iVelo.cz Články

Lapierre 2016: nové, lepší Zesty

Lapierre 2016: nové, lepší Zesty Francouzská značka kol Lapierre představila v Morzine nové trailbiky Zesty


Tour již dnes v televizi

Tour de France 2015 odstartuje 4. července v nizozemském Utrechtu a na programech Eurosportu uvidí diváci nejen živé přenosy všech 21 etap, ale navíc spoustu technických novinek. Eurosport bude mít poprvé přístup ke zdrojovým signálům (například z helikoptéry) a bude upravovat výslednou podobu obrazu, který nebude mít žádná jiná televize v České republice.


CANNONDALE SuperSix Evo Hi-Mod

CANNONDALE SuperSix Evo Hi-Mod Začátkem tohoto týdne představil Cannondale novinářům z celého světa novou podobu modelu SuperSix Evo Hi-Mod a hliníkový CAAD 12. I my jsme byli v rakouském Kirchbergu přítomni. Pojďme si obě přepracovaná kola představit, podrobnější reportáž včetně jízdních dojmů najdete ve speciálu Tour de France magazínu 53×11. Začněme se silniční vlajkovou lodí SuperSix Evo Hi-Mod, CAAD si necháme na příště.


Prázdninové dvojčíslo časopisu Velo v prodeji!

Prázdninové dvojčíslo časopisu Velo v prodeji! A zde je z něj malá ochutnávka


Trek 2016 k vidění za pár minut

Trek 2016 k vidění za pár minut V 17 hodin našeho času představí americká značka Trek největší novinky pro rok 2016


Giant za horizontem příštího roku

Giant za horizontem příštího roku V minulých dnech byla na Mallorce představena zcela nová kolekce silničních strojů TCR, a to hned ve třech úrovních – Advanced SL, Advanced Pro a Advanced. Řada TCR má i nadále zajistit spolehlivé „nářadí“ pro nejvyšší úroveň cyklistiky na jakýkoli povrch.


53×11 č. 5/2015 v prodeji od 2.7.

53x11 č. 5/2015 v prodeji od 2.7. Vše o silniční cyklistice a dalších zajímavostí najdete zde


22. ročník Drásala se jede již tento víkend, „Obří“ trasa se pojede podruhé

22. ročník Drásala se jede již tento víkend, „Obří“ trasa se pojede podruhé Nesmrtelná MTB legenda mezi českými závody – Drásal, za jehož zrodem stojí Jaroslav Bachner a Jaromír Ondrušák, už předloni v Holešově křepce přeskočil dvacítku. Loni organizační tým J + J omládl díky zapojení Ondry a Honzy Fojtíkových, což se projevilo zajímavým pokusem zařadit na bikerské menu totální novinku, OBR Drásala na 175 km. Tenhle „nejvýživnější chod“ se hned napoprvé setkal s velkou odezvou, okamžitě se zaháčkoval a nejdelší závodní maratonská trasa u nás se pojede i v letošním 22.…


Co vše obnáší příprava ISOMA 1000 Miles Adventure

Co vše obnáší příprava ISOMA 1000 Miles Adventure V současné době příprava závodu ISOMA 1000 miles adventure vrcholí. V kanceláři Jana Kopky v Jablonci je teď rušno a dolaďují se poslední detaily, urgujeme poslední povolenky, dočištění trasy a nahrání na internet, evidence dobrovolníků a jejich nasazení v terénu, komunikace s dodavateli a mnoho dalšího. Pracuje se zde každý den a posledních několik týdnů není na volno a víkendy ani pomyšlení. Pracovní tempo se zvyšuje a všichni se snaží, aby se celoroční přípravy vyvedly.


BC Bike Race vévodí Kateřina Nash

BC Bike Race vévodí Kateřina Nash Rok se s rokem sešel a nejhezčí bikový závod na světě je tu! BC Bike Race 2015 má za sebou už druhou etapu, z níž si můžete prohlédnout další ze skvělých videií. Průvodcem vám bude legenda freeridingu Bratt Tippie, který se na vás zazubí i z velkého článku v novém Velu. Kategorii žen vede po dvou dnech Kateřina Nash.