iVelo.cz Články

Van der Poel chce jet v Riu MTB

Van der Poel chce jet v Riu MTB Mladá holandská hvězda, syn slavného otce Mathieu van der Poel vybojoval na právě proběhnuvším mistrovství světa v cyklokrosu páté místo poté, co se musel vypořádat s nohou zapletenou do předního kola svého největšího soka a defektem. Rok předtím šampionát vyhrál a dokázal zvítězit mezi juniory i na silničním mistrovství. Na horských kolech ale žádnou velkou zkušenost nemá, přesto se chce do Ria nominovat.


Vrchařská koruna letos počtvrté

Vrchařská koruna letos počtvrté První ročník měl 21, druhý 137 a třetí ročník 477. Takový nárůst účastníků (neboli tzv. držitelů) zažívá od svého vzniku v roce 2013 cykloturis­tická akce pro širokou veřejnost Vrchařská koruna Valašska (VKV). Pořadatelům se do něj vloni podařilo začlenit i téměř dvě stovky žáků z padesáti škol celé republiky. Projekt VKV se zrodil před třemi lety v hlavě amatérského cyklisty Adama Hlocha ze Vsetína.


Parkovací cyklověž také v Přerově

Parkovací cyklověž také v Přerově V závěru minulého roku byla v Přerově uvedena do zkušebního provozu unikátní parkovací cyklověž, která stojí u tamního nádraží. Cyklověž vybudovaná nákladem 9,5 milionu korun má kapacitu 120 bicyklů a zaparkovaná kola chrání před krádeží, poškozením nebo nepřízní počasí.


Únorové Velo právě v prodeji!

Únorové Velo právě v prodeji! Ochutnejte z obsahu


Cykloturistika 1/2016 právě vychází

Cykloturistika 1/2016 právě vychází První číslo 22. ročníku Cykloturistiky právě v prodeji. Zde najdete obsah časopisu. www.cykloturistika.cz/casopis/


S Eurosportem do zákulisí týmu Trek-Segafredo

Eurosport nabídne divákům v úterý 2. února fascinující výlet do zákulisí jednoho z nejslavnějších světových cyklistických týmů – Trek-Segafredo. V magazínu Sports Insiders, který bude vysílán ve 20:30 hodin na programu Eurosport 1, diváci poznají, jak to chodí v profesionální cyklistice na nejvyšší úrovni, stáj Trek-Segafredo je nechá nahlédnou do svého předsezonního přípravného kempu.


Machačová třetí na Six-Day Race v Berlíně!

Machačová třetí na Six-Day Race v Berlíně! Další výborný výsledek se podařil závodnici pražské Dukly, Jarmile Machačové. V prestižním závodě Six-Day Race v Berlíně obsadila konečné třetí místo.


Nová zbraň Lapierru

Nová zbraň Lapierru Značka Lapierre představila u příležitosti prezentace týmu FDJ, který zásobuje koly, při včerejší tiskové konferenci v Paříži žhavou novinku své produkce. Jde o zcela nový model Aerostorm DRS, jenž bude jezdcům k dispozici pro časovky.


Dressler mentorem Škarnitzlové

Dressler mentorem Škarnitzlové Už od prosince spolu tahle dvojice trénuje a úkol je jasný. Ještě víc zlepšit technickou zdatnost jedné z našich nejlepších bikerek.


Giant i nadále titulárním sponzorem závodu kolem Mallorcy

Giant i nadále titulárním sponzorem závodu kolem Mallorcy Taiwanský výrobce kol, firma Giant, pokračuje jako titulární sponzor v podpoře závodu Mallorca 312 až do roku 2018.