Úvod » Zprávy » Hlavní zprávy » Finálový závod Pražského MTB poháru rozhodnul o vítězích
Hlavní zprávy

Finálový závod Pražského MTB poháru rozhodnul o vítězích

Třetí ročník největšího tuzemského seriálu horských kol v olympijském cross country pro širokou veřejnost včetně handicapovaných cyklistů je minulostí.

O celkových vítězích rozhodnul pátý, finálový závod na pražském Zličíně. Přinesl, podobně jako všechny podniky v tomto roce, nejenom rekordně početné startovní pole bikerů všech věkových skupin a výkonnosti, ale také mnoho strhujících soubojů a v podstatě ve všech kategoriích se o celkových vítězích prestižní pražské kostky bojovalo až do konce.

Jezdci v kategorii sluchově postižených cyklistů závodili na Zličíně o trikoty Mistrů České republiky v XCO a mistrovský dres si z Prahy odváží Jan Čapek z týmu Skivelo Olomouc.

Jména celkových vítězů Pražského MTB poháru 2015 budou podobně jako v minulosti vytištěna na podstavec Pražského MTB poháru.

Celkovými vítězi Pražského MTB poháru pro rok 2015 jsou jezdci:

Muži Elite: Michal Kubín (Cyklo Vape Racing Team)

Ženy Elite: Dagmar Vogelová (Cykloklub Bendl Vysoké Mýto)

Muži OPEN: Václav Šuser (BTK EURO Bike Praha)

Junioři: Matěj Průdek (Nutrend Specialized Racing)

Juniorky: Adéla Šafářová (Nutrend Specialized Racing)

Kadeti: Milan Vopat (Author Team Stupno)

Kadetky: Klára Šabaková (TJ Lokomotiva Beroun)

Žáci II.: Tomáš Ježek (IVAR CS – Author Team)

Žákyně II.: Nicole Hartychová (IVAR CS – Author Team)

Žáci I.: Filip Samec (Bikeclinic Junior Team)

Žákyně I.: Kristýna Zemanová (IVAR CS – Author Team)

Masters 1.: Jiří Chyba (Nutrend Specialized Racing)

Masters 2.: Robert Dobrý (CK Loko Rakovník)

Masters 3.: Jiří Mandaus (Rotorbike Plzeň)

Masters 4.: Miroslav Svoboda (Kbely Cycling Team)

Tělesně handicapovaní cyklisté: Tomáš Mastík (Černí koně)

Sluchově postižení cyklisté: Jan Čapek (Skivelo Olomouc)

Hoši 9–10 let: Václav Ježek (IVAR CS – Author Team)

Dívky 9–10 let: Vanda Dlasková (Lawi Author Team)

Hoši 7–8 let: David Icha (CK Loko Rakovník)

Dívky 7–8 let: Markéta Košnářová (Ráj kol Kladno)

Děti 5–6 let: Babeta Kolářová (DUKLA Praha)

Děti 3–4 roky: Mikoláš Icha (CK Loko Rakovník)

Odrážedla: Robin Vašíček (Moto Bike Team)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře