Začal předprodej vstupenek na SP v Novém Městě na Moravě 2019

27.11.2018

Tradičně v předvánočním čase jsme spustili prodej vstupenek na další ročník českého dílu Světového poháru horských kol, který se koná v termínu 24. – 26. května 2019 ve Vysočina Aréně nedaleko Nového Města na Moravě. Vstupenky je možno využít i jako originální vánoční dárek. Jistojistě udělají radost milovníkům horských kol a cyklistiky obecně i velkým sportovním fanouškům, kteří se už nyní mohou těšit na fantastickou atmosféru novoměstského závodu, tolik oceňovanou po celém světě.

Vstupenky jsou k prodeji online na webu akce nebo v jednom ze stovek prodejních míst po celé republice: https://www.ts1.cz/tsp/ts1website/agencies. Na vybraných prodejních místech vybavených tiskárnou společnosti Ticketstream pak můžete zakoupit i speciální edici vstupenek s vánočními motivy. Takový dárek se bude pod vánočním stromečkem hezky vyjímat!

Těšit se můžete na tradiční třídenní závodní program, který zahájí páteční závody bikerské elity ve stále ještě nové disciplíně Short Track. Na páteční program bude vstup ZDARMA a pokud máte v živé paměti úžasné souboje na cílové čáře letošního Short Tracku, určitě neprohloupíte, pokud se vydáte do Vysočina Areny sledovat tyto maximálně akční závody osobně.

Po několikaleté odmlce se na Vysočinu vrátí i cross-country závody juniorských kategorií, ve kterých má Česká republika díky jménům jako Magdalena Mišoňová nebo Tomáš Dudek solidní šanci na úspěch. Juniorské boje budou v plánu spolu se závody kategorií do 23 let v sobotu 25. května, i na sobotní program bude vstup ZDARMA.

V neděli pak program vyvrcholí závody elitní kategorie žen a mužů v olympijské disciplíně cross-country. Se živou vzpomínkou na extrémně těsné dojezdy na cílové čáře ročníku 2018 se dají opět očekávat dramatické souboje mezi esy světového mountainbikingu a my věříme, že se na čelní příčky prosadí i domácí hvězdy Jarda Kulhavý, Ondra Cink, Honza Škarnitzl, Jitka Čábelická nebo Karla Štěpánová.

Cena vstupenek pro dospělé je do konce března 400 Kč. Při pozdějším nákupu v dubnu a květnu bude cena 500 Kč a platí, že i při koupi v den akce online přes náš web se cena nemění. Na místě v pokladně pak přijde vstupenka na 600 Kč.

Drobná změna oproti předchozím ročníkům přichází při vstupu dětí do 140 cm. Kvůli lepší evidenci návštěvníků akce bude každé dítě muset být pro vstup do areálu vybaveno vstupenkou! K dospělým vstupenkám zakoupeným do konce března budou dětské vstupenky do 140 cm výšky připraveny k vyzvednutí při vstupu do areálu ZDARMA. Od 1. dubna bude pro děti do 140 cm výšky nezbytně nutné koupit zlevněnou vstupenku (100 Kč v předprodeji / 200 Kč na místě v pokladně). Nákup dětské vstupenky je podmíněn nákupem vstupenky pro dospělou osobu.

Tradičně se můžete spolehnout na parkování zdarma i hromadu doprovodného programu, který neodmyslitelně patří k největší cyklistické akci v České republice!

Tak co, potkáme se s vámi v květnu ve Vysočina Aréně?

(tz)

foto Michal Červený

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu