iVelo.cz Články

1000 mil Aljaškou s Pavlem Richtrem

1000 mil Aljaškou s Pavlem Richtrem Cyklistický dobrodruh Pavel Richtr odstartoval do dalšího ročníku aljašského závodu Iditarod Trail Invitational 2014, zhruba ve stejný čas byl zveřejněn krátký film z ročníku loňského. Celý byl natočen akční kamerou, je tak velmi autentický.


Giant partnerem Crankworx World Tour

Giant partnerem Crankworx World Tour Giant a Crankworx pospolu do roku 2017


Největší přehlídka elektrokol v Česku na For Bikes

FOR eBIKES se bude prezentovat v rámci letošního veletrhu FOR BIKES a návštěvníkům ukáže největší přehlídku elektrol v Česku. Nabídne dokonce i šanci elektrokolo vyhrát. K otestování jich pak bude připraveno více než 100 celkem od třiceti firem.


Krakonošův cyklomaraton spouští registraci

Krakonošův cyklomaraton spouští registraci Přestože jsou Krkonoše ještě stále pod sněhem, přípravy druhého ročníku Krakonošova cyklomaratonu, který odstartuje v sobotu 1.srpna v Trutnově, jsou již v plném proudu.


Dvanáctka v Plzni

Dvanáctka v Plzni V sobotu 21. února se v Plzni uskutečnil třetí ročník spinningové 12hodinovky, kterou opět organizoval Spinning & Heat Plzeň. Akce přilákala i takové hvězdy, jakými jsou mistr světa a český šampion v 24hodinových MTB závodech Tomáš Kozák a Ondřej Krejčík, další úspěšný český MTB ultra maratoncem.


První výsledky ze City Downhill World Tour

První výsledky ze City Downhill World Tour Tomáš Slavík po těsném souboji s Filipem Polcem končí na 2.místě.


Cykloturistická offline mapa Evropy

Cykloturistická offline mapa Evropy Vyjet na Lago di Garda a mít s sebou v mobilu nebo tabletu offline mapu. Projet si evropskou dálkovou cyklotrasu a mít stoprocentní kontrolu své trasy. Nebo se zorientovat na kole ve velkých zahraničních městech či na soustředění na Mallorce? S tím vším vám může pomoci SmartMaps OSM, offline cykloturistická mapa celé Evropy.


Bikové kempy pro holky

Bikové kempy pro holky I letos bude ve čtyřech víkendech pokračovat projekt KolOna kemp, kde nebudou chybět nové programy, hry, cvičení a doprovodný program věnovaný servisu kola, stravě, zdravému životnímu stylu a cvičení, aby dámská část bikerstva obohatila svou všeobecnou zdatnost.


53×11 č.1 / 2015

53x11 č.1 / 2015 Z obsahu prvního letošního vydání můžete ochutnat zde


POŘADATELÉ, POZOR!

POŘADATELÉ, POZOR! Kdo z pořadatelů má zájem být zařazen do kalendáře závodů, který vyjde jako každý rok ve Velu č. 4/2015, ať svoji akci zadá do webového formuláře na stránce www.iVelo.cz/…va/kalendar/ nebo pošle informace na mail pinkava@vpress.cz nejpozději do 27. 2. 2015. Po tomto datu nelze zajistit přidání akce do seznamu.