iVelo.cz Články

Plzeň bude žít horskými koly

Plzeň bude žít horskými koly Tuto sobotu 20. 9. 2014 se sjedou všichni vyznavači amatérské cyklistiky do Plzně na 15. závod 15. ročníku seriálu Kolo pro život. Přijeďte i vy s celou rodinou závodit na biku. Pro účastníky závodů je připravena celá řada překvapení a slev (ZOO, Dinopark, pivovar, historické podzemí…), vyvrcholením celodenního doprovodného programu bude odpolední koncert oblíbeného rodinného projektu Kašpárek v rohlíku.


KolOna kemp v Kruškách

KolOna kemp v Kruškách Před měsícem proběhl jeden z dalších kempů KolOna Terezy Votavové, tentokrát na západě v Hotelu Schwarz. Společnost Visionary Approach Production opět zpracovala krásné video, které boří mýty a tradice bikových videí a zároveň plní jednoznačný cíl – ukázat emoce. Snad se bude líbit. Každý KolOna kemp je jiný a ani tenhle v Krušných Horách nebyl vyjímkou. Holky odjely opět plny silných zážitků.


Dětský domov Rovečné na Kole pro život

Dětský domov Rovečné na Kole pro život Další zastávka Kola pro život znamenala další příležitost poskytnout dětem, které vyrůstají bez rodičů na jeden den netradiční zážitek. Tentokráte to bylo 7 dětí z Dětského domova v Rovečném, které se postavili na start závodu v Novém Městě na Moravě.


První kolo soutěže „Zažijte novou Eru“ zná vítěze

S radostí oznamujeme, že výherkyněmi druhého kola soutěže "Zažijte novou Eru“ při závodu Kolo pro život v Novém Městě na Moravě se stávají…


Pell’s MTB kritérium již za dva týdny

Pell’s MTB kritérium již za  dva týdny Zveme Vás na 6. ročník závodu Pells’S MTB kritérium, které se tradičně koná třetí zářijovou neděli, tentokrát 21. září 2014.


Jens Voight se pokusí o rekord v hodinovce

Cyklistika je na Eurosportu doma a Eurosport bude partnerem německého cyklisty Jense Voigta při jeho pokusu o překonání světového rekordu v hodinovce na velodromu Grenchen ve Švýcarsku. Při této příležitosti připravil Eurosport pro své diváky celodenní cyklistický program, který bude zahrnovat sestřihy toho nejlepšího z Tour de France, Vuelty a dalších cyklistických závodů.


Lopatárna v režii Okrouhlického

Lopatárna v režii Okrouhlického Sportovní odpoledne na Rapidu odstartovala McDonald’s Dětská TOUR. A závodní ovál sportovního areálu Rapid si vyzkoušelo přes 100 malých sportovců od odstrkovadel až po závodní speciály.


Merida jede s disky

Merida jede s disky Je jedno, zdali je cyklista zaměřením závodník, nebo jen výletní turista, nejdůležitější je připravit mu takový stroj, aby si jízdu dokonale užil. Není to tedy pouze o tom, nabídnout jezdcům dostatečně lehké stroje, aby zdolali i ta nejstrmější stoupání, ale současně zajistit, aby se dostali bezpečně a jistě zpátky dolů. Právě s tímto záměrem byla připravena nová řada silničních kol Merida Ride Disc.


Nova Cup Nové Město na Moravě

Nova Cup Nové Město na Moravě Nova Cup, druhý letošní nový přírůstek do rodiny závodů MTB seriálu Kola pro život, startuje 13. 9. ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě. Závody na horských kolech pro širokou veřejnost nabízejí 3 různě dlouhé a různě náročné trasy a speciální seriál dětských závodů Junior Torphy, spoustu služeb pro účastníky a pestrý celodenní doprovodný program.


Jiří Ježek se v pátek vrátí zpět do České republiky

Lékaři v nemocnici v americkém Greenville, propustili cyklistu Jiřího Ježka, na jeho přání, do domácího ošetřování. Zároveň konstatovali, že zdravotní stav Jiřího Ježka se obdivuhodným způsobem zlepšil natolik, že zvládne cestu zpět do České republiky.