iVelo.cz Články

Ridley má nového obchodního zástupce pro ČR

Ridley má nového obchodního zástupce pro ČR Belgická značka Ridley, jejíž jméno je spojeno jak s minulými cyklokrosovými úspěchy Zdeňka Štybara, tak s vítězstvími sprintera Andrého Greipela má pro Českou republiku nového obchodního zástupce. Není jím nikdo jiný, než mezi silničáři dobře etablovaný Michal Vokolek. Jeho firma Vokolek Import tak značkou Ridley obohatí portfolio, tvořící doposud Ritchey, Look, Challenge, Jag Wire, Hayes a další.


Ondra Cink se toho vůbec nebojí

Ondra Cink se toho vůbec nebojí Je to jen začátek a před Ondřejem Cinkem ještě spousta nástrah, očekávání a nejistých výsledků. Jedno ale ukázal už teď, že před silničním pelotonem netrpí přehnaným respektem. Při svém prvním ostrém startu na australském Tour Down Under se dvakrát objevil v úniku, připsal si body na dvou rychlostníoch prémiích a ve čtvrté etapě dokonce vyhrál vrchařskou prémii na Checker Hill Road. V celkovém pořadí mu patří 31. příčka s odstupem jen 55 vteřin na Richieho Porta.


Lance Armstrong se vrací na start v arizonském Tucsonu

Lance Armstrong se vrací na start v arizonském Tucsonu Legendární silničář se postaví po velké nucené pauze na jeden ze svých dalších startů a sekundovat mu budou bývalí kolegové z týmu US Postal George Hincapie, Christian Vande Velde a Dylan Casey.


Časopis Velo 2/2017 vychází

Časopis Velo 2/2017 vychází Z jeho obsahu můžete právě nyní ochutnat.


Stopa pro život: Zkuste fatbiky nebo biatlon

Stopa pro život: Zkuste fatbiky nebo biatlon 7. ročník seriálu závodů v běhu na lyžích pro širokou veřejnost – ČUS Stopa pro život 2017 opět uvede Prolog ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě, a to v neděli 21. ledna. Na své si přijdou nejen běžkaři, ale také cyklisté na fatbikách a v rámci doprovodného programu s biatlonovým nádechem všichni včetně dětí.


Unikátní spojení: Purito a Hermida

Unikátní spojení: Purito a Hermida Excelentní exsilničíř Joaquin Rodriguez a biker ve výslužbě José Antonio Hermida budou tvořit tým při letošním etapovém závodě Cape Epic. Španělé jsou po léta častými tréninkovými partnery, jejich přátelství a obdobně vysoká výkonnost by mohly být dostatečným předpokladem pro vytvoření konkurenceschopné dvojice.


Hledá se mechanik na Mallorku

Hledá se mechanik na Mallorku Standa hledá svého nástupce! Podívejte se, jak milovníkovi cyklistiky práce v českém tréninkovém centru na Mallorce svědčí. Tohle je prosím český důchodce, duše mechanické dílny v Hotelu Ayron, který hledá své nástupce. Podmínky jsou více než slušné. A kde se vám poštěstí být pořád mezi cyklisty!


Nový sjezdový tým Canyon

Nový sjezdový tým Canyon Kdo bude sedlat sjezdové kolo Sender?


Představení týmu Cannondale Factory Racing 2017

Představení týmu Cannondale Factory Racing 2017 Cannondale vítá nové závodníky


Specialized Gravity Team 2017

Specialized Gravity Team 2017 Víme, kdo bude sedlat kola Specialized v roce 2017 a mnohem více