iVelo.cz Články

Bikerská maturita za nejnižší startovné jen do tohoto pátku

Bikerská maturita za nejnižší startovné jen do tohoto pátku Kupkolo.cz MTBTrilogy.cz více na www.mtbtrilogy.cz


Cyklistický rej v Hustopečích

Cyklistický rej v Hustopečích Po úvodním vydařeném otvíráku kápéžétkové sezóny se seriál závodů přesunul z nevyzpytatelných brdských hvozdů do zdánlivě rovinatého kraje porostlého vinicemi, stromy meruněk a unikátních mandloní, tolik charakteristických jen pro tuto oblast. Že zdání klame se mohli závodníci přesvědčit z propozic po zhlédnutí výškového profilu tratě. Ostrá několikazubá pila s celkovým převýšením 1492 metrů (trasa B) předpovídala, že se nebude jednat o procházku růžovou zahradou, lépe řečeno, růžovým…


RockShox SID 2017

RockShox SID 2017 RockShox SID se dočkal dalšího evolučního kroku


Výhodnější registrace na Valtické Cyklobraní již jen dva dny

Výhodnější registrace na Valtické Cyklobraní již jen dva dny Poslední dva dny zbývají do konce ZVÝHODNĚNÉ REGISTRACE ZA 450 KČ. Registrujte se nejlevněji ještě do konce dubna a přijďte si užít 6. ročník jedinečného cyklistického závodu v krásách Lednicko-valtického areálu – Author Valtické Cyklobraní 2016.


Galaxy série pokračuje o víkendu v Tálíně

Galaxy série pokračuje o víkendu v Tálíně Jihočeská vesnice Tálín oceněná Modrou stuhou za společenský život v obci je obklopena nádhernou přírodou Píseckých hor, které jsou pro svou krajinnou a druhovou pestrost nazývány též „územím klidu“. Každoročně však vesnice hostí několik významných sportovních událostí a tím zmiňovaný klid na chvílí rozvíří. Voda z lidově známého Tálínského rybníka, doufejme, vířit nebude a cestičku kolem nezaplaví.


Bike Prague do konce dubna za zvýhodněné startovné

Bike Prague do konce dubna za zvýhodněné startovné Pátý ročník největšího bikového závodu v Praze, ČEZ Bike Prague, startuje už 11. června. Jestli ještě nejsi zaregistrován, máš poslední šanci se přihlásit do 30. dubna za zvýhodněné startovné. Čekají tě trasy na 35 a 65 kilometrů a nové zázemí, které nabídne ještě více přírody.


Moravský otvírák KPŽ budou hostit Hustopeče

Moravský otvírák KPŽ budou hostit Hustopeče Loňská novinka Kola pro život se v seriálu dobře zabydlela, závod v nádherné jihomoravské krajině v okolí města Hustopeče se pojede jako letošní moravská premiéra v sobotu 30. dubna. Na startu nebude chybět obhájce loňského vítězství Pavel Boudný, který pojede na svém takřka domácí trati. Všechny tratě startují na Dukelském náměstí v Hustopečích a končí přímo v areálu společnosti AGROTEC Hustopeče. Na jihomoravské poměry nabízí krajina okolo Hustopečí zajímavé terény pro horská kola a závod…


Pavé Tour již tuto neděli

Pavé Tour již tuto neděli Tradičně 1. května odstartuje 4. ročník silničního závodu Pavé Tour Milovice. Charakter této akce je již dostatečné známý, loni jsme o ní psali i ve Velu, a tak není třeba ji sáhodlouze představovat.


53×11 č. 3/2016 v prodeji od 28. 4.

53x11 č. 3/2016 v prodeji od 28. 4. Vše o silniční cyklistice a dalších zajímavostí najdete zde


Tibor Simai novým ambasadorem Magura

Tibor Simai novým ambasadorem Magura Tibor Simai je známou postavou německé cyklistiky, není se proto čemu divit, že si ho německý výrobce komponentů Magura vybral jako svého ambasadora. bude se věnovat nejen produkci filmů, focení, ale také elektronickým komponentům a elektrokolům.