iVelo.cz Články

Odtajněno! Specialized představil nové LEVO

Odtajněno! Specialized představil nové LEVO Že jste se s tímto modelovým názvem o amerického Specializedu ještě nesetkali? Garantuji vám, že jste se nesetkali ani s takovým kolem. Zúčastnili jsme se prezentace a ostrých testovacích jízd v rakouském Leogangu a ještě cestou tam jsme sami nevěděli co je vlastně cílem naší cesty. Takové utajení, takové tajnůstkaření prezentaci Leva provázely. A o co že se jedná? O elektromountan­bike!


Cyklo Aréna Vysočina rozšiřuje služby

Cyklo Aréna Vysočina rozšiřuje služby Rok od svého uvedení do provozu si novoměstské singletracky s centrem ve Vysočina Areně získaly spousty příznivců mezi cyklisty. A před svojí první prázdninovou sezónu Cyklo Aréna Vysočina dále rozšiřuje služby pro své návštěvníky.


Specialized LEVO fotogalerie

Podívejte se na nový bike s uschovanou baterií i elektromotorem, Specialized Levo


Lapierre 2016: nové, lepší Zesty

Lapierre 2016: nové, lepší Zesty Francouzská značka kol Lapierre představila v Morzine nové trailbiky Zesty


Tour již dnes v televizi

Tour de France 2015 odstartuje 4. července v nizozemském Utrechtu a na programech Eurosportu uvidí diváci nejen živé přenosy všech 21 etap, ale navíc spoustu technických novinek. Eurosport bude mít poprvé přístup ke zdrojovým signálům (například z helikoptéry) a bude upravovat výslednou podobu obrazu, který nebude mít žádná jiná televize v České republice.


CANNONDALE SuperSix Evo Hi-Mod

CANNONDALE SuperSix Evo Hi-Mod Začátkem tohoto týdne představil Cannondale novinářům z celého světa novou podobu modelu SuperSix Evo Hi-Mod a hliníkový CAAD 12. I my jsme byli v rakouském Kirchbergu přítomni. Pojďme si obě přepracovaná kola představit, podrobnější reportáž včetně jízdních dojmů najdete ve speciálu Tour de France magazínu 53×11. Začněme se silniční vlajkovou lodí SuperSix Evo Hi-Mod, CAAD si necháme na příště.


Prázdninové dvojčíslo časopisu Velo v prodeji!

Prázdninové dvojčíslo časopisu Velo v prodeji! A zde je z něj malá ochutnávka


Trek 2016 k vidění za pár minut

Trek 2016 k vidění za pár minut V 17 hodin našeho času představí americká značka Trek největší novinky pro rok 2016


Giant za horizontem příštího roku

Giant za horizontem příštího roku V minulých dnech byla na Mallorce představena zcela nová kolekce silničních strojů TCR, a to hned ve třech úrovních – Advanced SL, Advanced Pro a Advanced. Řada TCR má i nadále zajistit spolehlivé „nářadí“ pro nejvyšší úroveň cyklistiky na jakýkoli povrch.


53×11 č. 5/2015 v prodeji od 2.7.

53x11 č. 5/2015 v prodeji od 2.7. Vše o silniční cyklistice a dalších zajímavostí najdete zde