iVelo.cz Články

Trek 2016 k vidění za pár minut

Trek 2016 k vidění za pár minut V 17 hodin našeho času představí americká značka Trek největší novinky pro rok 2016


Giant za horizontem příštího roku

Giant za horizontem příštího roku V minulých dnech byla na Mallorce představena zcela nová kolekce silničních strojů TCR, a to hned ve třech úrovních – Advanced SL, Advanced Pro a Advanced. Řada TCR má i nadále zajistit spolehlivé „nářadí“ pro nejvyšší úroveň cyklistiky na jakýkoli povrch.


53×11 č. 5/2015 v prodeji od 2.7.

53x11 č. 5/2015 v prodeji od 2.7. Vše o silniční cyklistice a dalších zajímavostí najdete zde


22. ročník Drásala se jede již tento víkend, „Obří“ trasa se pojede podruhé

22. ročník Drásala se jede již tento víkend, „Obří“ trasa se pojede podruhé Nesmrtelná MTB legenda mezi českými závody – Drásal, za jehož zrodem stojí Jaroslav Bachner a Jaromír Ondrušák, už předloni v Holešově křepce přeskočil dvacítku. Loni organizační tým J + J omládl díky zapojení Ondry a Honzy Fojtíkových, což se projevilo zajímavým pokusem zařadit na bikerské menu totální novinku, OBR Drásala na 175 km. Tenhle „nejvýživnější chod“ se hned napoprvé setkal s velkou odezvou, okamžitě se zaháčkoval a nejdelší závodní maratonská trasa u nás se pojede i v letošním 22.…


Co vše obnáší příprava ISOMA 1000 Miles Adventure

Co vše obnáší příprava ISOMA 1000 Miles Adventure V současné době příprava závodu ISOMA 1000 miles adventure vrcholí. V kanceláři Jana Kopky v Jablonci je teď rušno a dolaďují se poslední detaily, urgujeme poslední povolenky, dočištění trasy a nahrání na internet, evidence dobrovolníků a jejich nasazení v terénu, komunikace s dodavateli a mnoho dalšího. Pracuje se zde každý den a posledních několik týdnů není na volno a víkendy ani pomyšlení. Pracovní tempo se zvyšuje a všichni se snaží, aby se celoroční přípravy vyvedly.


BC Bike Race vévodí Kateřina Nash

BC Bike Race vévodí Kateřina Nash Rok se s rokem sešel a nejhezčí bikový závod na světě je tu! BC Bike Race 2015 má za sebou už druhou etapu, z níž si můžete prohlédnout další ze skvělých videií. Průvodcem vám bude legenda freeridingu Bratt Tippie, který se na vás zazubí i z velkého článku v novém Velu. Kategorii žen vede po dvou dnech Kateřina Nash.


Prázdninové dvojčíslo časopisu Velo v prodeji!

Prázdninové dvojčíslo časopisu Velo v prodeji! A zde je z něj malá ochutnávka


„Tři vrchy Vysočiny“ již za dva týdny

"Tři vrchy Vysočiny" již za dva týdny 14.ročník Trek MTB maratonu „Přes 3 vrchy Vysočiny“ v Horní Cerekvi, startuje v sobotu 11.7.2015.Závod je určen pro širokou cyklistickou veřejnost a vede po atraktivních trasách malebnou krajinou Vysočiny. Trojicí vrchů v názvu jsou míněny tři nejvyšší kopce v okolí Horní Cerekve, Křemešník, Čeřínek a Javořice.


Krakonošův cyklomaraton láká

Krakonošův cyklomaraton láká Díky jednomu z partnerů našeho závodu, kterým je Skiareál Malá Úpa (prémie na Pomezkách – pro ty co nevědí ;-)), vám můžeme už teď prozradit, co vás čeká za dáreček při včasné registraci a úhradě startovného na Krakonošův cyklomaraton!


Novinky Superior 2016

Novinky Superior 2016 Ve Velkých Karlovicích proběhla v minulých dnech první prezentace novinek, připravených pro příští rok domácí značkou Superior. A máte se opravdu na co těšit.