Úvod » Zprávy » Bleskovky » Nový český kalendář Czech Trails na pultech
Bleskovky

Nový český kalendář Czech Trails na pultech

Podpořte koupí české bajkové lokality, tak by mohlo znít motto nového českého MTB kalendáře, který právě přistál na předvánočních pultech. Czech Trails 2010 je kalendář plný fotek z nedávno otevřených domácích bajkových lokalit – Singltreku pod Smrkem a Rychlebských stezek. Kalendář byl poprvé představen na veletrhu Bike Brno.

Zakoupením kalendáře podpoříte fungování a rozvoj těchto prvních vlaštovek budovaných pro maximální zážitky bajkerů. Cena přitom není přemrštěná, činí 120 Kč. Budování lokalit již spolklo nemalé množství práce i prostředků, a tak se koupí kalendáře můžete alespoň symbolicky podílet na jejich dalším rozvoji.

Na kvalitním křídovém papíru o rozměru 40×40 cm se střídají záběry z jednotlivých lokalit a nejrůznější příchutě bajkování. Rychlebky nabízí ódu na žulu, Singltrek pod Smrkem vytahuje bajkovou různorodost rychlých průjezdů i momentek z pohodových výletů.

Fotky zpod Smrku pořídil Miloš Lubas, který se krátce rozpovídal o jejich vzniku: „Při focení v Jizerkách jsem se snažil zachytit hlavní kouzlo singltreku, kterým je různorodost zážitků. Agresivní průjezdy zkušených bajkerů, zážitková flow jízda i zábavný rodinný výlet – to je zkrátka singltrek. Jsem rád, že se to podařilo přenést také na stránky kalendáře.” Kalendář Czech Trails 2010 je tak jedním ze žhavých tipů na bajkerský vánoční dárek – je cenově dostupný, nemusíte řešit barvu ani velikost, uděláte něco pro dobrou věc a radost vám bude dělat celý rok.

Další informace najdete na stránkách asociace ČeMBA – www.cemba.cz.

(tisková zpráva)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře