iVelo.cz Články

Krušnoton již za dva týdny

Krušnoton již za dva týdny Již po sedmé odstartuje tento oblíbený maraton za časných ranních hodin v sobotu 13. srpna 2016. Kde jinde než v teplické Krupské ulici a s kým jiným než s borci, kteří vědí, že než se s nimi slunce večer rozloučí, vypálí jim do paměti zážitek, na který se nezapomíná.


Enduro Serie 2016 pokračuje o víkendu na Zadově

Enduro Serie 2016 pokračuje o víkendu na Zadově Česká Enduroserie má v tomto roce za sebou již 2 úspěšné závody v Koutech a na Ještědu. Obě akce ukázaly vzrůstající zájem o tuto mladou, atraktivní a adrenalinovou MTB disciplínu, když se na start postavilo přes 280, respektive 260 závodníků! Je skvělé sledovat různorodost bikerů, kteří se objeví na jednotlivých závodech. Ať už to je bývalý olympionik a mistr světa ve fourcrosse Michal Prokop, či úspěšní cross-country závodníci, nebo mladí nadějní junioři či úplní začátečníci, kteří se…


Český rekord v cyklistické čtyřiadvaceti­hodinovce

Český rekord v cyklistické čtyřiadvacetihodinovce …nově činí : 911,68 km


Sportovní supervíkend na šumné Šumavě

Sportovní supervíkend na šumné Šumavě Pořadatelé seriálu Kolo pro Život zvou poslední víkend v červenci všechny cyklisty na Zadov! Připravené jsou zde hned tři skvělé sportovní akce, a to KPŽ – Šumavský MTB maraton České spořitelny, Salomon Trail Running Cup – Šumava Trail Run Zadov a Enduro Serie – Specialized Enduro Race Zadov.


Volné místo: Mechanik na Mallorce

Volné místo: Mechanik na Mallorce České tréninkové středisko na Mallorce hledá mechanika pro období říjen a únor-květen.


Další dvoutisícovka! Tentokrát v rozpálené Chuchli.

Další dvoutisícovka! Tentokrát v rozpálené Chuchli. V sobotu 23. 7. se na chuchelské dostihové závodiště sjeli všichni příznivci MTB, kteří přijali výzvu zdolat některou z tras směrem na Karlštejn, a na hlavní trase se do první řady opět postavila kompletní špička favoritů. Hezký letní den snad jen trochu kazilo mlhavé dusno. Závodníci i pořadatelé ale byli spokojení, že neprší a nemohli se dočkat, až vyrazí a ochladí je vzduch, který budou prorážet díky síle ve svých nohách.


Šimůnek se stal obětí nepozorného řidiče

Šimůnek se stal obětí nepozorného řidiče Jezdec ČEZ Cyklo teamu Tábor Radomír Šimůnek byl cestou na středeční závody sražen automobilem. Následující vyšetření neprokázala žádnou zlomeninu, nebezpečně vypadající pád nepřežilo jen jeho kolo.


Ghost 2017

Ghost 2017 Co nového na vás připravila značka Ghost sídlící jen pár kilometrů od Chebu?


Berounská výzva pro MTB vytrvalce

Berounská výzva pro MTB vytrvalce Poslední červencovou sobotu bude Beroun patřit všem vytrvalcům a ultramaratoncům. Po roční odmlce znovu berounští pořadatelé, tým More Than Bikers, připravili závod Berounská 12 hod MTB. Tento závody se uskuteční v sobotu 30. 7. 2016.


Prázdninové Velo v prodeji!

Prázdninové Velo v prodeji! MS v Novém Městě jako hlavní téma, ale i další skvělé čtení na prázdniny!