iVelo.cz Články

Ve žlutém jede Nesveda a puntíky drží Svoboda

Ve žlutém jede Nesveda a puntíky drží Svoboda GIANT LIGA PLZEŇ 2014 – Třetí závod ve sportovním areálu SKP RAPID a netradiční start v páteční podvečer. Den před Českým pohárem se pojede v Plzni kriterium na 55 km. Lídr seriálu Jiří Nesveda (AC Sparta Praha) se představí ve žlutém dresu lídra seriálu a v puntíkovaném dresu nejaktivnějšího jezdce uvidíme Jakuba Svobodu (CK Kolokrám-Svijany).


Bike Festival, přehlídka cyklistiky pro celou rodinu

Bike Festival, přehlídka cyklistiky pro celou rodinu Přední cyklistické značky představí 17.–18. 5. 2014 ve Freestyle Parku Modřany na ploše přesahující 5000 m2 své novinky a jejich prezentace doplní testování více než 100 jízdních kol nejrůznějších typů a celodenní doprovodný program pro děti i dospělé cyklisty. Bike Festival pořádá Asociace výrobců a dovozců jízdních kol a velomateriálu, AV­DK.


Druhý závod Pražského MTB poháru v Řepích otestuje trať mistrovství republiky

Druhý závod Pražského MTB poháru v Řepích otestuje trať mistrovství republiky Důležitou prověrkou červencového mistrovství republiky horských kol bude pro závodníky i pořadatele, druhý závod Pražského MTB poháru 2014, který se pojede v neděli 27. dubna v Řepích.


Seriál KPŽ otevřou tradičně Trans Brdy

Seriál KPŽ otevřou tradičně Trans Brdy V sobotu 26. 4. V Letech u Prahy odstartuje 15. ročník největšího seriálu závodů na horských kolech pro veřejnost, Kolo pro život závodem Trans Brdy České spořitelny. Trans Brdy se staly v posledních letech populárním otvírákem série KPŽ, která je určena pro širokou veřejnost.


Český pohár XC odstartoval

Český pohár XC odstartoval Úvod Českého poháru v Teplicích byl vyšel pořadatelům na jedničku. Krásné počasí, velké množství diváků a hlavně díky zařazení seriálu do UCI kategorie C1 našlapané elitní startovky. Celkem se v Teplicích představilo 427 bikerek a bikerů z deseti zemí, nejobsazenější byla kategorie Elite a U23, ve které jich soupeřilo 77.


Cyklosvítání, závod v ulicích Prahy

Cyklosvítání, závod v ulicích Prahy další ročník netradičního závodu v ulicích Prahy zná termín. Budete si ale muset sakramentsky přivstat. Anebo ještě lépe – jít na to rovnou z večerní party. Cyklosvítání je pro někoho orientační závod ve městě, pro jiné společensko-sportovní událostí.


Časopis Velo 5/2014 právě v prodeji!

Časopis Velo 5/2014 právě v prodeji! Spousta cyklistiky na 188 stranách


McDonald’s Dětská Tour 2014 startuje

McDonald’s Dětská Tour 2014 startuje McDonald’s Dětská TOUR 2014 – první závod určený hlavně pro děti odstartuje již v sobotu 19. dubna v Březové u Sokolova.


Author Šela Marathon zlomí neuvěřitelný rekord v účasti dětí

Author Šela Marathon zlomí neuvěřitelný rekord v účasti dětí 15. ročník AUTHOR ŠELA MARATHONU zahájí v Lipníku nad Bečvou a na Helfštýně seriál Českého poháru XCM, v pátek 25.4. je uzávěrka přihlášek za základní startovné. Do 25.4. máte poslední možnost požádat o start z garantované pozice 1. startovní vlny na základě výkonnosti. K 22.4. registrují pořadatelé 1142 přihlášek na dospělý maraton a 433 dětí na Dětský AŠM, který se pojede v neděli 4. května v Přerově. V případě dobrého počasí se rýsuje překonání neskutečné hranice 600 dětí!


Parkovací věž pro kola také v Českých Budějovicích

Parkovací věž pro kola také v Českých Budějovicích Druhým městem vedle Hradce Králové, které se rozhodlo zpříjemnit svým občanům úschovu kol na jejich cestě do práce, za úřady, nákupy i zábavou, budou České Budějovice. Věž by měla vypadat podobně jako ve východočeském městě, tedy jako ocelová konstrukce ve tvaru osmiúhelníku se skleněnou výplní, do které se vejde až 116 kol.