Úvod » Zprávy » Bleskovky » Velouni v cíli
Bleskovky

Velouni v cíli

Vážení Velouni!
Řádky, jež následují, se mi nepsaly s lehkým srdcem – klub Velouni končí, nepojede dál. Proto jste na sklonku minulého a začátku tohoto roku marně hledali informace o prodloužení členství, čekali na ně déle než jindy. Nebylo to pro nás jednoduché rozhodnutí, proto také nepadlo během jediné chvíle, jediného dne, týdne.

Přece jen je (nyní již vlastně lépe řečeno byl) klub něčím, co nám přirostlo k srdci. Sdružoval cyklisty, kteří měli blízko nejen ke kolu, ale i k nám. Jaké jsou tedy důvody pro ukončení činnosti? Především nedostatek času, s nímž souvisí vše ostatní, tedy zejména nemohoucnost nabídnout členům nic víc než snad větší pocit sounáležitosti s časopisem… Ale také to, na co jste jistě narazili všichni: něco bylo neustále pozdě, na některé slíbené věci nedošlo – někdy jsem si říkal, že z toho všeho musíte mít dojem, že na vás nemyslíme či spíše kašleme. Neměli jsme z toho dobrý pocit vůči vám, členům, a řekli jsme si, že než napůl, pak raději vůbec. Čas se zdá být lacinou univerzální výmluvou na vše, ale je to tak – vymysleli jsme si pro vás nové časopisy, rozhodli se více napěchovat praktickými radami a informacemi, ale i zábavou, naše stránky www.iVelo.cz, a to vše v neměnném redakčním složení. Logicky pak naše další aktivity trpěly.

Chci Vám moc poděkovat za dosavadní přízeň, doufám, že se dále budeme potkávat u Vela či na mailu. Chci vám také moc poděkovat za pochopení tohoto kroku, najde-li se.

Za sebe dodám jediné, vlastně se trochu zopakuji. Tyto řádky se mi nepíší s lehkým srdcem, není to pro mne jen škrt fixou na seznamu mých činností. S mnohými z vás jsem nejen já, ale i mí kolegové právě díky klubu navázali užší vztahy, začali si vyměňovat maily, navštěvovat se, vyjíždět na kolo. Doufám, že toto bude pokračovat i nadále, nehledě na neexistenci klubu Velouni.

Tedy: tři, dva, jedna – Velouni dojeli do cíle…

Mějte se hezky.

S pozdravem

Rudolf Hronza
šéfredaktor časopisu Velo a ex-Veloun

PS: Někteří z Vás již podle zvyku poslali členský příspěvek na rok 2009 – ten samozřejmě v nejbližší době vrátíme. Omlouvám se za problémy i za to, že jste zbytečně absolvovali cestu na poštu či provedli transakci na účtu.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře