Úvod » Zprávy » Bleskovky » Doprovodný program Bike Brno
Bleskovky

Doprovodný program Bike Brno

Ve čtvrtek se otevřou brány veletrhu Bike Brno, pokud se tam chystáte, zde je jeho doprovodný program.

Čtvrtek 5. 11. 2009 – Pavilon F

  • 10.00 hod
    – Zahájení veletrhu, předání ocenění soutěže Bike Brno Prestige
  • 10.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 13.00–13.30 hod
    – Přivítání diváků, představení legend (Ján Svorada, Jan Smolík, Jiří Daler)
    – Superior (Sv. Zatloukal – představení nového kola)
  • 13.30 hod
    Bike Brno Fashion Show
  • 14.00–14.30 hod
    – Lada Kozlíková
    – Tomáš Slavík (4cross)
    – Jiří Ženíšek, Vladimír Vávra a Ota Fiala (PSK)
    – KPŽ (T.Hykl) pozvání na šlapání, zhodnocení sezóny
  • 15.00–15.30 hod
    – Radim Kořínek + Pavel Boudný (MTB) + Specialized
    – Dukla Brno
    – Jan Slavíček + Filip Eberl (MTB)
    – SPECIALIZED TEST
  • 16.00–16.30 hod
    – Jozef Regec (silnice)
    – Čestmír Kalaš o MS cyklokros
    – René Andrle (PSK), M. Mareš (M-ČR)
    – Jiří Škoda
  • 16.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 17.00–17.45 hod
    – Soutěž mechaniků
  • 17.45 hod
    – Bike Brno Fashion Show

Pátek 6. 11. 2009 – Pavilon F

  • 9.30 hod
     – Bike Brno Fashion Show
  • 10.00–10.30 hod
    – Zdeněk Pól a Jakub Říha (medailista z MS 4cross)
    – Vojtěch Hačecký + Jan Dostál (dráha – ME)
  • 11.00–11.50 hod
    – Radim Kořínek a Jiří Novák (MTB) + Specialized
    – KPŽ (pozvání na šlapání, nový ročník)
    – Jiří Škoda
  • 11.50–12.00 hod
    – Mr. Lin, (TAIWAN) – pozvánka na firemní prezentaci
  • 12.00–12.30 hod
    – Jiří Ženíšek
    – Tomáš Slavík a Romana Labounková (4X)
  • 12.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 13.00–13.30 hod
    Ján Svorada a Ondřej Fojtík (MTB)
    – Svatopluk Buchta a sprinteři
  • 14.00 – 14.30 hod
     – Jiří Hochman a Martin Bláha (medailisté ME)
     – Daňo Pastorek (představení ME MTB Dohňany)
  • 14.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 15.00–16.00 hod
    – Pavel Padrnos
    – Čestmír Kalaš (o MS cyklokros)
    – SPECIALIZED TEST
  • 16.00–16.30 hod
     – Jana Horáková (BMX+4X)
     – T. Konečný
     – Jan Němec (mtbs)
  • 16.30 hod
    – Bike Brno Fashion
  • 17.00–18.00 hod
    – Soutěž mechaniků o ceny

Sobota 7. 11. 2009 – Pavilon F

  • 9.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 10.00–10.30 hod
    – Jiří Ženíšek
    – Jiří Hochman a Martin Bláha (medailisté z MS dráha)
    – Experiment „23″ /Fr. Drbohlav a nový tým „23″/
  • 10.30–11.00 hod
    – Martin Stiller – cyklocestování ze všech různých pohledů
  • 11.00–12.00 hod
    M. Navrátilová + prof. Pavel PAFKO (křest knihy)
    – Ivan Rybařík (vítěz Kolo pro život)
    – Tereza Huříková a Jaroslav Kulhavý (MTB)
    – ŠLAPÁNÍ na ERGO (soutěž profesionálů na trenažéru – semifinále)
  • 12.00–12.30 hod
    – Lubor Tesař (silnice)
    Michal Prokop (MS a ME 4X)
    – Sv. Buchta + sprinteři
  • 12.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 13.00–14.00 hod
    – Ján Svorada (silnice)
    – Mauricio Fondriest
    – Jan Svoboda (Kooperativa)
    – Čestmír Kalaš (k MS cyklokros)
    – Tomáš Slavík a Romana Labounková (4X)
    – Jan Bárta
  • 14.00–14.30 hod
    – Pavel Padrnos
    Tereza Huříková (MTB),
    – Černí koně (handicapovaní cyklisté Zděněk Kirch, Pavel Nový…)
  • 14.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 15.00 – 16.00 hod
    Roman KREUZIGER a Pavel Toman (Škoda Auto)
    – ŠLAPÁNÍ na ERGO (soutěž profesionálů na trenažéru o finanční prémii + informace o KPŽ)
  • 16.00–17.00 hod
    – Peter SAGAN (nový člen týmu Liquigas)
    – Radim Kořínek a Pavel Boudný (MTB) + Specialized
    – Jana Horáková (BMX)
    – Jan Slavíček + tým MTB
    – SPECIALIZED TEST
  • 17.00–17.15 hod
    – 53×11 Marathon Cup (vyhlášení vítězů) + Jens VOIGT – jezdec týmu SAXO BANK
  • 17.15–17.45 hod
    – Soutěž mechaniků o ceny
  • 17.45 hod
    – Bike Brno Fashion Show

Neděle 8. 11. 2009 – Pavilon F

  • 9.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 10.00–10.30 hod
    – Pavel Buráň (sprintér)
    – M. MAREŠ (mistr ČR)
  • 10.30–11.00 hod
    – Martin Stiller (cyklocestování ze všech různých pohledů)
  • 11.00–11.30 hod
    – Ján Svorada (silnice), Maurizio FONDRIEST
  • 11.30–12.00 hod.
    Jan Kopka (Expedice na sněžných kolech za polárním kruhem)
  • 12.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 12.30–13.00 hod
    – Jiří Ženíšek + Jens VOIGT
  • 13.00–13.30 hod
    – Roman Kreuziger a Roman Kreuziger st.
  • 13.30–14.00 hod
    – Jan BÁRTA
  • 14.00–14.30 hod
    – Tomáš Slavík a Romana Labounková
  • 14.30 hod
    – Bike Brno Fashion Show
  • 15.00–16.00 hod
    – SPECIALIZED TEST

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře