Úvod » Akce » Velo camp

Velo camp

Velo Camp 2017!

MORAVSKÝ KRAS! Velo Camp pokračuje v tradici poznávání nových míst, která nabízí nejen kvalitní ježdění pro všechny příznivce horských kol, a to jak pro vyznavače techničtějšího ježdění, tak i cykloturisty, ale také vyžití pro návštěvníky historických, kulturních i přírodních zajímavostí. To všechno skýtá Moravský kras plnými hrstmi – jeskyně, krasové oblasti, legendární stavby, poutní místa.

TRASY PO OKOLÍ, ALE I ADRENALIN! Na každý den jsou připraveny tradičně dvě trasy různé náročnosti a místní průvodci na nich. A komu nebude stačit porce kilometrů, může zlepšit svou techniku jízdy pod dohledem Kamila Tatarkoviče na tratích Singletrailu Moravský kras (www.singlekras.cz), ženy si zase mohou zvolit společnou vyjížďku s Janou Horákovou, bývalou reprezentantkou v BMX a fourcrossu.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O VELO CAMPU 2017

  • Termín: 4.– 8. 5. 2017 (čtvrtek večer příjezd – pondělí odjezd)
  • Místo: kemp Olšovec (www.olsovec.cz)
  • Strava: polopenze
  • Ubytování: bungalovy, pokoje, chatky

CENA

(zahrnuje ubytování, stravu, připravené trasy, možnost mytí kol, hlídání kol, služby profesionálního mechanika, kulturní program – hudba, besedy apod.)

2950 Kč/osoba za ubytování typu:

2700 Kč/osoba za ubytování typu:

(děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a jídlo)

Storno poplatky:

  • 5–10 dnů před konáním akce – 50 %
  • méně než 5 dnů – 100 %

PŘIHLÁŠKA NA VELO CAMP 2017

Zájemce o účast prosíme o zaslání přihlášky zde na adresu velocamp@vpress.cz

Počet míst je omezen, v případě včasného objednání lze lépe vybrat typ ubytování. Pořadatel si vyhrazuje možnost doplnění ubytovací kapacity dalším účastníkem.

PROGRAM

Přes den ježdění, odpoledne pro zájemce škola jízdy, večer zábava (besedy, diashow, hudba, tanec a zpěv).

INFORMACE

velocamp@vpress.cz (odpovíme ihned, jakmile to bude možné)

Právě v prodeji

CO SE DĚJE NA FACEBOOKU

39 minutami

Časopis VELO & iVelo.cz

Krásné masivní fotkyFoto Yan Renelt ... VíceMéně

Krásné masivní fotky

5 hodinami

Časopis VELO & iVelo.cz

Partička 50:11 už si zase hraje ve stylu jim vlastním.

Josh Bryceland
buzzin for this to go live tomoz! Revolution Bike Park - Llangynog providing a playground for us three clowns!!! Burgtec X Caldwell Visuals goodness. @matthockers @samhockenhull
... VíceMéně

Josh Bryceland

Kateřina Nash ovládla noční cyklokrosařský závod v Las Vegas a navázala na nedělní triumf v úvodním podniku Světového poháru v Iowě. Devětatřicetiletá česká reprezentantka potvrdila, že se jí v nevadské poušti daří. V předchozích dvou letech, kdy závod v Las Vegas zahajoval seriál SP, slavila výhru a druhé místo. Na stupních vítězů tu byla už desetkrát, z vítězství se radovala popáté. ... VíceMéně

Kateřina Nash ovládla noční cyklokrosařský závod v Las Vegas a navázala na nedělní triumf v úvodním podniku Světového poháru v Iowě. Devětatřicetiletá česká reprezentantka potvrdila, že se jí v nevadské poušti daří. V předchozích dvou letech, kdy závod v Las Vegas zahajoval seriál SP, slavila výhru a druhé místo. Na stupních vítězů tu byla už desetkrát, z vítězství se radovala popáté.
Load more