastníkům Pražského MTB poháru 2014. Uskuteční se v neděli 21. září v Praze 17 Řepích, v lokalitě, kde se v tomto roce jelo i Mistrovství České republiky horských kol.


Specialized Enduro serie pokračuje na Špičáku

Specialized Enduro serie pokračuje na Špičáku Předposlední zářijový víkend se na šumavském Špičáku již podruhé uskuteční další ze závodu Specialized Enduro Serie – Enduro Race Špičák, čtvrtý závod letošní série.


Kemp Pepy Dresslera s Markétou Navrátilovou

Kemp Pepy Dresslera s Markétou Navrátilovou Josef Dressler je učitelem techniky našeho časopisu, který má zrovna školní prázdniny, než vás vyzve znovu do školních lavic s jeho lekcemi na paletách a prknech. Během sezony ale pořádá hlavně svoje Dressler Weekend Campy.


53×11 č.7/2014

53x11 č.7/2014 Z obsahu můžete ochutnat zde


Epic Israel startuje ve čtvrtek s veláckou účastí

Epic Israel startuje ve čtvrtek s veláckou účastí Po BC Bike Race to vypadá na další velké mountainbikové dobrodružství se zastoupením Vela a opět bez ambicí na umístění a s jediným cílem – podat zajímavou reportáž.


VIDEO Kia Epic Israel 1. etapa

VIDEO Kia Epic Israel 1. etapa Pořadatelé se v Izraeli hodně učí a jako největší učitele si vzali BC Bike Race, jež zástupce také pozvali. Proto hned večer po etapě běží slušně udělaná videa. Tady je jedno z první etapy. My už máme za sebou druhý den, ještě těžší než ten první, ale s lepším výsledkem – pokořili jsme čas osm hodin!


Plzeň bude žít horskými koly

Plzeň bude žít horskými koly Tuto sobotu 20. 9. 2014 se sjedou všichni vyznavači amatérské cyklistiky do Plzně na 15. závod 15. ročníku seriálu Kolo pro život. Přijeďte i vy s celou rodinou závodit na biku. Pro účastníky závodů je připravena celá řada překvapení a slev (ZOO, Dinopark, pivovar, historické podzemí…), vyvrcholením celodenního doprovodného programu bude odpolední koncert oblíbeného rodinného projektu Kašpárek v rohlíku.


KolOna kemp v Kruškách

KolOna kemp v Kruškách Před měsícem proběhl jeden z dalších kempů KolOna Terezy Votavové, tentokrát na západě v Hotelu Schwarz. Společnost Visionary Approach Production opět zpracovala krásné video, které boří mýty a tradice bikových videí a zároveň plní jednoznačný cíl – ukázat emoce. Snad se bude líbit. Každý KolOna kemp je jiný a ani tenhle v Krušných Horách nebyl vyjímkou. Holky odjely opět plny silných zážitků.


Dětský domov Rovečné na Kole pro život

Dětský domov Rovečné na Kole pro život Další zastávka Kola pro život znamenala další příležitost poskytnout dětem, které vyrůstají bez rodičů na jeden den netradiční zážitek. Tentokráte to bylo 7 dětí z Dětského domova v Rovečném, které se postavili na start závodu v Novém Městě na Moravě.