Ve čtvrtek čeká cyklisty legendární Tourmalet!

3.3.2021

Virtuální závodní pole cyklistů se tento čtvrtek 4. března v 18 hodin vydá na 18 km dlouhou virtuální  trasu ROUVY na jedinečný Tourmalet. Velmi náročná trasa (s převýšením 1335 metrů) zavede cyklisty na legendární místo, kde se v reálu odehrálo několik dramatických cyklistických soubojů. Ten čtvrteční nastane v rámci seriálu virtuálních závodů ŠKODA eCup 2021, který na ROUVY pořádá Český svaz cyklistiky.

Třetí z celkem čtyř závodů se bude opět vysílat živě. A zatímco například Martina Sáblíková šlápne do pedálů trenažéru znovu ve svém obýváku a v obrazovém spojení bude na dálku, zkušená silničářka Nikola Nosková bude přímo v pražském televizním studiu. Na nejtěžší trasu seriálu se vydá taky Adam Ťoupalík, aktuální mistr ČR na silnici, který před kamerou pojede i se svým bratrem, na dálku se zapojí i elitní biker Jan Škarnitzl.

Přímý přenos atraktivního virtuálního závodu, který budou opět komentovat Tomáš Jílek a reprezentační trenér Tomáš Konečný, lze od 17:45 sledovat na youtube kanálu ROUVY a nebo také  na facebooku ROUVY

Finálový závod seriálu, který bude zároveň prvním e-mistrovstvím České republiky, se pojede na ROUVY 25. Března, na trase závodu Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu