iVelo.cz Články

Cyklistika sportem roku 2014

Cyklistika sportem roku 2014 Češi mají rádi pestrou paletu 370 sportů a sportovních aktivit. Běhají, plavou, chtěli by vyzkoušet golf, ale je pro ně příliš drahý. Sportují třikrát týdně a v průměru na sportovištích každý měsíc utrácí 475 korun. Na sportovní vybavení každý rok vynakládají přibližně 6500 korun. Statistiky plynou z průzkumu Sport roku 2014, který uspořádal sportovní portál SportCentral.cz.


Nové Velo v prodeji ještě před Vánoci!

Nové Velo v prodeji ještě před Vánoci! Bez ohledu na číselné označení, lednové Velo roku 2015 byste už v pátek měli najít na stáncích, předplatitelé ve schránkách ještě dříve.


Za extrémy do Krkonoš

Za extrémy do Krkonoš Kdo by nemohl nemohl vydržet čekat na začátek cyklistické sezóny, má jedinečnou možnost prověřit kondici na zimním horském extrémním závodě v Krkonoších. A to za účasti české outdoorové špičky a mnoha dalších cyklistů.


Sportovní dominance v barvách Liv

Sportovní dominance v barvách Liv Dvě největší hvězdy současné ženské cyklistiky, sbírající medaile na silnici, na horských kolech i v cyklokrosu nadále budou kombinovat všechny disciplíny v barvách týmu Rabobank-Liv.


Juniorské tituly a comeback Kateřiny Nash

Juniorské tituly a comeback Kateřiny Nash V sobotu 13. prosince se v Milovicích konal předposlední, resp. poslední závod národního poháru v cyklokrosu Toi Toi Cup 2014/2015. Pro mládežnické kategorie a ženy to byl pohárový závod poslední, ale závod byl současně mistrovstvím České republiky 2014. Kategorii elite ještě poslední závod čeká, a to 10. ledna 2015 ve Slaném. Počasí v Milovicích připomínalo spíše nastupující jaro než polovinu prosince a čas předvánoční. Teploty dosahující deset stupňů Celsia a polojasno přivábily do lesoparku…


TIP NA DÁREK – Daruj předplatné časopisu

TIP NA DÁREK - Daruj předplatné časopisu Celoroční předplatné časopisů pod vánoční stromeček? Darujte vkusný dárkový poukaz s historickým vizuálem a celoroční odběr časopisů Velo, 53×11 nebo Cykloturistika. Dárkový poukaz přijde vám nebo vámi obdarovanému poštou ihned po realizaci objednávky.


Bikové Sudety 2015 s řadou novinek

Bikové Sudety 2015 s řadou novinek Letošní rok se chýlí ke konci a my přinášíme novinky, které budou na 21. ročníku Specialized Rallye Sudety, jrž se uskuteční 12. 9. 2015 opět jako finále Českého poháru MTB-XCO Znovín Znojmo Cup 2015.


Ušetři 790Kč na Smart Maps jen s předplatným časopisů

Ušetři 790Kč na Smart Maps jen s předplatným časopisů Offline mapy a navigace pro Android telefony a tablety SmartMaps Navigator je mapová a navigační aplikace nabízející jedinečnou kombinaci offline map spolu s hlasovou navigací po naplánované trase. Zaznamená a uloží vaše sportovní výkony, které pak můžete exportovat pro další zpracování. Ideální společník pro všechny sportovní a outdoorové aktivity.


Spodní triko Moose VÝHODNĚ jen pro čtenáře časopisů

Spodní triko Moose VÝHODNĚ jen pro čtenáře časopisů Renomovaný výrobce cyklistických ponožek Moose, který obléká cyklisty po celém světě, včetně české reprezentace rozšířil svou technologii na výrobu bezešvého funkčního prádla. Používá kombinaci polyamidu a elastanu


Skála nejlepší v Kolíně

Skála nejlepší v Kolíně V sobotu 6. prosince se konal další závod národního poháru v cyklokrosu Toi Toi Cup 2014/2015, tentokrát v Kolíně. Počasí bylo sychravé a převážně pršelo. V bahně a písku to byl těžký cyklokrosový závod.