iVelo.cz Články

Letošní první vydání časopisu 53×11 přichází do prodeje

Letošní první vydání časopisu 53x11 přichází do prodeje To nejzajímavější z jeho obsahu najdete zde


Plná důvěra v disk

Plná důvěra v disk První etapa závodu Ruta del Sol aspiruje na historický milník vývoje silničních kol. Podle dostupných informací se totiž právě zde postavil na start etapového závodu tým kompletně vybavený stroji s kotoučovými brzdami.


Představujeme Quarq ShockWiz

Představujeme Quarq ShockWiz Telemetrie odpružení pro všechny


Březnové vydání časopisu Velo

Březnové vydání časopisu Velo Ze 168 stran nového čísla ochutnejte zde


Extrémní Lipno Ice Marathon poprvé na ledu.

Extrémní Lipno Ice Marathon poprvé na ledu. Druhý ročník extrémního závodu přilákal bezmála 80 odvážlivců, kteří se rozhodli zdolat trať po svých, s pomocí psa nebo na kole, běžkách či s kitem. Běželo se na distancích maratónské a polovičního maratónu. Podobných závodů se pořádá na světě jen několik a v širší střední Evropě je naprosto unikátní.


Cyklisté připravte se na začátek dubna! Chystá se veletrh For Bikes

Cyklisté připravte se na začátek dubna!  Chystá se veletrh For Bikes Začátkem dubna se již poosmé otevřou brány největšího cyklistického veletrhu ve Střední Evropě FOR BIKES. V pěti halách se budou po dobu tří dnů prezentovat významné firmy cyklistického byznysu. Ani letos nebude chybět doprovodný program – cyklistické závody, autogramiády, exhibice a soutěže o jízdní kola. To vše od 31.3 do 2.4. 2017 v PVA EXPO PRAHA.


Přijeďte si zazávodit na fatbicích na Božák

Přijeďte si zazávodit na fatbicích na Božák Konečně, po několika na sníh velmi nejistých zimách, zasypaly nejzápadnější české hory hromady sněhu a do tlusté bílé pokrývky vykouzlili pořadatelé z LK Slovan Karlovy Vary parádní stopy pro účastníky 46. ročníku Karlova běhu České spořitelny. Kdo si chce zasportovat v kulisách pravé české zimy, neměl by v polovině února na Božím Daru chybět.


Canyon prolamuje hmotnostní standardy

Canyon prolamuje hmotnostní standardy Modelová řada Ultimate CF SLX je již po deset let synonymem toho nejlepšího, co má německý Canyon v nabídce pro vyznavače silniční cyklistiky. Sázka na nejnovější technologie zpracování karbonu pro dosažení nejlepších možných vlastností vedla k dosažení téměř neuvěřitelné hmotnosti.


Giant Store Praha hledá prodavače

Giant Store Praha hledá prodavače Prodejna Giant Store Praha hledá samostatného a šikovného prodavače, který bude schopen provádět i základní servis kol.


Ridley má nového obchodního zástupce pro ČR

Ridley má nového obchodního zástupce pro ČR Belgická značka Ridley, jejíž jméno je spojeno jak s minulými cyklokrosovými úspěchy Zdeňka Štybara, tak s vítězstvími sprintera Andrého Greipela má pro Českou republiku nového obchodního zástupce. Není jím nikdo jiný, než mezi silničáři dobře etablovaný Michal Vokolek. Jeho firma Vokolek Import tak značkou Ridley obohatí portfolio, tvořící doposud Ritchey, Look, Challenge, Jag Wire, Hayes a další.