iVelo.cz Články

Přijďte si zazávodit s mistryní Evropy Terezou Huříkovou

Přijďte si zazávodit s mistryní Evropy  Terezou Huříkovou Dvě devítky si letos v sobě nese jeden z největších a nejnavštěvova­nějších závodů seriálu Kolo pro život: Praha – Karlštejn Tour České spořitelny. Populární závod, jehož centrem se opět stane prostorné a přitom útulné dostihové závodiště v Praze – Velké Chuchli, se jede 26. července pod pořadovým číslem devět a podeváté, navíc pod Záštitou starosty Městské části Praha – Velká Chuchle, Mgr. Martina Melichara. Ten se závodu zúčastní nejen podpisem na papíře, ale přijde osobně předat ceny vítězům.


MEGAVALANCHE aneb zážitek na celý život

MEGAVALANCHE aneb zážitek na celý život Většina z vás si možná položí otázku: MEGA co? Megavalanche je extrémní hromadný závod na horských kolech, kdy v hlavním závodě jedete okolo jedné hodiny z kopce dolů společně s dalšími 300 závodníky.


Prázdninová Cykloturistika právě vychází

Prázdninová Cykloturistika právě vychází Pro páté vydání jsme připravili dámský cyklospeciál


Nová aero přilba Bell Star Pro

Nová aero přilba Bell Star Pro Na právě probíhající Tour de France byla představena novinka z produkce značky Bell, přilba Star Pro. Jejím zaměřením je stejně jako u konkurenčních značek, docílení minimálního odporu vzduchu, při současném zajištění potřebné ventilace.


V Rožnově se bude slavit 120. výročí založení KČT

Ve dnech 15.–17. srpna 2014 se bude slavit 120. výročí založení KČT v Rožnově pod Radhoštěm.


42. ročník koloběžkové Grand Prix v Bechyni

42. ročník koloběžkové Grand Prix v Bechyni Zveme Vás na cyklistický závod dětí Galaxy CykloŠvec pro děti od 2 let do 14 let – partnerský závod Galaxy série a 42.ročník Grand Prix koloběžek Bechyně 26.7. 2014


Škoda Stupava Trophy již tento víkend

Škoda Stupava Trophy již tento víkend Automobilka Škoda Vás pozýva na 12. ročník športovo-kultúrneho podujatia Škoda Stupava Trophy 2014. Bratislavský kraj je so svojou rozlohou 2053 km² najmenším krajom Slovenskej republiky, napriek tomu tu nájdete až 40 rôznych cyklotrás s celkovou dĺžkou viac ako 700 km. Náš región poskytuje horským cyklistom a XC bežcom rozsiahle trasy v malebnom prostredí pohoria Malé Karpaty, ktoré svojou krásou očaria srdce každého hobby bajkera a bežca. Návštevníci iste ocenia výhodné možnosti ubytovania a…


Další dva roky distanc padly jen za biologický pas

Další dva roky distanc padly jen za biologický pas Rozsudky z posledních dnů nad cyklisty, kteří se provinili nesrovnalostmi ve svých biologických pasech nejsou vůbec příznivé i pro případy zatím neuzavřené, tedy takové, jako je ten Roman Kreuzigera. Samozřejmě, není nesrovnalost jako nesrovnalost a z letošního jara známe i případ Michaela Rogerse, který byl po půl roce vyšetřování naopak omilostněn, shledán nevinným. Dvouletý trest naopak nově postihl hvězdu, která se rozzářila v barvách týmu NetApp, aby pak přestoupila do Sky, Jonathana…


Cannondale Koloshop Krušnoton již za pár týdnů

Cannondale Koloshop Krušnoton již za pár týdnů Druhá srpnová sobota se blíží a spolu s ní roste i očekávání dalšího, již 5. ročníku nejnáročnějšího silničního cyklistického maratonu v České republice. 250 kilometrů s téměř 5 kilometry převýšení prověří vůli nejodolnějších mužů a žen na kolech.


Závod míru má jezdce na Tour

Závod míru má jezdce na Tour Co má společného letošní ročník Tour de France s českým etapovým Závodem míru juniorů? Přesně 24 jezdců!