iVelo.cz Články

Venge ViAS v unikátním jízdním testu

Venge ViAS v unikátním jízdním testu Prý jsem jeden asi z deseti lidí v Evropě, kteří kdy na novém aerodynamickém Specialized Venge ViAS jeli, tak se mně všichni ptají jak to jelo, jak to brzdilo, jak to zatáčelo. Nevím, jak se to Michalovi z marketingu Specialized C.E. podařilo, ale kolo, které bylo na prezentaci značky v Rakousku jen na focení a nikomu jej nepůjčili, tak mě na něj dali moje vlastní pedály, nastavili posed 75,5 mm a na tři hodiny se tvářili, že jim nebude chybět.


Dvě bronzové medaile z MS handicapovaných cyklistů pro českou výpravu!

Dvě bronzové medaile z MS handicapovaných cyklistů pro českou výpravu! Dvě bronzové medaile zásluhou Terezy Diepoldové a tricyklisty Jiřího Hindra má na svém kontě, po prvním soutěžním dni, česká výprava handicapovaných cyklistů na mistrovství světa ve švýcarském Nottwilu.


Krušnoton již příští víkend

Krušnoton již příští víkend Krušnoton se pod zbrusu novým logem už příští sobotu prožene po starých dobrých tratích.


V Táboře startuje druhá polovina série Bikeclinic Cup 2015

V Táboře startuje druhá polovina série Bikeclinic Cup 2015 Série závodů na horských kolech, Bikeclinic Cup 2015, která odstartovala letos v dubnu, se dostává do druhé poloviny. Po krátké přestávce začíná 2. srpna v táborském areálu Komora a přilehlém lesíku další kolo závodu pro děti od jednoho roku do šestnácti let. Přijďte si s dětmi užít letní pohodu a příjemnou sportovní atmosféru. Vítaní jsou jak ti, co jezdí pravidelně, tak cyklisté začátečníci. Podpořit nás přijde i profesionální cyklista a táborský rodák František Raboň.


Slavíkův hattrick

Slavíkův hattrick Unikátní fourcrossová show, nejtěžší trať, světová špička, 10 000 diváků, souboje loket na loket a pouze jeden vítěz – Tomáš Slavík to znovu dokázal a zvítězil nekompromisním způsobem na 3.ročníku JBC 4X Revelations 2015 powered by GHOST bikes a připsal si na svůj účet hattrick!


DLOUHODOBÝ TEST 2015: Trek Fuel EX 8 27.5

DLOUHODOBÝ TEST 2015: Trek Fuel EX 8 27.5 Letošní dějství dlouhodobého testu kol se uzavřelo závěrečnou rozborkou a zhodnocením stavu v prázdninovém dvojčísle Vela. Úkolem testovacích jezdců bylo především najezdit maximální počet kilometrů, není ale divu, že si všichni za více než šest měsíců v sedle vytvořili ke „svým“ kolům pevné pouto. Během prázdnin se na www.iVelo.cz postupně objeví vyznání, jimiž se s biky testeři definitivně rozloučí. Závěrečné slovo patří Zbyňkovi Munzarovi, který proháněl Trek Fuel EX 8.


Krakonošův cyklomaraton startuje již příští sobotu!

Krakonošův cyklomaraton startuje již příští sobotu! Po loňské vydařené premiéře se příznivci silniční cyklistiky opět setkají v Trutnově. Čeká je krásná a náročná 140 kilometrů dlouhá trať, nezapomenutelné výhledy a to vše okořeněné pověstným stoupáním z Pece pod Sněžkou na Pražskou Boudu. Závodníci na dlouhé trase se letos můžou těšit na nové úseky, které je zavedou na Strážné a Hoffmannovy boudy, kde bude nově vrchařská prémie. Nová je hobby trasa na 93 km. Obě trasy jsou zařazeny do 53×11 Marathonské série.


DLOUHODOBÝ TEST 2015: Stevens Jura ES

DLOUHODOBÝ TEST 2015: Stevens Jura ES Letošní dějství dlouhodobého testu kol se uzavřelo závěrečnou rozborkou a zhodnocením stavu v prázdninovém dvojčísle Vela. Úkolem testovacích jezdců bylo především najezdit maximální počet kilometrů, není ale divu, že si všichni za více než šest měsíců v sedle vytvořili ke „svým“ kolům pevné pouto. Během prázdnin se na www.iVelo.cz postupně objeví vyznání, jimiž se s biky testeři definitivně rozloučí. Dalšími postřehy z ježdění na 120mm biku Stevens Jura ES přispěl David Stella.


Časopis Cykloturistika 5/2015 právě vychází

Časopis Cykloturistika 5/2015 právě vychází Obsah časopisu a dále ukázky najdete zde http://www.cykloturistika.cz/casopis/2015-5/


Bobovka Cup 2015 se blíží

Bobovka Cup 2015 se blíží Další ročník populárního závodu v korytě bývalé bobové dráhy na Malém Špičáku nad Tanvaldem se jede v sobotu 8. srpna. Bobovka Cup pořádá DH-FR Racing Tanvald, všechny potřebné informace najdete na webu http://www.dhfr-racing-tanvald.cz.