iVelo.cz Články

Nový Cannondale CAAD12

Nový Cannondale CAAD12 Další zajímavostí, již si Cannodale přichystal pro sezonu 2016, je nová generace hliníkového modelu CAAD. Značka si s hliníkem „začala“ už v roce 1983 a v konkurences­chopnost tohoto kovu nepřestala věřit ani po nástupu kompozitu. Není divu, že si fanoušci kovu ve firmě začali vtipně říkat Alumináti. Novou modlou hliníkového kultu je řada CAAD12.


Odtajněno! Specialized představil nové LEVO

Odtajněno! Specialized představil nové LEVO Že jste se s tímto modelovým názvem o amerického Specializedu ještě nesetkali? Garantuji vám, že jste se nesetkali ani s takovým kolem. Zúčastnili jsme se prezentace a ostrých testovacích jízd v rakouském Leogangu a ještě cestou tam jsme sami nevěděli co je vlastně cílem naší cesty. Takové utajení, takové tajnůstkaření prezentaci Leva provázely. A o co že se jedná? O elektromountan­bike!


Cyklo Aréna Vysočina rozšiřuje služby

Cyklo Aréna Vysočina rozšiřuje služby Rok od svého uvedení do provozu si novoměstské singletracky s centrem ve Vysočina Areně získaly spousty příznivců mezi cyklisty. A před svojí první prázdninovou sezónu Cyklo Aréna Vysočina dále rozšiřuje služby pro své návštěvníky.


Specialized LEVO fotogalerie

Podívejte se na nový bike s uschovanou baterií i elektromotorem, Specialized Levo


Lapierre 2016: nové, lepší Zesty

Lapierre 2016: nové, lepší Zesty Francouzská značka kol Lapierre představila v Morzine nové trailbiky Zesty


Tour již dnes v televizi

Tour de France 2015 odstartuje 4. července v nizozemském Utrechtu a na programech Eurosportu uvidí diváci nejen živé přenosy všech 21 etap, ale navíc spoustu technických novinek. Eurosport bude mít poprvé přístup ke zdrojovým signálům (například z helikoptéry) a bude upravovat výslednou podobu obrazu, který nebude mít žádná jiná televize v České republice.


CANNONDALE SuperSix Evo Hi-Mod

CANNONDALE SuperSix Evo Hi-Mod Začátkem tohoto týdne představil Cannondale novinářům z celého světa novou podobu modelu SuperSix Evo Hi-Mod a hliníkový CAAD 12. I my jsme byli v rakouském Kirchbergu přítomni. Pojďme si obě přepracovaná kola představit, podrobnější reportáž včetně jízdních dojmů najdete ve speciálu Tour de France magazínu 53×11. Začněme se silniční vlajkovou lodí SuperSix Evo Hi-Mod, CAAD si necháme na příště.


Prázdninové dvojčíslo časopisu Velo v prodeji!

Prázdninové dvojčíslo časopisu Velo v prodeji! A zde je z něj malá ochutnávka


Trek 2016 k vidění za pár minut

Trek 2016 k vidění za pár minut V 17 hodin našeho času představí americká značka Trek největší novinky pro rok 2016


Giant za horizontem příštího roku

Giant za horizontem příštího roku V minulých dnech byla na Mallorce představena zcela nová kolekce silničních strojů TCR, a to hned ve třech úrovních – Advanced SL, Advanced Pro a Advanced. Řada TCR má i nadále zajistit spolehlivé „nářadí“ pro nejvyšší úroveň cyklistiky na jakýkoli povrch.